mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 16:59:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Marlena
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Marlena  (Prebrano 9570 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #15 : sobota, 17.11.2007 : 08:32:30 »

Srečno Marlena in AnjaJun imejte se lepooo  Kiss
Logiran
AnjaJun
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #16 : ponedeljek, 19.11.2007 : 20:00:26 »

Marlena, je dobila novo ime, na katerega se je tako hitro navadila, da sem celo pomislila, ce to ni morda njeno pravo ime  Wink No, sedaj je Shana, kar po japonsko pomeni virtue, good- in ravno to je Shana- ena zlata psicka.

Juna cuva, kot da je njen dojencek, ga ljupcka in spi ob njegovih nogah. On pa jo na vrvici vozi okoli in sploh ni sanse, da bi jo dal komu drugemu v roke.

No, ko pa mali zaspi prideva se midva na vrsto, da jo dobro precohljava.

Edino stopnic se boji in jo nosimo...v eni roki 15kg Juna in v drugi malo kuzico...in tako v 4 nadstropje x-krat na dan. Ne vem, ali bo Jun prej znal sam po stopnical ali bom prej uspela Shano prepricati, da ni nic hudega ce gre sama gor in dol.

Aja, pa se tole...danes je gladko premagala Border Coolija v dirjanju po travniku. Res je od sile tale mala puscica :-)))
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #17 : ponedeljek, 19.11.2007 : 20:06:52 »

Probajte počasi stopnico po stopnico. Stopite stopnico višje od nje in počepnite ter jo pokličite, ko pride do vas jo izdatno pohvalite in prečohajte. Če noče niti na prvo jo nesite gor ene tri štenge - od tam bo mogla gor ali pa dol in bo takrat videla, da ni hudega. Vsaj take so moje izkušnje Smiley
Logiran
Rozalija
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 183


« Odgovor #18 : ponedeljek, 19.11.2007 : 21:22:38 »

Srecno Marlena Smiley
Logiran
AnjaJun
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #19 : sreda, 21.11.2007 : 22:33:57 »

Hvala za nasvet. Ze obvlada tekanje po stopnicah gor in dol Wink Sicer je pa zelo ubogljiva...po pravici povedano veliko bolj kot vsi moji dosedanji kosmatinci, ki so dali skozi tecaj. Ocitno jo je nekdo ze  ucil sedi, sem, tacko, dol in podobne vragolije. Smetka, je to tvoja zasluga?

Pa tudi na spanje v postelji se je hitro navadila oz se dela, kot da ji to ze od rojstva pripada Grin
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Marlena
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines