mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 12:02:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mici
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mici  (Prebrano 38720 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #60 : četrtek, 23.04.2009 : 12:42:20 »

Joj srčica (moj dragi bo spet jezen, ker pod njegovo ime pišem).

Če bi imela še eno stanovanjce, kjer ne bi bilo že ene rahlo problematične mačke not, pa kužata, pa še česa, bi te že zdavnaj poskusila ugrabit. Prav resno! Taka cute debeluška zgleda (pa čeprav samo na fotkah seveda). Kot jaz Tongue
Logiran
ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #61 : ponedeljek, 27.04.2009 : 08:51:31 »

Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #62 : ponedeljek, 27.04.2009 : 22:50:27 »

Z Mici ni narobe prav nic in se vedno je v zavetiscu. Je popolnoma nekonfliktna, svoje (vecinoma pubertetniske) macje sostanovalce je sprejela, z njimi skupaj spi v posteljici, jih umiva in obratno. Je zelo mirna, ne dirka naokoli, zadovoljna z svojo posteljico in macjo druzbo. Ker ni med prvimi, ki pritecejo do tebe, ko stopis v macjak, skoraj da pozabis, da moras izdatno precohati tudi njo  Kiss Zelo rada se crklja, pa pogovarja tudi  Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #63 : sobota, 27.06.2009 : 12:13:43 »

http://zavetisce-horjul.moj-album.com/slike/15630030/W72RPlYJtACuP8Ui.v.jpg
Logiran

fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #64 : sobota, 27.06.2009 : 12:17:38 »

In po vsem tem si ena teta upa meni rečt, da se je moja mačka poredila Roll Eyes Grin.
Mici, smešna snežnobela kepa Kiss.
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #65 : sobota, 18.07.2009 : 20:25:04 »

Mici sicer zgleda malo "nevarno" s svojimi kupiranimi uheljci in vedno rahlo namrgodena, zato sem bila čisto presenečena, ko se je prišla pocrkljat k meni. Čohanja se ni in ni naveličala, kljub temu pa se je nevsiljivo smukala okoli mojih nog, ob praskanju po hrbtu se je zadovoljno raztegovala, če ji kak mačkon ni bil všeč, se je samo umaknila, skratka, res je fajn maca. Niti ni tako ogromna, kot kažejo slike, pa debela tudi ne, je prav simpatična snežena kepa z zelo lepimi zeleno-rumenimi učki. Kiss
http://nutella.moj-album.com/slike/2527078/Y73c8rUUiLJIGtA7.jpg
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #66 : ponedeljek, 20.07.2009 : 12:40:38 »

Ja, res je. Kljub temu, da dolgoooo casa nazaj cirkusa in macjih mladicev sploh ni prenasala, se je popolnoma prilagodila in vnesla.

Zelo prijazna macka, mirna in nezahtevna (1000000%), nic je ne spravi ob zivce, v posteljici se brez problema stiska z 10imi mladici, ki lovijo njen rep, jo umivajo, Mica pa uziva   Kiss Rada ima clovesko druzbo, vendar ni ena tistih, ki takoj pridirkajo k tebi, ko prides v macjak. Rada se coha, pusti se nositi in zelo rada se pogovarja in meni s teboj  Smiley Moj oce jo je videl le 1x pa mu je od vseh ostalih 80. mackov edina ostala v spominu in ne neha govorit o njej. Res je lubica Smiley

Ucki so drugace ok, vcasih se pojavi izcedek, ki se ga umije z vlazno vatko in to je to. Je kje kdo za Mici?

Lp, Maja
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #67 : sobota, 29.08.2009 : 18:14:46 »

http://nutella.moj-album.com/slike/2527078/aacK0B2zXsKkvIx9.jpg

Prrrrr Kiss
http://nutella.moj-album.com/slike/2527078/TBkgXKWkNqOuXYAx.jpg
(foto: Soul)
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #68 : ponedeljek, 21.12.2009 : 13:34:13 »

Z Mici ni narobe prav nic in se vedno je v zavetiscu.
Je popolnoma nekonfliktna,
svoje (vecinoma pubertetniske) macje sostanovalce je sprejela,
z njimi skupaj spi v posteljici, jih umiva in obratno.
Je zelo mirna, ne dirka naokoli,
zadovoljna z svojo posteljico in macjo druzbo.

Ker ni med prvimi, ki pritecejo do tebe, ko stopis v macjak, skoraj da pozabis, da moras izdatno precohati tudi njo  Kiss Zelo rada se crklja, pa pogovarja tudi  Smiley


A da vsi pozirajo razen mene?!? Huh A ne, ne Angry, to pa ne Angry Angry Angry
Kdo je največja pozerka, no kdo
Kiss

Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #69 : ponedeljek, 08.02.2010 : 19:24:50 »

Knedl prijazen scrkljan Kiss
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #70 : ponedeljek, 12.04.2010 : 20:24:52 »

Mici bi lahko v času, od kar je v zavetišču, napisala 3 uspešnice, posnela film, odprla 5 stacun in ustvarila lastno linijo peska. Pa se bi imela cas 20h/dan spat. Toliko casa ze caka. ISCE DOM.
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #71 : sobota, 24.04.2010 : 14:08:24 »

Pred dvema(!!!) letoma je bilo zapisano:
.... A ni krasna?

Čisto resno išče dom. Dlako ima malo daljšo in glede na to, da viha smrček nad ribjim oljem, je tudi vsepovsod ta njena bela dlaka in krasno bi bilo, če bi bila kje drugje  Smiley.

Le še nekaj dni jo loči od tega, da že tri leta živi v Smrečju. Ampak dober hotel je vedno prezaseden. Resnično je čas, da kdo opazi ta prekrasen repek in prekine njeno postavljanje rekorda v dolžini zavetiškega bivanja. V tem času je doživela transformacijo iz dominantne v tolerantno gospo, muca in pol- v vseh pogledih  Cheesy

Ker pa je to 'Micica, ki rada kaj dobrega poje'  Roll Eyes , verjamem, da ji ne bo težko pojest kakih kuhanih gavunov ali očiščenih sardelic (namesto ribjega olja) in utegne biti tudi njene dlake malo manj naokoli.

Za tiste, ki radi crkljate knedlčke po naročjih:

pozdravlja vas najboljša Mici   Cool
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #72 : sobota, 01.05.2010 : 20:46:39 »

Cveto in Mici
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #73 : nedelja, 02.05.2010 : 19:14:29 »

Sončnica išče dom

Logiran
škrat kuzma
novinec
*
Sporočil: 15


WWW
« Odgovor #74 : torek, 18.05.2010 : 12:42:01 »

Prava mačja maskota  zavetišča.  Kiss
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mici
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines