mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 12:43:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: 6
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: 6  (Prebrano 18846 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #60 : torek, 02.10.2007 : 22:09:11 »

Bravo zmagica! Imaš kakšen recept za oddajo črnih muckov, ki bi ga lahko uporabila tudi pri tigrastem? Roll Eyes
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #61 : sreda, 03.10.2007 : 07:26:31 »

Arončka nimam recepta.  Undecided  Vsa umetnost je v velikosti muckov. Moj črni Muc, ki je star 5 mesecev in je pravi lepotec bo pa izgleda dočakal tako kot Megi starost pri meni.  Tongue
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #62 : sreda, 03.10.2007 : 09:39:01 »

Ej! Zmagica! Shocked  Večni optimist! Ne tako! Jst mam pet takih doma in ne bi rada, da ostanejo za zmeraj pri meni. Če kdo, potem si bila vedno ti optimist. Jst sem pesimist (in Smetka vedno bolj  Tongue ). Ti dviguješ in ohranjaš moralo. Valda bodo šli tudi mičkeno starejši črni in tigrasti. Prosim?
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #63 : sreda, 03.10.2007 : 10:09:35 »

No če ne bo druge punce, si pa še vedno od Ostržke lahko "narentamo" Belino in Strahca, damo mace zraven in slikamo. Proti njima bodo vsi zgledali miniaturce Cheesy Grin.
lp
T.
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #64 : sreda, 03.10.2007 : 10:39:53 »

Citat
Ti dviguješ in ohranjaš moralo. Valda bodo šli tudi mičkeno starejši črni in tigrasti. Prosim? 
 

O.K. verjamem, da bodo šli tudi starejši, črni, brez učkov, tačk, repkov, tigrasti....
  Wink
Vedno me tolaži misel na Neisho.   Kiss Za njo sem mislila, da jo  nikoli ne bo nihče posvojil. Pa danes lepo živi v Mariboru in še vedno mi pošiljata z posvojiteljico sporočila, zaradi katerih mi je vedno toplo pri srcu.

Pri meni je pri večjih problem prevelika navezanost. Večji ko je in dalj časa ko je pri meni težje ga dam.  Ko bi to lahko nekako prerasla bi mi bilo lažje.   Tongue
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #65 : sreda, 03.10.2007 : 10:42:49 »

Vem ja, da ti bi bilo lažje. Lažje je, če vsaj pokliče kdo, ki je pravi, primeren in kar je še takega... potem daš žival lažje od sebe. Če nihče ne pokliče, ali pa pokličejo taki iz tistih drugih ategorij, potem imaš pa drug problem...
Ok, bom nehala, ker moralo zbijat pa res nimam za kaj  Tongue.
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #66 : sreda, 03.10.2007 : 10:43:40 »

Tudi jaz bom optimist in pravim, da se za vsak piskerček prej ko slej najde tudi ustrezen pokovček Smiley

Vedno me tolaži misel na Neisho. Kiss Za njo sem mislila, da jo nikoli ne bo nihče posvojil. Pa danes lepo živi v Mariboru in še vedno mi pošiljata z posvojiteljico sporočila, zaradi katerih mi je vedno toplo pri srcu.

iiiii Cheesy  Kiss Cheesy
Logiran

zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #67 : petek, 05.10.2007 : 07:40:52 »

Mala, ki je še  ostala se po cele dneve joka. Me prav skrbi, da ne bo zbolela. Saj jo crkljam, vendar ko grem ven mijavka, da je čisto hripava.  Undecided
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #68 : petek, 05.10.2007 : 07:46:26 »

Ali joka zato, ker nima družbe? Kaj pa če bi jo pustila s Pacotom in Mucom?
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #69 : petek, 05.10.2007 : 08:11:46 »

Ja sem dala Pacota in Muca k njej, pa sta tolk praskala po vratih in hotela ven, da je joj. Onedva  sta navajena skupaj z Moniko, Megi in Medotom biti  v drugi sobi in jih sploh ne morem ločiti. Mala se je pa kar stiskala k njima. Upam, da bo čimprej posvojena in, da bo imela kakšno družbo, kajti res noče biti sama.
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #70 : petek, 05.10.2007 : 09:10:09 »

Sem vprašala moža, če bi jo mi začasno vzeli, pa pravi, da ne, ker sigurno ne bi bilo začasno (verjetno res).
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #71 : petek, 05.10.2007 : 09:15:43 »

Ampak, Zmagica, zakaj ne posvojijo dveh-vprašaj tiste, ki so vzeli sestrico, mogoče ji je pa tudi dolgčas?
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #72 : petek, 05.10.2007 : 10:02:16 »

vis in nox veš, da sem probala.  Wink Vedno predlagam, da vzamejo dva, sploh, če so mi posvojitelji še posebej všeč. A tokrat ni šlo. No sreča, da je danes petek in bo čez vikend malo več crkljanja. Je pa res, da se mi do sedaj še ni zgodilo, da bi se kater od mucov toliko jokal kot ta. Ko prideš v sobo je čisto panična od veselja in se ti pripne na obleko in ko hočeš ven je prava drama.  Če ne bo hitro posvojena sem se odločila, da jo bom peljala k mami v varstvo.
Kaj češ. Nekateri otroci so pač bolj zahtevni.  Roll Eyes  Ali pa mene hitro prepričajo.  Tongue
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #73 : sreda, 10.10.2007 : 17:39:21 »

Še zadnja črna zver  Cool gre danes v nov dom.
Logiran

zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #74 : sreda, 10.10.2007 : 19:49:50 »

Zadnja črna zverinica (najbolj živa, nagajiva, pregnana) je ravnokar odšla v nov dom.  Smiley  Cheesy  Wink  Kiss  Cry
Smetka hvala. Posvojiteljica je res super.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: 6
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines