mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 19.03.2024 : 13:10:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kamnik pod Krimom - Brezovica - kuža Samo
Strani: 1 2 3 [4] 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kamnik pod Krimom - Brezovica - kuža Samo  (Prebrano 19828 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
nellchy
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 113


« Odgovor #45 : petek, 07.12.2007 : 21:28:11 »

superca Cheesy
srečno Samo!!!!!
Logiran
Ina20
novinec
*
Sporočil: 11


WWW
« Odgovor #46 : torek, 11.12.2007 : 11:19:20 »

Jupi!!!!!!!!!!  Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Tarek
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 53


« Odgovor #47 : sreda, 12.12.2007 : 21:44:10 »

Uživaj Samo v novem domu!!! Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #48 : ponedeljek, 24.12.2007 : 15:32:30 »

Samo je prišel nazaj, ker grize ljudi. Ne vem še, kaj bom z njim, zato zaenkrat ostaja v arhivu.
Logiran

zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #49 : ponedeljek, 24.12.2007 : 16:48:28 »

Ojoj...
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #50 : ponedeljek, 24.12.2007 : 19:32:29 »

Berem temo (spet) od začetka, gledam slikce... Poudarjano prijazen kuža...
Smetka, kaj (po tvojem mnenju) se je zalomilo? Dominanca, kaj drugega?

Lp, 5ra
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #51 : torek, 25.12.2007 : 01:26:36 »

S trudom, vztrajnostjo in ljubeznijo se daleč pride - danes je bila naša Glu pridna kot angelček, čeprav smo imeli veliko obiskov; tudi take, ki jih je do danes vedno preizkusila z zobmi. Vem, da nas do cilja vrjetno čaka še kar nekaj poti, ampak verjamem, da nam bo uspelo - in verjamem, da bi ob pravih ljudeh uspelo tudi Samotu.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #52 : torek, 25.12.2007 : 11:37:00 »

Narobe je šlo to, da jaz nisem povedala, da se lahko kaj takega zgodi; in to zato, ker mu tule še na kraj pameti ni padlo kaj takega početi. Pa narobe je šlo to, da ljudje nimajo pretirane volje (ali znanja ali obojega) odpravljati nezaželeno vedenje, ko se pojavi.
Samo je bil oddan v hišo in tudi bival je v hiši. Zunaj je bilo vse ok, v hiši se je brez opozorila (oz. ga niso videli) zagnal v prišleka. Zadnje dni se je "spravljal" tudi na domače otroke.
Tipično torej - hierarhijo si je zamislil po svoje in tudi dobil, kar si je zamislil. Slabšega zanj si ne bi mogla niti zamislit: ko je probal in uspel, bo poskušal toliko bolj v bodoče. Ker zdaj vem, da zmore tudi ugriznit, moram to povedat. Kar pomeni, da so njegove možnosti za posvojitev enake NIČ.
Logiran

dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #53 : torek, 25.12.2007 : 11:45:37 »

Porkafiks, sem jezna. To pa zato, ker sem se rodila v familijo, ki je imela pse, ki še ima pse in tudi sama sem pred današnjim psom imela že eno psičko, ki je bila pravi angel, kar se vzornega vedenja tiče. Se pravi: imamo izkušnje s psi in njihovo vzgojo. Današnji pa je mali vragec, ki je tudi poskušal malo po svoje in zobke kazat... pa smo kaj hitro postavili na realna tla. Ljudje, če si omislite žival, skrbite zanjo! Če se pojavi kakšna težava, pa jo rešujte! Ne pa kar vrniti/reklamirati "izdelek" - halo, gre vendar za živo bitje.  Angry
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #54 : torek, 25.12.2007 : 12:18:28 »

Sad
Ja zelo podobna situacija kot pri nas. Ampak saj pravim, očitno (upam da dokončno po tem lepem začetku) je rešljiva. No, saj vem, da so si psi različni in da nekje lahko nekaj deluje, drugje pa ne... Res pa (nažalost) verjamem, da se bo ZELO težko našel posvojitelj zanj - sploh zato, ker že 'prijazni' pri vas čakajo predolgo... Držim pesti za najboljši možni razplet.  Kiss
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #55 : sreda, 26.12.2007 : 21:22:41 »

Samo je enak prijaznež, kakor je bil preden je bil posvojen. Repek dela sto na uro, vesel je človeka, crkljanje je itak obvezno Smiley Hudo je, da je si je v novem domu lahko ta čas privoščil komandiranje, dominiranje in še kaj....narobe je predvsem to, da zdaj ve da gre lahko do te črte, ker mu ni noben takrat povedal da tako pač ne gre. Tukaj se vidi, da je posvojitev živali odgovornost - velika. In Samo je spet nazaj v zavetišču, me pozdravlja, nori naokoli in igra doborovoljčka, ker takšen pač je, srček mali Smiley In kaj naredit z njim? Kdo ga bo posvojil? Komu bo hudo, ko bo šel na evtanazijo? Kdo ga bo tja odpeljal? Kdo bo za njim jokal več kot 5 min?


Vsi imamo samo eno življenje in res je skrajni čas, da si to vbijemo v glavo. Upam, da se za Samota najde primeren posvojitelj, ki razume kaj pomeni biti lastnik in ve kako se postavi meje. vem pa da bo takšen človek dobil velikega prijatelja.

Lp, Maja
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #56 : sreda, 26.12.2007 : 22:22:01 »

Samo očitno vsaj do nadaljnjega spet išče nov dom.
Logiran

dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #57 : četrtek, 27.12.2007 : 01:03:22 »


Vsi imamo samo eno življenje in res je skrajni čas, da si to vbijemo v glavo. Upam, da se za Samota najde primeren posvojitelj, ki razume kaj pomeni biti lastnik in ve kako se postavi meje. vem pa da bo takšen človek dobil velikega prijatelja.

Lp, Maja

Amen.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #58 : četrtek, 27.12.2007 : 11:43:53 »

Ah, ubogi mali Samo...res mi je žal zanj  Undecided Ampak saj bo, tudi on bo našel prave ljudi s potrpljenjem  Smiley
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #59 : četrtek, 27.12.2007 : 20:38:56 »

Samo tudi danes dobre volje, stopiclja naokoli da izgleda kot da ga nese po zraku Grin Cool Uboga in ne preizkuša nobenih svojih teorij na drugih...torej, je kje kdo, ki bi imel prostor za tega malega lisjaka? Smiley

Lp, Maja
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kamnik pod Krimom - Brezovica - kuža Samo
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines