mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 13:29:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zlati
Strani: 1 [2] 3 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlati  (Prebrano 13254 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #15 : petek, 19.10.2007 : 09:37:46 »

ali pa mogoče punčka ne bi pokazala toliko interesa za igro... HuhUndecided


Jaz bom odgovorila na tole, punce še kako kažejo interes za igro - imamo dve, ko začneta svoje nore dirke vse frči in ko se stepeta ...  Shocked me je včasih kar strah, da se ne bosta poškodovale ampak se vedno zmenita tako da je prav  Smiley

lp
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #16 : petek, 19.10.2007 : 09:42:45 »

Po mojem mnenju spol ne igra vloge kar se tiče igre, ima jo pa karakter, torej a je muc bolj miren/energičen/nežen.

Lp, Maja
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #17 : petek, 19.10.2007 : 10:36:15 »

Po mojih izkušnjah so samičke v povprečju bolj energične kot samčki. Večinoma je vseeno kaj pripelješ domov, saj so v končni fazi vsi ob "prašnike" Wink Je pa res, da se ponavadi najbolje razumejo mačke nasprotnega spola.
lp
T.
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #18 : petek, 19.10.2007 : 16:21:38 »

mislim, da je bolj odvisno od karakterja kot od spola. Sicer pa ne dvomim, da ti bo Smetka znala povedat, katera maca ali mac, bi bil idealen za druzbo Zlatemu.
lp, m.

p.s. Tecka, ti bos pa morala prit malo k meni na obisk ... da ti predstavim moje "turbo macevje"
Logiran
BooBoo
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 218


« Odgovor #19 : četrtek, 25.10.2007 : 07:28:37 »

Zlati se veseli nove družbe. Jaz pa tudi Smiley
Upava da bo šlo vse po planu, ter da se bo naslednji teden pri nama grela nova mica.
Slikice sledijo.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #20 : četrtek, 25.10.2007 : 08:49:29 »

Krasno Cheesy
Logiran

BooBoo
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 218


« Odgovor #21 : sobota, 03.11.2007 : 15:06:30 »

Ahhh, Zlati, moja nova budilka Smiley
Od pol sedmih do pol osmih me zagotovo zbudi. Najprej se še nežno trudi, potem pa vidi, da žgečkanje z brki ne vžge in se me loti na bolj ustrezen način  Roll Eyes Žal pa ne ve kdaj je vikend in snooz-a tut ne pozna  Grin
Me zanima, če bom lahko Čričko podkupila, da ga ob vikendih zamoti vsaj do pol devetih  Roll Eyes
Logiran
BooBoo
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 218


« Odgovor #22 : četrtek, 08.11.2007 : 22:21:32 »

No evo, mislm, da mi je ratal:

http://www.moj-album.com/uredi/booboo/10040003/

zaenkrat samo Zlati, kmalu se mu v albumu pridruži tudi Čriča  Tongue Tongue
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #23 : četrtek, 08.11.2007 : 22:32:30 »

Joj, kakšen lepotec navihani mali Cheesy

Krasne fotke so, užitek jih je gledati!
Logiran

BooBoo
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 218


« Odgovor #24 : sobota, 10.11.2007 : 15:22:03 »

Danes smo se šli špikat, ker je mesec naokoli od zadnjega cepljenja. Črička je veliko bolje prenašala celotno zadevo, med tem ko je Zlati...protestiral. Tečnaril je celo pot k veterinarju, že prav panika ga je grabila. Ker sem bolj popustljive/nežne narave sem se skoz z njim ukvarjala, da bi ja nehal jokat. Se vidi da nimam izkušenj z otroci... Roll Eyes veterinarka mi je svetovala, da ga pač čim manj "porajtam" pa bo bolje. In je delovalo, saj se je po kakih 3 minutah v ordinaciji pomiril na sobno jakost Smiley .
No, po enem tednu sta se enkratno ujela, punca se je navadla na tečnobo, Zlati pa se je naučil malce nežnosti Smiley .
Logiran
BooBoo
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 218


« Odgovor #25 : sreda, 14.11.2007 : 08:42:54 »

!!! Infestacija miši. Povsod so, po kotih, postelji, celo v pralen stroju med opranim perilom!!! Takih kosmatih, plastičnih, z odgriznjenim repom. Vsak dan je manj vidnih, ampak ko bolje pogledam jih najdem. No, eno sta mi odnesla v koš za perilo, tako da se je oprala. Ena počiva pri moji blazini v postelji. Večino pa skrijeta na tako mesto, da jih ni mogoče najti.  Grin
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #26 : sreda, 14.11.2007 : 09:07:42 »

A ni super BooBoo, dva mačka pri hiši! Miške so pa sploh zakon. Mi jih enkrat na 14 dni potegnemo kakšnih 12 izpod hladilnika. Mi je pa Pajo vrgel miško tudi v skledo, ko sem mešala solato v njej. Da ne bom samo zelenjavo jedla, kako je prijazen!
Logiran
BooBoo
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 218


« Odgovor #27 : sreda, 21.11.2007 : 10:31:56 »

Po mnenju veterinarke smo pri štirih mesecih že dovolj težki za kastracijo.
Ne razumem pa, zakaj mi skoz daje miške v koš za perilo. Že ta drugič sem eno oprala. Bolj umazane kot on zagotovo niso  Grin
Logiran
BooBoo
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 218


« Odgovor #28 : četrtek, 06.12.2007 : 08:45:56 »

Naslednji teden gremo na snip-snip in me že zdej grdo gleda. Se mu bova mogle s Čričko nekak odkupit, upam pa, da ji bo potem vsaj kak dan dal mir  Smiley
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #29 : četrtek, 06.12.2007 : 08:54:21 »

Hi hi, a ti tudi rečeš šnip-šnip Cheesy
Mene mački nikoli grdo ne gledajo, samo gazda doma se nekaj kremži ob teh besedah Grin
Logiran

Strani: 1 [2] 3 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zlati
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines