mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 15:59:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Muca Čupa
Strani: 1 2 [Vse]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Muca Čupa  (Prebrano 11210 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : petek, 07.09.2007 : 19:10:13 »

Stara 4 mesece, malo daljša dlaka, išče skrbnika.



Logiran

*shella
otrok do 14 let
*
Sporočil: 47


« Odgovor #1 : nedelja, 09.09.2007 : 13:02:25 »

Kaka lepotica(!!!), upam da čim prej najde pravega!
lp,
shella
Logiran
Lissa
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #2 : nedelja, 09.09.2007 : 16:44:17 »

jp res luštna punca Cheesy
Logiran
SuhaVoda
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 38


« Odgovor #3 : torek, 11.09.2007 : 11:08:24 »

Fuuuul huda čupa!   Grin
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #4 : torek, 18.09.2007 : 11:26:56 »

Čupa je bila danes sterilizirana, je negativna, čakamo še na izvid mikrosporije. Rada bi, da jo kdo v naslednjih nekaj dneh opazi in vzame za svojo, sicer bo vrnjena nazaj.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #5 : nedelja, 30.09.2007 : 03:02:48 »

No? Sivotigrasta muca z daljšo dlako? Mlada, normalno da testirana, cepljena, sterilizirana... ni nikogar?
Logiran

king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #6 : nedelja, 30.09.2007 : 10:12:33 »

No? Sivotigrasta muca z daljšo dlako? Mlada, normalno da testirana, cepljena, sterilizirana... ni nikogar?
Daljša dlaka? Daj jo meni za par dni,da jo peljem na našo veterino,bodo pol vse budale tega sveta spet skakale okroh mene-še prodam jo lahko ;(
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #7 : četrtek, 04.10.2007 : 09:11:32 »

Tole je pravkar priletelo na moj mail:

Vzamemo muco Čupo. Smo pa iz Slov. Bistrica. Raje smo za to, da ni sterilizirana, ker bi radi še kakšne mladičke. Pozdrav, ******

In se zelo trudim, da mi ne bi pokvarilo dneva. Še bolj se trudim spisati odgovor, ki bi deloval v duhu osveščanja in bi bil prijazen do nesojenih posvojiteljev.

V resnici si pa ne morem pomagati niti do boljše volje niti do prijaznega odgovora. Res sem naveličana vsega.
Logiran

zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #8 : četrtek, 04.10.2007 : 09:20:41 »

Nimam besed.
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #9 : četrtek, 04.10.2007 : 09:35:24 »

Verjamem, da si naveličana kajti kljub vsemu osveščanju s tvoje strani in strani drugih še vedno pišejo in kličejo takšni padalci kot tile in verjamem da te ima, da popeniš - če se bolj milo izrazim.
Kot bi govoril steni  Angry
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #10 : četrtek, 04.10.2007 : 09:40:38 »

S takimi nesojenimi posvojitelji se srečujemo prav vsi, ki oddajamo živali Sad. Tudi jaz imam včasih vsega poln kufer. Se mi včasih niti ne da prepričevat prepričanih in prav na hitro zaključim pogovor Angry. Pa me kličejo samo za nekaj mojih začasnih mačk, pa kakega psa, ki ga pomagam oddajati...

Kako mora biti šele tebi Smetka, ko dobivaš take klice in maile za vse svoje kosmatince Undecided.

Najhuje od vsega mi je pa to, ker vem da bodo mačko tako ali drugače tudi dobili. Iz kake kmetije, od sosedov...nekje kjer jim je vseeno za njihove živali. In potem bo ta mačka kotila mladiče celo svoje življenje, če bo imel srečo in je ne bo prej kak bolezen napadla ali pa bo kako drugače žalostno končala svoje življenje...
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #11 : četrtek, 04.10.2007 : 15:31:14 »

A lahko malo popestrim temo? Da bi mela Čupa mladiče? Grin Raje ne Cheesy Je že sama po sebi kot pet mladičev skupaj!

 Ponavadi se v mačjaku največ ukvarjam z njo...pa ne po svoji izbiri Smiley V sekundi, ko se sklonim, je hop na mojem hrbtu in potem se blazno razburja, ko mora dol. Če ima občutek, da jo ignoriram, se mi dobesedno prisesa na nogo (ponavadi desno) in hodim z njo naokoli...tudi kakšnih 15min Roll Eyes In ko jo naženem še z noge in ji prijazno že stotič razložim, da nisem njeno ogromno mačje igralo (kar itak gladko ignorira Tongue), uporabi moje noge za praskalnik, ampak tako elegantno - se vsede poleg moje noge, si začne brusit kremplje na hlačnici, se zraven še lagodno preteguje, kakor da jo vse skupaj blazno dolgočasi in potem ko jo grdo pogledam, me vrne vprašajoči pogled v smislu "kaj, a tega ne smem delat?" Grin Poleg vsega je še blazen kaskader; sem stala nekje v sredini sobe, ko se je odločila iz bližnejga umivalnika skočit na mojo ramo...me je skoraj kap! Sprva mi ni bilo jasno kaj je sploh priletelo name in sem se obrnila h Smetki "ti, neki je ravnokar na meni pristal", Smetka pa v smeh Grin Ampak se ni več smejala, ko se je Čupa odločila pristati na njej Tongue Je takšna kot tisti leteči polhi. Ali pa proba skočiti na radiator in ji malo zmanjka in lopne na tla. Sem se že navadila, da jo imam vedno v vidnem polju, ker se mi včasih zdi, da so njeni podvigi že prav nevarni.

Poanta? Sploh je ne zanimajo druge mačke ampak samo ti, ima očitno malo Gluje v sebi Smiley Tebi mijavka, tebi prede, nosila bi se naokoli na tvoji rami in nasploh počela vse s teboj. Zanimivo kako so z mucami velikokrat problemi glede nesocializiranosti, jih je potrebno navajati na človeško roko...no, pri Čupi pa je očitno ravno obratno - ne moreš je dobiti iz sebe! Grin

Lp vsem, Maja Smiley
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #12 : četrtek, 04.10.2007 : 15:51:15 »

Gargamel: A bi še enega takega za domov, imam na zalogi... Cheesy Grin Tongue
lp
T.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #13 : četrtek, 04.10.2007 : 15:56:36 »

Gargamel: A bi še enega takega za domov, imam na zalogi... Cheesy Grin Tongue
lp
T.

Seveda, takoj Tongue Se bojim, da bom kdaj Čupo dejansko res domov odnesla...ko bo čepela na mojem hrbtu, brez moje vednosti. Torej posvojitelji, skrajni čas je, da Čupi ponudite svoj hrbet Smiley

Lp, Maja
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #14 : petek, 05.10.2007 : 09:13:11 »

Čupa je pa zelo všeč mojemu možu. Predvsem njen karakter. Torej, Smetka, če bi jo bilo treba vrnit nazaj, se lahko še kaj pogovarjamo....
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #15 : petek, 05.10.2007 : 14:48:35 »

vis in vox,

upam, da ne bos narobe razumela - ampak Čupa je na voljo za posvojitev že nekaj časa. Vzrok za posvojitev pa zagotovo ni oz. ne sme biti stavek, da bo vrnjena nazaj v okolje. Če želiš posvojiti žival, jo lahko že danes, po predhodnem tel pogovoru kakopak. Pa brez zamere.

Lp, Maja
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #16 : petek, 05.10.2007 : 14:58:51 »

Maja, ugasni malo društven telefon, pa bo svet takoj lepši  Wink. vis in nox in njeni imajo doma že 4 mačje horjulčke; in prepričana sem, da jih več ne rabijo, si pa želijo pomagat še komu, ki bo resnično v stiski. Tko da... gremo naprej, kot da zadnjih dveh sporočil ni bilo  Smiley.
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #17 : petek, 05.10.2007 : 15:02:03 »

Ne morem ugasnit Tongue

Vis in vox nisem mislila tako, se opravicujem sram

Mali Čupi pa čimprej nov dom Cheesy

Lp, Maja
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #18 : petek, 05.10.2007 : 18:39:54 »

Gargamel, te čisto razumem, je pa res, da bi jaz rada pomagala čim več mačkom, ker mislim, da se imajo pri nas kar lepo. Je pa moj mož malo bolj realen in me bremza, tako, da sem takoj skušala izkoristiti priliko, ko je omenil, da mu je všeč. Mogoče pa le bo kaj iz tega....
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #19 : petek, 05.10.2007 : 21:17:38 »

Gargamel, te čisto razumem, je pa res, da bi jaz rada pomagala čim več mačkom, ker mislim, da se imajo pri nas kar lepo. Je pa moj mož malo bolj realen in me bremza, tako, da sem takoj skušala izkoristiti priliko, ko je omenil, da mu je všeč. Mogoče pa le bo kaj iz tega....
Pa kje ste dobili tako krasnega moža? Mi imamo samo dve mački in psa in moj niti slišat noče še za enega muca-še za zadnjega sem ga peglala 2 meseca. Kakšen nasvet kako vzgojiti takega moža? Wink
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #20 : sobota, 06.10.2007 : 09:17:43 »

Ha-ha, king-roj, mislim, da se ga ne vzgoji, se ga že kar dobi. Tudi pri njemu doma so imeli vedno mačke in na sploh so ljubitelji živali.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #21 : torek, 09.10.2007 : 10:42:17 »

Pač... nekdo mora ksihtke skladat  Smiley.






Mačkica išče nov dom.
Logiran

steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #22 : nedelja, 14.10.2007 : 10:16:24 »

Za Čupo sem bil po slikah sodeč prepriča, da je skoraj že odrasla, je pa še čisti otrok. Ful lepa kosamta muca...
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #23 : sreda, 24.10.2007 : 11:22:13 »

Čupa je na poti v nov dom.
Logiran

steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #24 : sreda, 24.10.2007 : 11:37:38 »

Sva vesela Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #25 : sreda, 24.10.2007 : 12:08:58 »

Srečno!
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #26 : sreda, 24.10.2007 : 12:34:21 »

To pa je lepa novica Smiley Čupa, pridna bodi (haha), bom pogrešala tvoje vragolije, ampak čist malo Wink

Lp, Maja
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #27 : sreda, 24.10.2007 : 20:36:45 »

Enkratno. Smiley
Čupa, fajn se mej!  Kiss
Logiran
Strani: 1 2 [Vse]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Muca Čupa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines