mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 17:52:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Avtocesta - Ravbarkomanda - Glu
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 9   Dol
Natisni
Avtor Tema: Avtocesta - Ravbarkomanda - Glu  (Prebrano 31394 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : ponedeljek, 06.08.2007 : 20:33:25 »

Danes ujeta psica, ki je bila tam že tretji dan in ni pustila dovolj blizu. Hospitalizirana do jutri, lahko se pa že sedaj javi skrbnik. Je manjša, rjava, plašna, odrasla, brez oznak ali čipa.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : sreda, 08.08.2007 : 10:46:55 »

Ime ji je Glu, po lepilu  Smiley, ker se je ne morem "znebiti". Ves čas nalimana na peto, plašnost je nekam izpuhtela. Ima oskrbljeno rano na trebuhu in precej poškodovane blazinice in je rjave barve. Starejša... z najlepšimi učki na svetu in majhna. Zagotovo manjša, kot izgleda na fotki. Ima kdo kak kotiček zanjo?

Ogled in posvojitev možna po predhodnem dogovoru na tlf 051/30-44-35.




Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #2 : sreda, 08.08.2007 : 10:55:54 »

Huh, ima pa tak smrček, kot bi po moki ali sladkorju rila. Smiley.

lp, Katarina
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #3 : četrtek, 09.08.2007 : 12:31:26 »

Je pa res ena sladka kužika in verjamem, da se s pogledom ali smrčkom nalima nate.
Upam, da hitro na novega lastnika in kavč - samo njen! Wink

Lp polonak
Logiran
jončica
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #4 : petek, 10.08.2007 : 23:16:55 »

 ..kakšen pogled, ali jo res nihče ne pogreša?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #5 : sobota, 11.08.2007 : 21:59:16 »

Ne pogreša nihče nje in njenega bataljona bolh in glist in trakulj?

Jo bo kdo posvojil?

Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #6 : sobota, 11.08.2007 : 22:00:40 »

Sej bataljon je že mrtev  Roll Eyes.
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #7 : nedelja, 12.08.2007 : 18:53:30 »

Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #8 : ponedeljek, 13.08.2007 : 09:29:00 »

Glu... Hm.... Glu je priletele izza vrat in se mi (brez, da bi sploh pogledala kdo sem in kakšna sem) pripopala na nogo. Ampak dobesedno. S svojim ovratnikom se mi je naslonila na nogo. In ker nisem (od šoka) takoj reagirala, se je punca potrudila in obrnila glavo navzgor in me pogledala z velikimi temno rjavimi očmi - češ: "Kaj je zdaj? Boži me!" In ne "Ej, kdo pa si ti? A bi me malo pobožala?".

In še ena fotka v dokaz, da je punca res rjava in ne črna  Wink



Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #9 : ponedeljek, 13.08.2007 : 22:57:36 »

Glu je živ norc. Zgleda, da so takšni vsi stari psi pri nas. A ne, Gargamelca  Grin. Po novem me grize in za roko vleče, če samo pomislim, da bi pobožala koga drugega.

Ime mi je Glu, pišem se Univerzalno Sekundno Lepilo. Ja, če pa te stare simpatične psičke ne bo nihče posvojil...
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #10 : torek, 14.08.2007 : 08:16:36 »

Ampak res! Pa s kakim veseljem se ti približa - že med potjo neumorno maha z repkom, ker se že vnaprej vidno veseli, kako se bo pripopala na nemočno žrtev in če se bo le dalo, zlezla tej žrtvi še v naročje. Ob čohljanju gode in skoraj prede.

Ljudje, dajte že enkrat nehat iskat pse po videzu in mladosti - vprašajte po karakterju! Tale gospa ima namreč PLATINASTEGA! Kiss

lp, Katarina
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #11 : petek, 17.08.2007 : 10:05:25 »

Glu me je čisto navdušila Smiley Ko te zagleda, priraca do tebe z sklonjeno glavico in ko te pogleda, te zadane direktno v srce Kiss Res je en velik srček z super karakterjem! Seveda se ti potem skobaca v naročje in milo prosi za čohanje...sladkorček mali.

Še dokazi:

- Aha, tam si! Počakaj, pridem to tebe


- Zdaj me pa počahoaj  prooooosim


- Moram te še poljubčkati


- Je tukaj tudi kdo, ki bi me želel prečohati?


Lp, Maja
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #12 : petek, 17.08.2007 : 11:59:13 »

Ja, Glu je res taksna simpaticna gospa, ki bo upam, kmalu komu padla v oci.  Kiss lp
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #13 : ponedeljek, 20.08.2007 : 18:52:52 »

Ja, simpatična gospa tale Glu ane...ah da tako smo mislili prav vsi, ki smo jo spoznali. Privije se ti h nogam, te z neverjetno milim pogledom proooosi, da jo celo prečohaš in poljubčkaš in med samim cartanjem čisto "okameni". In potem se je zgodil današnji dan. Jah, Glu očitno ni ravno povšeči, da jo kličemo že kar "gospa" in se je odločila danes pokazati svojo mlajšo stran Smiley Uradno inšpektorico, ki je danes obiskala Horjul, je namreč popolnoma očarala, ko se je crkljala v naročju - potem pa je od samega navdušenja 3x splezala na mizo, poskušala suniti piškote in potem uprizorila 10 minutno dirko po dvorišču, tako čisto zares  Grin

Polno ime se torej po novem glasi: Glu-Univerzalno lepilo-Dirkam za F1  Cool

Lp, Maja
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #14 : ponedeljek, 20.08.2007 : 19:19:11 »

Tole mora pa res bit en super kužel, če ste se prav vsi tako navdušili nad njo. Bom prečekirala, takoj, ko bo zneslo.  Wink
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 9   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Avtocesta - Ravbarkomanda - Glu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines