mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:43:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Današnji dan...
Strani: 1 [2] 3 4  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Današnji dan...  (Prebrano 10777 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #15 : sreda, 03.10.2007 : 10:29:25 »

Najprej je bila:
-žalost,
-žalost,
-žalost.

Ker od žalosti ni glih luštkano umret, je zdaj:

-jeza,
-jeza
-jeza,
-zagrenjenost,
-zagrenjenost..........

........
.................

In nič drugega. Saj to ne pomeni, da ne delam več. Zelo očitno delam. In sem tudi zelo očitno nerešljiv primer tudi za strokovnjake, ker se pomagat po vseh takih in drugačnih rečeh niti ne da več. Delam torej še naprej, verjamem pa ne več v nič.
Logiran

Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #16 : sreda, 03.10.2007 : 10:40:15 »

Ja, te razumem, kaj misliš povedati. No, vsaj mislim, da te.

Ok, iskreno povedano verjamem tudi jaz ne več, v boljši Svet. Sploh pa ne verjamem, v to boljše Človeštvo.

Edino kar verjamem je to, da je treba pomagati. In, da želim.

Mah, zakomplicirano.  Undecided
Logiran
mrrrcina
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 51


« Odgovor #17 : sreda, 03.10.2007 : 11:07:37 »

Škoda je časa ki ga porabimo za ljudi s skisanimi možgani ker jim ni pomoči in je niti nočejo, vsaka minuta porabljena za živali pa se splača in je vredna.
Logiran
ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #18 : sreda, 03.10.2007 : 11:54:40 »

saj pri meni je bilo isto...žalost, žalost, žalost, potem zagrenjenost, polom, obupanje, dokončni zlom...
ampak, danes (ne govorim o jutri ali o pojutrisnjem ali o naslednjem mesecu) sem ugotovila, da grem lahko naprej!
povej, kdaj naj pridem gor, da te malo poslusam, ti prinesem kavo in cokolado, pac da sem tam samo zate, meni si ti tega vredna!
ce ne vrjameš, pa kaj?! enkrat pa mogoče spet boš!
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #19 : sreda, 03.10.2007 : 12:11:01 »

Ej...Smet  Cheesy v koga ali kaj ti ne verjameš ?  Angry Undecided

Halo ! Res ni glih vsem in vsakemu za verjet.. Undecided se strinjam..
Ampak nekaterim pa vsseno lahko verjameš... Wink
glej:
samo zadnjih nekaj dniii...
-na pikniku smo kar nekaj zbrali..(usput..smo te zlo pogrešal)  Wink
-na srečelovu tud...
-pa poglej to super akcijo za horjulčke, pa za otroke istočasno...

Pa boš ja verjela u te ljudi, ki so pripravljeni pomagat pomoči potrebnim... Kiss

JST PA ŠE VERJAMEM  Cool
Res, da so zmeri bolj redki..AMPAK SO IN PIKA  Tongue Kiss

Ma itak pa vem...da TI ŠE TUD VERJAMEŠ...anede ?  Cheesy
A ti pridem to gor povedat.. Roll Eyes Tongue

LP vsem, ki tud tko mislite !  Kiss
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #20 : sreda, 03.10.2007 : 12:13:21 »

Citat
Najprej je bila:
-žalost,
-žalost,
-žalost.

Ker od žalosti ni glih luštkano umret, je zdaj:

-jeza,
-jeza
-jeza,
-zagrenjenost,
-zagrenjenost..........

........
.................

Hm. Zanimivo. Pri meni je bila najprej presenečenje, potem jeza, potem bes in zdaj samo še ena taka velika žalost in občutek nemoči in izgubljenosti...  Kej več pa itak ne bi komentirala, ker mi bo žal in me bo treba brisat..
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #21 : sreda, 03.10.2007 : 12:22:28 »

ampak, pridna...razumem občutek nemoči, in iz kje prihaja in kako boli...vseeno pa delaš dobro in ko nekoga rešiš nisi nemočna, a ni tako? poskusi se oklenit tega občutka in ne občutka nemoči...
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #22 : sreda, 03.10.2007 : 12:33:23 »

Sem zadnjič gledala rubriko Spet doma na spletni strani zavetišča. Gledam tisti dolg seznam in me je prav prešinilo: Šment, koliko jih je Smetka že spravila v nove domove!  Cheesy Cheesy Cheesy In to na vsaj na boljše ali enako dobro.  Smiley Smiley Smiley

So mi pa vsi ti občutki čisto jasni in se strinjam z predhodnicami. Sploh z Lizo-asto, ki je vedno tako fajn energična, kar se že po postih vidi in zmeraj zadeve na pozitovno obrne.  Smiley

LP
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #23 : sreda, 03.10.2007 : 12:37:33 »

Ja, še to bi dodala...jst sem pa zelo vesela, če lahko pomagam ali rešim samo enega od 100..ker žau pa vseh res nikoli ne bo možno, tega se pa zavedam..zato mi ta eden rešeni prinese toliko več sreče in zadovoljstva.
In daje upanje - zato tudi še VERJAMEM  Wink Smiley
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #24 : sreda, 03.10.2007 : 12:43:14 »

JA MaxyTT ...je treba vsako stvar gledat s pozitivne strani..a ne ?  Wink
Če pa nebi nihče verjel...bi pa lahko kar prec zaprli "mojgapsa.net"  Grin
u pasjo uto  Undecided pa ne vem...če bi se Jana s tem strinjala... Tongue Undecided

Sory..ampak je pa RES  Roll Eyes
Logiran
ModraPanda
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 170


« Odgovor #25 : sreda, 03.10.2007 : 21:50:45 »

Eh... revcek Sad

"In da ne bo pomote - maček je prečkal cesto z leve strani in ga je avto zbil tik preden je dosegel drugo stran. Že na stranski črti, če smo natančni, kjer je tudi bodla v obraz živo rdeča luža krvi." Tole me je spomnilo na nekaj, kar sem videla pred kratkim. Zenska za volanom je par metrov proc od mene (sla sem pes) sredi mirnega naselja divje pohodila gas, ko je sel muc lepo pocasi cez cesto. Njen namen je bil jasen. Se tam, kjer se ne zgodi nesreca, je treba delat hudobije. Groza, res.



Men je ravno moj dragi zadnjič rekel, da mi mora n ažalost povedat, da je večina povoženih muckov povoženih zanalašč. Nisem mu hotla verjet, ampak očitno je res, ker men se zdi, da je bil tudi tale zanalašč povožen. Ko pomislim, da meni mački in miši in ježki kar naprej skačejo pod kolesa pa nisem še nikogar povozila je to res. Jaz ga nisem, ker ga nočem, tisti, ki žival povozi jo pa zato ker jo hoče. Saj so neprevidne in se zgodi nesreča, ampak toliko nesreč?? Ne vem no. Najbrž se jih res precej zanalašč povozi. Groza.
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #26 : sreda, 03.10.2007 : 23:34:15 »

res žalostno...

mi pa je "stopil" tale stavek v oči...

Citat
Le kako bi lahko bilo smiselno oddati mačko ali psa kar nekam, h nekomu, kar tako po vsem delu in trudu in energiji, ki jo vložimo v njih?

..to si vsak dan ponavljam...........

Smetka ne obupaj...................
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #27 : četrtek, 04.10.2007 : 07:50:31 »

Danes je mednarodni dan boja proti mučenju živali. Me prav zanima, koliko ljudi se bo na to spomnilo. NO, razen tistih, ki živijo za živali že tako ali tako.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #28 : četrtek, 04.10.2007 : 08:07:25 »

Panda, jaz pa mislim, da ce bi ljudje nacrtno vozili cez zivali, bi bilo povozenckov veliko veliko vec. Krastacam se pa tako in tako izogibamo samo biologi.

Pri nas je vlak redno povozil nekaj mack na teden (si vedel po smradu), vcasih tudi kaksnega psa in cloveka. Tudi ob Celovski jih je bilo kar nekaj (preden so jih pospravili)-psov in mack to, za ljudi ne vem. Tezko recem, da je vlak nacrtno povozil zrtve, tudi tezko recem, da so vozniki po tistem delu Celovske nalasc povozili macke in pse. Pac, ce pripelje s 70km/uro, potem internetni izracun pravi, da je pot ustavljanja dolga ca. 47m (19.4 je reakcijska pot, 27,5 pa zavorna pot). In ce ti pri 70km/h skoci macka 1m pred vozilo pac nima sans.

Dejstvo ostaja, da ce mack (in psov) ne bi bilo zunaj brez nadzora, bi bilo tudi stevilo nesrec manjse, kajne.

Tako pa morajo bojda oboji uzivati neko kvazi svobodo in posledice so tu.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #29 : četrtek, 04.10.2007 : 08:10:42 »

Krastacam se pa tako in tako izogibamo samo biologi.

In jaz  Smiley. Pa ne samo krastačam. Še vsem ostalim v času, ko se masovno selijo čez ceste in me je težko spraviti s hriba, da jih ne bi slučajno še katere od njih imela na vesti.
Logiran

Strani: 1 [2] 3 4  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Današnji dan...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines