mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 17:51:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Glava  |  Tema: Nemški ovčar - problemi s smrčkom
Strani: 1 2 3 [4]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nemški ovčar - problemi s smrčkom  (Prebrano 22980 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #45 : ponedeljek, 18.02.2008 : 22:13:01 »

Slovo je najtezje..., potem pa pride olajsanje... verjemi za oba.

Nikoli ne pozabis filma zadnjega dne, vendar je to odlocitev, ki ste jo morali sprejeti.

Vajino prijateljstvo je prestalo zadnjo preizkusnjo Cry...
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #46 : ponedeljek, 18.02.2008 : 22:38:50 »

Prepričana sem, da je z vami preživel najlepše trenutke svojega življenja, toda sedaj je prišel čas...čas, ki ga vsi odganjamo stran...a vendar, bo tako bolje. Ne bo več trpel, ampak bo prečkal mavrični most z veseljem v srcu, saj bo vedel, da ste tam nekje še vedno vi, ki mislite nanj. Hudo bo, toda ostali bodo lepi spomini.
Želim vam, da ta čas prebrodite z njegovo podobo v srcu.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #47 : ponedeljek, 18.02.2008 : 22:54:07 »

Zelo mi je žal, da je prišel čas slovesa ... čas, ki se ga boji vsak lastnik svojega dragega prijatelja. Težko je, hudo je, boli ... trga srce. Pa vendar, namenil vam je sebe, namenil, za celo življenje. Ne bo več trpel, ne bo ga bolelo, ne bo se matral ... to je pomembno zdaj. Samo to ...

Držite se, mislim na vas ... Diana
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #48 : torek, 19.02.2008 : 11:16:50 »

Zelo mi je žal ker je za vaju prišel čas slovesa tako hitro, vendar na žalost brez tega ne gre Cry. Boril se je dokler je šlo, zdaj pa je prišel čas slovesa, hudo je in še nekaj časa bo zelo bolelo, vendar čas in lepi spomini zacelijo krvavečo rano. Grofi pa vas bo ta čas "čuval" z zelenih travnikov tam zgoraj kjer ni bolečine in bolezni, kjer bo tekal za metulji, kjer bo vsak dan na meniju njegova naljubša hrana in čakal da se znova srečata in skupaj prečkata most. 
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #49 : torek, 19.02.2008 : 20:39:12 »

Stilus, drzi se....
Logiran

Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #50 : torek, 19.02.2008 : 20:59:00 »

Grof,
uzivaj na drugi strani mavrice

Stilus,
drzi se...
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #51 : torek, 19.02.2008 : 22:54:28 »

Stilus, v mislih sem s tabo. Pred nekaj meseci sem bila pred enako odličitvijo. Odločila sem se pravilno.
Bila sem z mojo babiko do konca in ni mi žal. Takšna smrt je lepa. Rezervirana le za živali. Tudi sama bi enkrat želela zaspati v naročju tistega, ki ga imam neizmerno rada.
Drži se!
Logiran
Dominika
midi
****
Sporočil: 393


« Odgovor #52 : torek, 19.02.2008 : 23:14:49 »

Mislim, da je bil to zadnji kuža v mojem življenju.
Srce me boli, da ne morem povedat... Jutri zjutraj ga moram JAZ, ki se me je izbral... peljati na evtanazijo.

Vedi, da je bilo najboljše za Grofa, da si ga pospremil na zadnjo pot ravno ti, ki si bil njegov človek. Nič ti ni zameril, verjemi.
Zdaj pa žaluj in ko bo čas, si le omisli novega psa. Grof bo itak za vedno ostal v mislih  s teboj, novi kuža pa bo odprl naslednje poglavje v tvojem življenju.
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #53 : torek, 19.02.2008 : 23:43:50 »

Zelo mi je žal.
Logiran
zagiluna
novinec
*
Sporočil: 7


WWW
« Odgovor #54 : nedelja, 14.07.2013 : 20:20:33 »

ma vsi ste malo čez les, resnično, sploh pa ti stilus, soory, ampak sem šele sedaj sem to brala, pes je hvala bogu rešen trpljenja, prej nisem in ko to berem vidim same egoiste, sploh pa stilus, alo pa kaj si ti nor, en mesec brez zdravljenja, eno leto z zdravljenjem, pa kdo ti garantira eno leto, zdravnik, dej nehi no, to ti nobeden ne more garantirati, zdravstvo ni matematika a prav,  To je mučenje uboge živali, soory pelješ jo na evtanazijo, da ga rešiš bolečin, a ti ni logično, da so reakcije iste kot pri človeku, če ga obsevaš, bruhanje, izpadanje dlake, slabost, slabo počutje in to si svojemu ljubljenemu psu privoščil, da trpi. Če bi ga imel rad bi ga uspaval. Veterinar logično, da bo rekel zdravljenje, ja da bo zaslužil kaj a ne, zastonj ni bilo. Jaz mojemu psu tega ne bi nikdar naredila, sem imela psa izredno navezani na njega, ko pa ni več šlo, smo ga pa uspavali, hudo za vse, sam jok, samo zdaj ne trpi več.
Logiran
Strani: 1 2 3 [4]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Glava  |  Tema: Nemški ovčar - problemi s smrčkom
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines