mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 20:29:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Avtocesta - Ravbarkomanda - Glu
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9   Dol
Natisni
Avtor Tema: Avtocesta - Ravbarkomanda - Glu  (Prebrano 31412 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
pandi
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 26


« Odgovor #45 : ponedeljek, 01.10.2007 : 18:03:06 »

Mogoče bi jo morala nesti po stopnicah. Glede na njena leta. Pa tudi zaradi velikosti jo stopnice  mogoče plašijo, ker so ji tik pred smrčkom, pa se boji, da bi se udarila. Saj mogoče malo pretiravam , ampak pri nas je tako. Našo psičko mi sedaj skoraj vedno nosimo, ker jo bolijo nogice zaradi starosti. Zunaj pa še vedno čisto normalno hodi , včasih tudi še malo "pošprinta". Stara je 14 let. Sem pa vesela za malo kužiko, da je našla dobre lastnike. Srečno!
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #46 : ponedeljek, 01.10.2007 : 18:16:45 »

Dol sem jo nesla. Gor sva šli pa dve po dve naenkrat, sva se vmes ustavili in sem jo pohvalila in pocrkljala, pa je nekako šlo. Se mi pa ne zdi kakorkoli stara oz. da jo boli, na sprehodu je skakala po tistih dokaj visokih stopnicah na Špici ob Ljubljanici, pa tudi pri Smetki ni imela problema skočit na klopco in naprej na mizo Smiley Upam da jo bom tega odvadila, ker se pri nas ne sme na pohištvo. Do sedaj je zelo pridna, trenutno spi v svoji novi košari, pa tudi dva lupčka sem že dobila Smiley
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #47 : ponedeljek, 01.10.2007 : 18:29:44 »

No, sem ravno hotela napisat, da je na Horjulu brez problema na klopco in s klopce na mizo skakala  Grin In Gluja bi ziher zamerila nazivu "stara gospa", ker pač ni Wink

Imejte se lepo, imejte se radi in veliko se prečohajte Cheesy Gluja, ti pa bodi pridna Kiss Kiss Kiss

Lp, Maja

Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #48 : ponedeljek, 01.10.2007 : 19:13:26 »

Ah, Gluja je samo v srednjih letih, saj vemo kako je s tem Smiley

P.s.: Zala, naj jih pri tebi užije še veliko!
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #49 : ponedeljek, 01.10.2007 : 20:27:36 »

Takole branje pa popestri večer. Uživajta še dolgo skupaj  Wink
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #50 : torek, 02.10.2007 : 08:36:51 »

Zala_, saj se bo navadila, naša je en teden delala gnjavažo, pa smo jo nosili, pa prosili ... pa je na koncu sama pogruntala, da ne grizejo.
Bo že. Uživajta!
T.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #51 : torek, 02.10.2007 : 15:05:28 »

Štenge so osvojene, gor laufa po dve naenkrat, samo dol je malo bolj previdna in bo vrjetno tako tudi ostalo, ker so dokaj strme.
Ponoči ji je bilo očitno dolgčas, ker sem zjutraj naletela na smeti po celi kuhinji in dnevni sobi. Na srečo se je dokopala le do smeti, v katerih je embalaža, tako da so bile v bistvu samo konzerve, plastenke in par jogurtovih lončkov.
Je pa danes cel dan sedela pred vrati in jokcala ter čakala da pridem domov. Upam, da ji ni (ne bo) prehudo, sam imam urnik dokaj natrpan.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #52 : torek, 02.10.2007 : 20:10:18 »

Se mora navadit...ali pa te bo prepričala, da bi hodila na predavanja kar s teboj Cheesy Wink


Lp, Maja
Logiran
pavle
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #53 : četrtek, 04.10.2007 : 11:42:19 »

Danes ujeta psica, ki je bila tam že tretji dan in ni pustila dovolj blizu. Hospitalizirana do jutri, lahko se pa že sedaj javi skrbnik. Je manjša, rjava, plašna, odrasla, brez oznak ali čipa.

Spoštovana Smetka!
Mi lahko poveste prosim, kaj je to za ena pasma? Je morda mešanček? Letos na morju smo srečali popolnoma istega psa, ki se potepa po našem naselju kjer imamo hišo in seveda vedno pride tudi k nam na kakšen obrok, gre pa nažalost za potepuškega psa, saj pravijo sosedi da ga gledajo že 2 leti tu, nekdo ga je namreč zavrgel.
Iskal sem po vseh mogočih knjigah, pa tudi na internetu in sem si mislim celo da nažalost nikoli ne bom srečal več takšnega kužeka kot je ta, na kar slučajno naletim ravno na vas, ki ste tudi našli povsem istega psa.
Zelo bi bil vesel vašega odgovora. Izredno me zanima za kakšno vrsto gre.
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #54 : četrtek, 04.10.2007 : 12:39:30 »

Zala, smeti pa zapirat, pri nas so varno v omarici pod koritom. Tudi mi imamo namreč eno pasjo bejbo z nagnjenostjo do pospravljanja smeti - pa to ni Smetuljčica, da ne boste mislili, Lana je učinkovitejša pri ločevanju odpadkov: na užitne in neužitne. Samo enkrat v življenju mislim pospravljat takele reči s kavča
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #55 : četrtek, 04.10.2007 : 12:44:13 »

Mešanka je in to tako zelo mešanka, da ne bi upala niti ugibat, med kakšnimi "pasmami".
Logiran

Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #56 : četrtek, 04.10.2007 : 13:45:48 »

Čistokrvna mešanka torej Wink

TinkaraC, hvala za nasvet, ampak Glu od prve noči naprej ni še niti enkrat več ločevala odpadkov Smiley

Sva pa imeli danes ponoči ''incident'': ker me je zelo močno bolel trebuh, sem se okoli treh zbudila in šl vzet tableto. Ko sem odprla vrata spalnice, sem pričakovala, da bo Glu od veselja cvilila in skakala po meni (kar vedno počne), ampak je namesto tega od daleč izza vogala gledala in renčala, vmes pa se panično prestopala sem in tja in jokala. Nisem je upala naglas ogovarjat, ker je v sosednji sobi spala cimra, zato sem šla v dnevno in prižgala luč. Glu se je počasi po tleh priplazila do mene in ko je zavohala kdo sem je skoraj umrla od sreče. Zjutraj pa sem na tem mestu našla lužico, in ne vem, ali ji je ušlo od strahu ali od veselja Smiley Cheesy
Glu ima torej v sebi tudi zametke čuvaja, čeprav cel čas ni vedela ali naj se zažene vame ali naj se hitro nekam skrije Cheesy

Se mi pa smili; cimra pravi da cele dneve hodi sem in tja ter joka. Sedaj, ko sem doma, mirno spi v svoji košari (doza čohanja je že bila Smiley). Dobila sem tudi dokončni urnik vaj (vse obvezno), ki ni preveč vzpodbuden. Vem da je vsak psiček zgodba zase, ampak a mislite da se bo navadila? Res ne bi rada, da je vsak dan žalostna, ampak ne morem drugače kot hodit na faks...
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #57 : četrtek, 04.10.2007 : 13:59:02 »

Moja psička je prav tako iz zavetišča in ko sem jo vzela k sebi, sem si v službi vzela teden dni dopusta, da sem jo postopoma navajala, da bo sama.
Žal imam tako službo (in še pot do doma), da sem odsotna od 6.45 do 16.30, včasih tudi dlje......Lina se mi strašno smili, zato greva na res dolg sprehod vsako popoldne, da vsaj malo nadoknadiva.
Ampak drugače ne gre. Če se zavleče, jo v varstvo dobita "babi in dedi", včasih Maja, pa nekako sfolgamo.
Malo več ukvarjanja takrat, ko si doma, pa kako fajn igračo, da se vsaj malo zamoti. Jaz Lini dam vedno kak posladek za žvečit, preden grem, da si malo očistim vest  Wink
Saj bo... Smiley
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #58 : četrtek, 04.10.2007 : 14:16:52 »

Vem da je vsak psiček zgodba zase, ampak a mislite da se bo navadila?
Zala:
1. se bo navadila
2. daj ji kako igračo ali pa dekco, ki diši po tebi Smiley
3. pusti ji prižgan radio, da bo morda malo manj tiho

Lužica pa je vznemirjenje, lahko strah, lahko veselje; naša Lani lula, ko jo dvignem, da bi jo peljala do boksa, ko gremo od doma.
Aja, čeprav čisto mimo teme - Lani je že 4. dan izven boksa, ko nas ni, do zdaj je bila pridna, vsak dan pa upam, da ne bomo našli luknje na kavču Tongue
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #59 : četrtek, 04.10.2007 : 14:41:01 »

To ni žalost, pač pa izsiljevanje. Kaj naredi cimra, ko Glu protestira?
Tule ni nikoli niti nakazala takšnega vedenja.
Logiran

Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Avtocesta - Ravbarkomanda - Glu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines