mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 15:18:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Čih
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Čih  (Prebrano 24783 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #45 : četrtek, 06.03.2008 : 17:46:46 »

Smetka, a smem vprašati kakšen je sicer kaj po karakterju (scrkljan, živahen,...)? Potrebuje kakšno posebno nego zaradi čihanja?
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #46 : četrtek, 06.03.2008 : 19:24:14 »

Čih je muc meseca, več o njem si lahko prebereš tukaj: http://www.zavetisce-horjul.net/mucam.php.

Sicer pa je tole Sonček št. 2, kar pomeni, da je zelo firbčen mali muc, ki bi ves čas le dajal buc  Smiley Čas, ki ga preživljam v mačjaku, je vglavnem okupiran z Čihom, ker se ga po pravici povedano ne morem znebit Grin Me povsod spremlja, ko čistim wc-je, se drgne v lopatko, če lopatke ni v dosegu, se drgne v moje superge itd. Velika mačja maza, ljubek, svojim letom primerno fribčen muc je tole in nekomu bo super kompanjon  Smiley

Lp, Maja
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #47 : četrtek, 06.03.2008 : 19:27:16 »

Gargamel, hvala ti! Wink
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #48 : četrtek, 06.03.2008 : 19:30:29 »

Vse kar je povedala Gargamelca drži. Čih je mala prijazna maza. Meni je danes skočil na hrbet in  se odločil, da mi je treba nemudoma preuredit frizuro (beri:hotel mi je požret čop  Grin ). Zares prijazen muc  Smiley
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #49 : sobota, 08.03.2008 : 20:44:02 »

Danes mu je Smetka grozila, da mu bo ušesa navila! Grin Ko so po Čičo prišli njeni novi skrbniki, je mali Čihec itak hotel pokazati, da je on "tanajboljši", pa je splezal ene 5x gor in dol po zamreženem oknu, ki je v mačjaku, pa predel je kot VELIK muc  Cool in seveda drugim mačkam sploh ni pustil blizu. Posvojitelji, toliko da veste, da zamujate izjemno simpatično obdobje odraščanja in je res škoda, da smo temu priča le skrbniki v zavetišču.

Lp, Maja
Logiran
tjas
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #50 : ponedeljek, 10.03.2008 : 06:43:12 »

Prečudovit je tale mačkon! Kiss
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #51 : sreda, 12.03.2008 : 06:14:23 »

Imela sem možnost opazovati odraščanje muc od 6. tedna dalje in takrat sem se večkrat vprašala: "Zakaj ljudje tako stremijo za tem, da bi imeli čim mlajšo in manjšo muco pri hiši?" Meni se je ravno obdobje od nekje 4. - 5. meseca naprej zdelo najbolj zanimivo.

In se popolnoma strinjam s tem kar je napisala Gargamelca...

Posvojitelji, toliko da veste, da zamujate izjemno simpatično obdobje odraščanja in je res škoda, da smo temu priča le skrbniki v zavetišču.

Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #52 : sreda, 19.03.2008 : 17:21:46 »

Sonček vsak dan misli na Sončka 2 (Čiha - seveda), pa mu ga ne dovolijo posvojiti!
Ga pa zato lahko zelo lepo priporoči.
Če je res Sonček 2 - potem je (drugi) najboljši muc na svetu!  Wink

Čih - ti muc scrkljan - čimprej v novi dom!
(drugače boš kriv za "razdor" v družini!)
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #53 : nedelja, 13.04.2008 : 07:39:16 »

Hmmm... naj grem v levega ali desnega  Huh?


Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #54 : nedelja, 13.04.2008 : 14:45:02 »

Hmmm... naj grem v levega ali desnega  Huh?

japajade...razmišlja o tem, kako lahko čim hitreje na tebe spleza Tongue in sem prepričana, da je čez 5 min visel iz tvoje noge  Grin

Sploh se ne da povedat, kako je Čihec obseden s človeško družbo. Včeraj sem pucala njihovo omaro, pa sem sekundo preden sem se sklonila nad polico, videla Čihca v drugi sobi. Pa se sklonim in je že tičal na moji glavi, pa mi buc rinil v ušesa.

Lp, Maja
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #55 : sreda, 23.04.2008 : 19:50:52 »

Tale Čihec je res model.... na momente je res prepričan, da je kak okrasek za v lase, samo nažalost tega nisem mogla fotkat. Wink

leva sprednja je za tole... ali  "E.T phone home... "



zadnja leva je the best za tole ....



po potrebi lovec....



včasih lenivec....



in pa ..  šepetanje na blazini (Pillow talk) Kiss



lp, Katarina
Logiran
Selene
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 114


« Odgovor #56 : sreda, 23.04.2008 : 20:08:58 »

Tale Čihec je res model.... na momente je res prepričan, da je kak okrasek za v lase, samo nažalost tega nisem mogla fotkat. Wink


Ja, če počepneš v mačjaku je presneto hitro parkiran na tvoji glavi ali hrbtu, govorim iz izkušenj Grin
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #57 : sreda, 23.04.2008 : 20:10:23 »

Bom tudi zanj naredila en plakat, da ga vidi še več ljudi, ki ne obiskuje foruma..
Ker je res prekrasen črnuhec in je škoda, da ni nekje v čisto svojem domu.
Xena imaš ZS.
Logiran
Naara
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 87


« Odgovor #58 : sobota, 03.05.2008 : 09:03:41 »

Isti je k moja Saja Shocked... lepotec  :Din očitno še navihan vrh vsega Wink
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #59 : torek, 10.06.2008 : 19:31:39 »

V mačjaku imajo fajn visoko mačje drevo, na vrhu je posteljica v katero se Čih za čas mojega pucanja mačjaka rad skrije oz. povedano drugače tam ždi toliko časa, dokler mimo ne pride moja glava in potem "tup!" Smiley In vse skupaj izvede zelo pretkano hehe; sem zadnjič rabila celih 15 min, da sem ugotovila kaj je to za en hudič...muha? Neeee, Čiha sem zagledala kako bulji v strop in se dela kot da nič ne ve o tem  Grin

Mali je največja mačja maza, ne sekira za nobeno stvar (sploh!) in premore ogromno domišljije, res. V zavetišču je že dologooo časa in čisto vsakič me preseneti z nečim novim, da vzbudi pozornost Cool Zelo bi bili veseli vsi, če bi lahko pametni Čih takšna nova odkritja in trike delil z svojim novim lastnikom, kaj pravte?  Smiley

Lp, Maja
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Čih
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines