mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 04:17:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Čih
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Čih  (Prebrano 24787 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #75 : nedelja, 20.07.2008 : 22:02:54 »

Xena, si čisto lahko predstavljam... teli črni Smetkini dudarji so vsi "glih"...  Tongue

(pa čisto potiho razmišljam... hm, glede na to, da je čisto isti kot Sonček... če bi ga na skrivaj domov prinesla... mogoče NIHČE sploh opazil ne bi, da sta dva... mogoče?!?)[/i]
((žal ne bo šlo... sanjam pa vseeno lahko...)) LOTO, punce, loto!  Undecided
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #76 : nedelja, 20.07.2008 : 22:15:22 »

Men se zdi, da ne bom nikoli pozabila, kako me je Katra pogledala danes, ko se je sprehajala po mačjaku in ji je nenadoma z višine in z razdalje vsaj enega metra za vrat skočil Čih  Grin Grin Grin. Res je norc.

Sicer mi pa ni jasno, zakaj so take drame, če bi kdo želel še enega mačka posvojit. Mi je žal, ampak res ne razumem... najbrž se to nerazumevanje zgodi takrat, ko jih imaš enkrat 50, pa jih v bistvu nočeš imeti 50, ampak ni druge... razen evtanazije, jasno. O moj bog, dva ali pa trije, ki se razumejo in so poštimani in zdravi in ni za pričakovat milijonskih stroškov... v čem je pa razlika?
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #77 : ponedeljek, 21.07.2008 : 09:41:29 »

Men se zdi, da ne bom nikoli pozabila, kako me je Katra pogledala danes, ko se je sprehajala po mačjaku in ji je nenadoma z višine in z razdalje vsaj enega metra za vrat skočil Čih Grin Grin Grin. Res je norc.


Ja, res me je skor kap, v glavi mi je samo zabučalo "Polona, pomagaj!!!" Grin Ampak tudi izustiti nisem mogla nič... čeprav VEM, da Čihi pač skače v glavo in se potem baše v lase in pod lase in skratka, kamor pač pride, ampak ko se ti pa to zares zgodi, je pa filing mal drugačen...... Tongue Smiley

Katarina
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #78 : ponedeljek, 21.07.2008 : 13:56:00 »

Sicer mi pa ni jasno, zakaj so take drame, če bi kdo želel še enega mačka posvojit. Mi je žal, ampak res ne razumem... najbrž se to nerazumevanje zgodi takrat, ko jih imaš enkrat 50, pa jih v bistvu nočeš imeti 50, ampak ni druge... razen evtanazije, jasno. O moj bog, dva ali pa trije, ki se razumejo in so poštimani in zdravi in ni za pričakovat milijonskih stroškov... v čem je pa razlika?
V tašči!!!!
Pa če tam (začasno!!!) živiš, potem NIČ ne moreš! Lahko si samo "srečen", da ti "dovolijo" imeti vsaj 2 v stanovanju...  Undecided
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #79 : torek, 12.08.2008 : 11:19:19 »

Čih je na poti v nov dom.
Logiran

Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #80 : torek, 12.08.2008 : 11:22:28 »

Jeeeeeeeeeeeej!!! Super!

Garagamel, ga boš kej pogrešala? Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #81 : torek, 12.08.2008 : 11:46:45 »

Super novica.

Katarina
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #82 : torek, 12.08.2008 : 12:22:44 »

KAJ?  Shocked   Smiley
Saj ne morem verjeti! Sem takoooo vesela, da kar malo "smrkam" zraven!
Čestitam posvojiteljem za (drugega) najboljšega mačka!  Tongue
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #83 : torek, 12.08.2008 : 12:25:13 »

Čeeestiiitkeee!!! Cheesy
Logiran

the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #84 : torek, 12.08.2008 : 14:07:38 »

Vauuu Cheesy Vesela, vesela... Cheesy

Veliko sreče Kiss
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #85 : torek, 12.08.2008 : 16:05:53 »

Joj uboga Gargamelca, kdo bo pa zdaj nate iz plezala skakal Wink Smiley. Srečno Čih!
lp
T.
Logiran
everlast
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #86 : torek, 12.08.2008 : 17:17:17 »

Presrečna sem Cheesy
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #87 : torek, 12.08.2008 : 19:02:45 »

KAJ?  Shocked   Smiley
Saj ne morem verjeti! Sem takoooo vesela, da kar malo "smrkam" zraven!
Čestitam posvojiteljem za (drugega) najboljšega mačka!  Tongue

Sem  čakala na tvojo reakcijo  Grin
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #88 : torek, 12.08.2008 : 20:19:02 »

Glede na to, koliko živčkov mi je uspel skravžljati v tem dooolgeeeem času v mačjaku - pa ne samo meni hehe  (menda zdaj lahko priznam  Tongue Wink), priznam, da sem danes mogla nekaj metrov stran ždeti, ker bi drugače res tulit začela  Smiley Čih je res samo en in edini...super kompanjon in razvajen do konca Cool

Joj, Čiiiiih, Čih, Čihec pogrešali te bomo  Kiss Kiss Kiss Bodi priden oz. se vsaj potrudi  Wink Pa javi se čimprej!  Smiley
Logiran
cookie
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 155


« Odgovor #89 : torek, 12.08.2008 : 20:21:14 »

Čihi, srečno v novem domu!!!

Smet, če bo posreči, pridemo za obletnico moje  posvojitve v začetku septembra s sodelavcem po dva muca (ne morem ga prepričat, da bi si z ženo že zdaj koga izbrala), pa če boš mela še kakega posebnega za k nam, ko Čiha ni več, se verjetno ne bom prehudo branila... Kot ne za Jazza.... Smiley












Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Čih
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines