mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 19:28:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Rotvajlerka Nina - Ševlje - Škofja Loka
Strani: [1] 2 3 4  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Rotvajlerka Nina - Ševlje - Škofja Loka  (Prebrano 15495 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : sreda, 22.08.2007 : 18:23:58 »

Najdena v občini Škofja Loka, stara 10 mesecev, brez oznak.

Ogled in posvojitev možna po predhodnem dogovoru (vsaj naslednjih 30 dni) na tlf: 051/30-44-35.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : sreda, 22.08.2007 : 20:28:08 »

Logiran

adas
novinec
*
Sporočil: 37


« Odgovor #2 : sreda, 22.08.2007 : 20:42:11 »

Uf,spet ena lepotička!Šššc v en primeren dom!
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #3 : sreda, 22.08.2007 : 20:45:11 »

Opa, to pa je ena fejst lepa punca. Revica, izgleda nekam zgubljeno in žalostno na tej fotki.
Čimprej v nov dom, punčka!  Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #4 : sreda, 22.08.2007 : 21:39:40 »

Upam, da se bo javil lastnik. Če se ne bo, bi prosila za pomoč pri oddajanju, ker sama žal nisem več pripravljena iskat nevemkoliko časa odgovornega doma za rotvajler mix psico s slabšimi živci in še čim.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #5 : sreda, 05.09.2007 : 08:18:53 »

No... skrbnik se ni javil. Psica je huda na pse, na macke se mi zdi, da tudi  Smiley. Ne prenese vtikanja vanjo (ne smem potipat trebuha, npr.). Kar je dobrega, je njena želja po igri... Zaenkrat še išče dom.
Logiran

dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #6 : sreda, 05.09.2007 : 10:16:40 »

Pusti pa cufat dlako s ta-zadnje, sem probala zadnjič. Smiley (omg, I survived)
No, evo, ena prednost.  Tongue Ja, igra se pa zelo rada. Obožuje žogico-ježka. Moraš ji ga metat, pa ga lepo prinese nazaj in hoče, da ji ga spet vržeš.
Upam, da se čimprej najde primeren lastnik zanjo.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #7 : sreda, 05.09.2007 : 11:23:11 »

Igro z (Fedrovo) žogico prav zares obožuje in jo lepo tudi prinese nazaj Smiley Je pa res prav lepo "pretrpela" cufanje dlake z hrbta in "ta-zadnje" (kakor se je dog_lover lepo izrazila Grin). Držim pesti, da se zanjo najde en super primeren lastnik, tak ki ima že izkušnje.

Lp, Maja
Logiran
mirjana
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 135


« Odgovor #8 : sreda, 05.09.2007 : 12:43:03 »

Ja pol pa verjetno rabi svojega ježka, da se ne bo Feder jezil Tongue. Mora bit nujno rumen al ni barvno izbirčna?
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #9 : sreda, 05.09.2007 : 13:33:07 »

Mislim, da sploh ni izbircna. Nazadnje sem v njenem pesjaku nasla celo rolo polivinilnih vreck, seveda primerno prezvecenih in razmetanih naokrog. Roll Eyes
Zanjo je torej primerna kaksna trda igraca (kong recimo), ki je ne more unicit. lp
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #10 : nedelja, 09.09.2007 : 22:09:25 »

Zelo aktivna psica, z močno razvitim nagonom po plenu. Drugih psov ne mara, ljudje so ji precej neuporabni za karkoli razen za hrano dat in žoge metat. Če želiš kaj drugega, natančno izrazi svoje negativno stališče do zahtevanega. Psica je popolnoma neprimerna za začetnike (poznavalci je pa - predvidevam - ne bodo posvojili). Neuporabna je za čuvaja (torej opozarjanje na prišleka), ker je človek dobrodošel (da jo bo hranil ali metal žoge).
Prepričana sem sicer, da je kje kdo, ki se mu reče "pravi", vendar preprosto nimam ne prostorskih, ne finančnih možnosti in nenazadnje nimam volje iskat pravi dom zanjo še leto, dve, tri, štiri.... in hkrati vložit veliko časa v njeno vzgojo. Zato ponovno prosim za pomoč pri iskanju pravega skrbnika zanjo.
Logiran

the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #11 : ponedeljek, 10.09.2007 : 13:44:56 »

Lahko se naredijo plakati ekstra zanjo, pa se malo razobesijo.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #12 : sreda, 12.09.2007 : 20:31:07 »

Objavljanje Nine po radiu je prineslo pogovore v stilu: a ha, če bo sterilizirana, mi nič ne nuca. Imam psico, ki je mela lani mladiče (pri starosti 8 let) in si nisem nobenega zadržal, pa bi njo imel za naprej, če je čistokrvna. Pa drugi: imel sem dva rotvajlerja, enega mi je povozil avto, drugega mi je povozil avto, ampak sem ga moral še ustreliti, ker ga ni do konca. Zdaj imam pa volčjaka, mi ga je un iz Trebnjega zrihtu, samo ga je strah, pa morta bit dva za kamione čuvat. Tretji je doma blizu Novega mesta, pa bi bilo zlo fajn, če bi mu kuzlo na pol poti pripeljala.

Itd. itd. itd. itd......

Nina išče dom. Jaz se trudim. S pasemskega kluba se mi niso nič oglasili (saj tudi dobermanski klub ne išče (samo) rodovniškim novega doma, ali kako  Roll Eyes), psica ni najlažja za vodit. Ponovno prosim za idejo, kako čimprej do posvojitelja.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #13 : sreda, 12.09.2007 : 20:37:02 »

Sodi med tiste, ki potrebujejo dosledno vodenje, česar v zavetišču ob vsem ostalem ne morem zagotavljat. Ne morem je vsakič opozoriti, da se ne sme zaganjat v ograjo zaradi drugih spuščenih psov. Škoduje ji bivanje v zavetišču, ker pravzaprav (nehote, jasno - beri: zato ker ni druge možnosti) spodbujamo nezaželeno vedenje. A res ni nikogar, ki bi posvojil mlado rotvajlerju podobno psico (razen zgoraj opisanih  Roll Eyes)??
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #14 : sreda, 12.09.2007 : 20:40:34 »

Haloooooo, morda pa lahko vsi tisti, ki ste na forumu zanalašč, pa ki vam gredo v nos velika imena (saj Nina je čisto običajno ime?) naredite kaj zanjo? Ali pa zame, da mi ne bo treba peljat na evtanazijo mlade psice (ker predvidevam, da če za psa ne morete veliko narediti, boste pa ja sočloveku pomagali - efekt bo pa tako isti  Smiley).

NINA IŠČE DOM.
Logiran

Strani: [1] 2 3 4  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Rotvajlerka Nina - Ševlje - Škofja Loka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines