mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 00:03:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tara
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tara  (Prebrano 37582 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
T.R.U.
rad pišem
****
Sporočil: 275


« Odgovor #90 : nedelja, 10.02.2008 : 19:55:59 »

Èe ste sluèajno tudi danes udarili destinacijo Šobec smo se sreèali z našo Triško. Glede na to, da je prelepa bela psièka delovala s svojo družino tako suvereno, nisem bila veè preprièana ali prav vidim in nisem težila... Smiley

lp ful vesela ostržka


..glede na zgoraj opisano, upam, da smo bili Wink. Drugače pa bo verjetno ta destinacija, dnevno na tapeti, največkrat le do ograje, v taki ali drugačni zasedbi.
Logiran
T.R.U.
rad pišem
****
Sporočil: 275


« Odgovor #91 : nedelja, 10.02.2008 : 20:00:44 »

Hehe... Tarica. Sej kavè bo tudi, èe ne takoj, pa z leti Grin Grin Wink.

...bom modro molčal Wink.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #92 : nedelja, 10.02.2008 : 20:14:19 »

Jaz pa tale sporočila z veseljem prebiram. LP
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #93 : nedelja, 10.02.2008 : 20:16:08 »

 Tudi jaz.
Lepo je brati kako uživate!
Logiran
Zivc
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #94 : nedelja, 10.02.2008 : 20:23:40 »

Ja, bom začela pred Šobcem dežurat, vidim da se nekaj finih Horjulčic tam sprehaja.
Logiran
matejči
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 124


« Odgovor #95 : nedelja, 10.02.2008 : 22:35:48 »

Tara, uživaj 100/uro Kiss!
Logiran
T.R.U.
rad pišem
****
Sporočil: 275


« Odgovor #96 : ponedeljek, 11.02.2008 : 21:50:57 »

Noč z 10. na 11. mirna. V kuhinji vse BP.
Zjutraj pred 05. in 07.00 uro ven za cca 15 min, vsakič z enim. Nato cel dan, skoraj do večera sama v kuhinji z enim dimljenim uhljem, vodo in briketi. Briketov se komaj dotakne, enako kot včeraj. Vesela U., ki  se ji še obleči skoraj ne sme, ker ji nekaj zagode, saj hoče ven. Šibata do Šobca.
Okoli dve uri kasneje vesela še R. Seveda čohanje, lizanje...pri enem in pri drugem.
Okoli 21.00 ven z R. Skoraj pokončen, migajoč rep. Zunaj je bilo potrebno na travniku vse prevohati, vsak meter posebej (je treba pač spoznati, kdo, kje in kdaj  Wink). Pri delu jo iz daljave zmoti drug pripadnik vrste, ki se oddalji, zato lahko nadaljuje z vonjavami. Kasneje postanek in nenaden odskok (se je ustrašila svoje sence Huh). Kmalu to še enkrat ponovi in navihano pogleda. Kaj zdaj to pomeni? Začne skakati levo in desno, naprej in nazaj, dva kroga naenkrat. Halo, greva se igrat. In tako skačeva po travniku nekaj časa. Videti je srečna. Igro hoče nadgrajevati s skakanjem z odprtim gobčkom proti roki, vendar jo kmalu ustavim, saj ne vem kam to vodi. Odpraviva se nazaj k vonjavam in počasi domu.
Doma pričakuje nagrado, vendar je njena skleda z briketi še preveč polna, pa bi morala biti že prazna. Vzamem briket in ji ga ponudim, kar tudi sprejme. Sama noče jesti in vidno pričakuje, da ji bom dal naslednjega (princeska). Ker tega ni, se sprijazni in kasneje skoraj izprazni posodo.
Nakar nama dovoli  Wink, da jo čohava, gre v svoje ležišče, večkrat pogleda proti nama, pride do naju in tako ...
Skratka: generalka je uspela, scenarij se pa z njene strani sproti spreminja brez kakršnekoli napovedi ali namiga.
 Wink Smiley Cheesy Grin Cheesy Smiley in  Kiss tistim, ki ste nam to omogočili - T.R.U

R.
Logiran
T.R.U.
rad pišem
****
Sporočil: 275


« Odgovor #97 : ponedeljek, 11.02.2008 : 22:04:54 »

Drugače pa gre zahvala tudi Tarini botrici  Wink alexx, ki je stalno navijala zanjo in danes praznuje Kiss Kiss Kiss ..pa seveda njeni "najboljši slabši polovici" Wink.

 Smiley Moram pa tudi priznati, da me je Tara očarala že takoj, ko sem jo prvič videl na fotografijah iz prve strani, vendar je bila prelepa, preinteligentna, preponosna, preočarljiva, pretopla, pre....

R.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #98 : ponedeljek, 11.02.2008 : 22:16:48 »

Zgleda, da sta tudi R. in U pre...  Kiss
Logiran
chanel5
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 234


« Odgovor #99 : torek, 12.02.2008 : 08:03:40 »

super ste..Tara je bila v zavetišču skupaj z našo Zaro in sem res že navijala zanjo da končno dočaka svoj dan..in ga je Smiley uživajte vsi skupaj..
Logiran
T.R.U.
rad pišem
****
Sporočil: 275


« Odgovor #100 : torek, 12.02.2008 : 08:24:38 »

..lepo je brat tole, vendar je za naju to lahko delo  Cheesy  in samo uživava  Smiley sadove preteklega dela,   AngrysramUndecidedCry , HuhSmiley in  Cheesy !!!

Dejanski + presežniki, pre... gredo Polonini in vsem njenim, ki ji tako ali drugače pomagajo (žal ne vem, kdo vse), vsem znanim in anonimnim posvojiteljem, ne glede na to, katerega kuža ali muco so posvojili, še posebej pa Tarinim  Wink .

Tara je najina prva misel zjutraj in zadnja zvečer  Smiley .

Vem, da bi U. rada kaj napisala, vendar ima preveč dela (če ni služba, je pa Tara  Wink ).

 Wink

R,
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #101 : torek, 12.02.2008 : 12:31:49 »

Tarina botrica se zahvaljuje za  Kiss  Kiss  Kiss in javno sporoča, da je dobila najlepše darilo za RD.
(Taro v "familijo", če slučajno kdo še ne "razume"!)  Cheesy

Sem že mislila, da se mi bo prej zmešalo, predenj bosta R. in U. uspela "spregledati", da je Tara res prava, edina, njima na kožo pisana...!!!   
(saj bi se novima skrbnikoma opravičila za non-stop teženje, pa se ne bom... ker sem imela prav!!!!)  Tongue

Tara, ljubica moja (naša), lepi pogledi namenjeni R. in U. bodo slej kot prej obrodili še sadove na malo višjem, bolj mehkem mestu... za ležanje!!!  Kiss

3  Kiss  Kiss  Kiss v Radovljico
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #102 : torek, 12.02.2008 : 15:05:08 »

Joj, kako ste dobri Cheesy
Radovljica? Aha, potem niste tisti kot sem mislila, ampak glede na to, da ste v Radovljici se pa morda kdaj srečamo in bom videla tole lepotičko Cheesy Ooo ja, ta vikend bom mojega "naštimala", da se greva na Šobec sprehajat Tongue Grin

Uživajte Kiss
Logiran
T.R.U.
rad pišem
****
Sporočil: 275


« Odgovor #103 : sreda, 13.02.2008 : 10:14:45 »

..ja pri nas pa ni nobenega reda. Lahko se Taro sreča tudi ob 02.30 ali 04.30, skratka ni možno kaj preveč planirati.  Cheesy
Je pa vesela, hoče se igrati, tudi z drugimi psi.
Vstop v avto je postal prostokol, mogoče čaka princeska na preprogo  Wink .
Danes sva se šla pokazat na kliniko v Lesce in povedati DA JE TU Smiley.
Čip je zlezel nižje na levi tački (pa saj nismo toliko zunaj  Undecided).
Drugače pa že dela reklamo za Horjul-čke  Kiss (bio smetišče za recikliranje zavrženih, zanemarjenih in prave človeške pomoči ter ljubezni potrebnih živali). Smetka brez zamere  Kiss.

R.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #104 : sreda, 13.02.2008 : 10:19:01 »

Čip smo našli tudi že čisto na spodnjem delu leve zadnje tačke, tako da ni panike. Tisti, ki odčitavamo vemo, da je treba pogledat celega psa (vsaj upam, da vedo vsi  Tongue).
Logiran

Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tara
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines