mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 21:58:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Črička
Strani: 1 2 3 [4] 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Črička  (Prebrano 16261 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #45 : sreda, 21.11.2007 : 14:30:26 »

moji so se nad RC-exigent zmrdovali Tongue Grin Je 1a še vedno RC- Indoor Cool

Lp, Maja
Logiran
BooBoo
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 218


« Odgovor #46 : sreda, 21.11.2007 : 18:32:09 »

Opažam, da jo med jedjo hitro kaj zmoti in odvrne od hrane, tako da kadar jé raje kar obstanem, da je ne zmotim. Če se prehitro obrne stran od posodice, jo primem in dam nazaj ob skledico, kar v 80% časa tudi deluje. Kdaj je muca presuha? Buši ima kar okrogel, okoli reber je pa bolj koža... Sad Kdaj bi me moralo začeti skrbeti?  Huh
Logiran
BooBoo
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 218


« Odgovor #47 : sreda, 05.12.2007 : 10:56:28 »

Sicer ne vem kakšne so bile okoliščine ko je bila najdena, ampak tale miška ponoči stalno leze pod kovter in za vrat, potem pa me lupčka s svojim hrapavim jezikom. Kot da bi pogrešala svojo mamico. Na moje veselje jo je začel Zlati posnemat, tako da mam na vsake par ur kraval pod kovtrom Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #48 : sreda, 05.12.2007 : 11:17:01 »

 Tongue
Logiran

BooBoo
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 218


« Odgovor #49 : četrtek, 13.12.2007 : 10:20:03 »

Madona, kdo jo je tako poimenoval? Smiley Vsakič ko pride nečak (ravno toliko je star da je začel dovolj razločno govorit) na obisk poslušam pesmico: Čiriča ma pa ti** (no, rima se...).  Roll Eyes Kaj se vse v vrtcu naučijo...    Shocked
Punca je čisto podivjala, je hujša kot Mufi/Zlati. Jo dajejo očitno hormoni. Zredit smo se pa tudi uspeli  Cheesy
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #50 : nedelja, 16.12.2007 : 20:52:23 »

BooBoo, hvala za fotke in "poročilo".





Logiran

BooBoo
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 218


« Odgovor #51 : četrtek, 27.12.2007 : 11:15:54 »

Smrkeljček mali, šari po rožah (na veselje moje mami), zna iz lončka za rože skopat pol zemlje ven ne da bi ga prevrnil. No, za božička sta dobila suuuper darilo - pokrit wc. Še vedno se pretvarjam, da je darilo bolj za njiju kot zame (ker sta obadva prava krtka, leti tist pesek povsod, pa tudi vsake toliko je treba prezračit stanovanje Smiley ). Zdaj to ni več problem, razen ko Čriča s šapico seže notri in spraska ven toliko peska kot ga lahko zagrabi.  Grin
Torej jima moram v star wc dat kakšno kilo zemlje, pa ne bosta več v rože hodila, ne? Si lahko samo mislim Wink
Še dobro da sploh nisem tip za rože in me, razen tega da določena oseba znori Smiley , to niti ne moti preveč (izvzemši pospravljanja seveda).

Srečno 2008!
Logiran
BooBoo
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 218


« Odgovor #52 : četrtek, 03.01.2008 : 20:11:00 »

Začela je strašno smrdet. Bojim se, da je kaj narobe z učkom (prej izcedek ni zaudarjal), zato hitiva jutri k zdravniku.  Undecided
Če je vse ok in je tudi že dovolj težka bo hkrati še sterilizirana.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #53 : četrtek, 03.01.2008 : 20:12:34 »

O jej. Saj boš sporočila, ne?
Logiran

BooBoo
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 218


« Odgovor #54 : četrtek, 03.01.2008 : 20:14:10 »

Veš da!
Logiran
BooBoo
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 218


« Odgovor #55 : nedelja, 06.01.2008 : 14:39:14 »

Eh ja, v petek je bilo preveč gužve pri veterinarju, zato sva se odpravili v soboto zjutraj. Ko sem prišla ponjo je še spala... počistili so jamico, kjer je bil še ostanek zrkla, postrgali solzne kanalčke (ne me za besedo prijet, sem bila rahlo razburjena, ko sem jo videla in sem par stvari pomešala) ter zašili uček, za popotnico pa sva dobili še vrečko zdravil. Hkrati so opravili še sterilizacijo. Moram pohvalit veterinarko, ker je bila tako prijazna in mi posodila grelno blazino za v avto, ker je bilo v soboto res hladno.
Od kar se je zbudila želi spravit dol tisto trobento z glave, enkrat ji je že uspelo. Naslednjih par dni bo "zanimivih". Upam, da se bo kmalu navadila, saj bo celjenje trajalo od 10-14 dni.  Undecided
Ah, pa zredili smo se na 2,2 kg!  Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #56 : nedelja, 06.01.2008 : 16:47:18 »

Super.
Logiran

BooBoo
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 218


« Odgovor #57 : ponedeljek, 07.01.2008 : 14:39:33 »

Od kar se je Čiča vrnila od veterinarja panča ponoči (in kadar gledam TV) na meni. Moram priznat da me ne moti toliko, le kadar me trešči po glavi s svojo trobljo. Mufi/Zlati niti ni toliko ljubosumen, ker ve da nekaj ne štima z njo (prvi dan se jo je celo bal Smiley ). Pridno papamo vse tabletke in se mažemo s kapljicami in žavbami, čeprav protestira. Ne vem katera od naju si bolj želi, da bo proces celjenja čimprej končan.  Undecided
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #58 : ponedeljek, 07.01.2008 : 14:53:06 »

Luštna mačkončka. Cool Upam, da vama s Čričko čim prej minejo tile "satelitasti" dnevi. Wink

Moram priznat da me ne moti toliko, le kadar me trešči po glavi s svojo trobljo.
Grin Grin
Logiran
BooBoo
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 218


« Odgovor #59 : sobota, 12.01.2008 : 11:54:48 »

Hvala Smiley
Pika-poka ima reakcijo na šivni material, ampak pravijo da ni panike ker gre šiv tako ali tako kmalu ven (komaj čakamo!!!) Cheesy
Upam tudi, da se ji bo imunski sistem zboljšal z jemanjem antibiotikov in aminokislin.
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Črička
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines