mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 01:09:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tarinih 7 mladičkov
Strani: [1] 2  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tarinih 7 mladičkov  (Prebrano 16002 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : nedelja, 26.08.2007 : 20:31:55 »

Koteni 23.7.2007, 4 samičke, 3 samčki, bodo kmalu iskali vsak svoj nov dom. Bodo srednje veliki. Pričakujem klice odgovornih skrbnikov na tlf: 051/30-44-35.
















Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : ponedeljek, 27.08.2007 : 07:56:30 »

Niso za na verigo  Smiley.



Logiran

sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #2 : ponedeljek, 27.08.2007 : 08:30:53 »

a tile pa izjemoma ne?   Tongue
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #3 : ponedeljek, 27.08.2007 : 10:21:20 »

a tile pa izjemoma ne?   Tongue

hahaha, tale me je pa nasmejala! Cheesy Cheesy

Mali cukri, hitro k najboljšim skrbnikom lastnikom, da jih boste razvajali!

Lp polonak
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #4 : ponedeljek, 03.09.2007 : 10:48:06 »

A so lahko kar vsi moji?? Tongue Jejjej, jih sploh ne smem gledat... Posebej ker tudi jaz pridem po en čisto moj žakelj bolh šele drugo leto (bolhe lahko ostanejo Poloni, jaz bi pravzaprav samo žakelj Wink )

Trenutno lahko samo od daleč gledam, pa vsak dan bi lahko vzdihljaje na forum pisala, a kaj, ko jih že drugi, mi pa potem raje samo beremo... Bi se oglasila že zdaj, a kaj čmo - vem kako bi me Polona pisano pogledala, če bi prišla po Papro in Zaro (bi odnesla kar obe :S) in ju tebi nič, meni nič odvlekla na avion, pa hop z njima za celo leto v začasni dom v tujini in potem spet nazaj... Sploh, ker je tale Smet baje bolj stroge sorte in hoče met vse pod kontrolo Wink Mojem dragega bi pa itak kap - imamo namreč za februar naročenega še človeškega mladička, huh...

Skratka, upam, da bo tudi konec avgusta drugo leto Smetka poskrbela za prvovrstno in 'čistokrvno' robo rešeno iz gozda ali kanala, ki se bo lahko oddahnila od kakega štrika. Do takrat se bomo pa pač morali nad takilemi belimi kepicami naslajat...

Pozdrav vsem, pa dejte se že ojunačit in enkrat spraznite tale Horjul!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #5 : torek, 04.09.2007 : 20:40:36 »

Pozdrav vsem, pa dejte se že ojunačit in enkrat spraznite tale Horjul!

Ja, bi prišlo prav, res. Vračamo pozdrave.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #6 : sobota, 08.09.2007 : 21:44:04 »

Čez sto klicev za njih. Kdo bi to razumel... ob ostalih, ki čakajo svoj dom. Od tu bodo začeli odhajati v nove domove okoli 25.9.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #7 : ponedeljek, 10.09.2007 : 18:07:22 »

Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #8 : ponedeljek, 10.09.2007 : 18:14:41 »

Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #9 : torek, 11.09.2007 : 07:32:25 »













Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #10 : torek, 11.09.2007 : 10:27:57 »

Dodajam še to fotko, preden se razvije cela zgodba o tem, kako jih imam "le" 5. Štejte zdaj  Smiley. Vsi so preživeli, vsi so zdravi, brez parazitov, prvič cepljeni, le težko je vse naenkrat na fotko dobit.



Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #11 : torek, 11.09.2007 : 12:27:43 »





Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #12 : sreda, 26.09.2007 : 21:08:44 »

Obveščam vse, da je en mladič ostal. Samček, ki čaka na odgovornega skrbnika. Pogoj za posvojitev je med drugim kastracija.
Logiran

fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #13 : četrtek, 27.09.2007 : 09:13:14 »

Zadnje čase pa oddajamo kot po spisku!

Mislim da je Smetka predlog, naj se Horjul že enkrat izprazni, vzela malo preveč dobesedno - je kar pozabila da ima prijavljen s.p., ki je po črki zakona vendar pridobitna dejavnost (a ja? Undecided) - in če ni kuželjnov, tudi dinarčkov ni, a ne?!... Wink Ona pa jih bo kar vse oddala! Prav vse - ne samo tehle belih kepic, še celo pri Papri se ni mogla zadržat in jo je dala - kar sebi!!!  Shocked

Pazi Smetka, da potem ko boš na robu bankrota, ne posvojijo še tebe! Sicer pa po želji seveda tudi lahko sestavimo kak plakat: "Srednjih let, najdena v divjini pri Smrečju, obvladljiva le deloma, išče topel dom oz. nekoga, ki se bo znal sprijazniti s tem, da je bolj trmaste sorte. Sicer pa je eno prav prikupno bitje, ki se mu baterije kar nočejo izprazniti".
In mi se bomo spraševali kod hodiš - vse dokler te ne bomo našli pod "spet doma", malce porejeno, na kavču pri kakšni babici, ki te bo do onemoglosti hranila z domačimi piškoti!  Grin Grin Grin

P.s.: Bez zamere, danes imam malo bolj razposajen dan... Pa pozdravček vsem kosmatinkom, ki so v teh dneh našli kar so iskali, pa Poloni, ki jim je pri tem pomagala seveda tudi...
Preostali beli kepici pa srečno!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #14 : četrtek, 27.09.2007 : 09:21:27 »

No veš kaj, tisto o srednjih letih bi mirno lahko izpustila  Angry Tongue. Sicer pa hvala, sem si celo ene pol solze smeha obrisala zdejle  Grin.
Logiran

Strani: [1] 2  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tarinih 7 mladičkov
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines