mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 13:04:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Snicker
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Snicker  (Prebrano 9699 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Polzek
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #15 : četrtek, 18.10.2007 : 09:06:08 »


  Jah, ne bo druge...bom prinesla par škatel rjavega globina, pa par plišastih daljših uhljev,
  pa gremo v "obdelavo" Minga in ostalih ne tako sladkih kuželjnov....da še oni dobijo kakšen
  klic...
  ...saj so menda že zdavnaj izven karantene :-(
Logiran
_Donna_
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 75


« Odgovor #16 : četrtek, 18.10.2007 : 13:06:50 »

Ja, samo 2,5 - mesecni beagle se nima nekega nagona in ne uide. Vsaj moje izkusnje so take, da s tem do enega leta nismo imeli tezav.

Mora bit pa res z beaglom mesan, je cortek. Smiley

hja, naša je tud dokaj hitro pokazala svoj nagon, "izgubila" ga je pa šele par let nazaj ko je "odrasla in se zresnila" Tongue Drugač je mela pa kr redno svoje male "avanture" ... Cheesy
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #17 : četrtek, 18.10.2007 : 18:19:57 »

Se bom malo potrudila in bo Snicker dobil skrbnika, pri katerem ne bo možno avantur producirat.
Logiran

king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #18 : petek, 19.10.2007 : 14:16:08 »

Moram priznati,da je tudi meni ful všeč ta kuža-in to je prvič,da sem sploh pomislila na to, da bi imela majhnega psička. Seveda sem naletela na gluha ušesa;( Malemu Snickerju želim najboljšega skrbnika.
p.s. še dobro,da je Horjul daleč proč od mojega doma-da takšnih cukrov nimam prilike videti od blizu
Logiran
pikica14
novinec
*
Sporočil: 15


« Odgovor #19 : petek, 19.10.2007 : 14:44:28 »

po smrti moje pikice, sem si rekla, da nobenega psa več, ker preveč boli. po dveh dneh sem si premislila, ko sem tegale zagledala. ljubezen na prvi pogled, ne gre mi iz glave. vendar sem tudi jaz preveč in predolgo razmišljala...upam ,da bo snicker srečen v svojem novem domu.
ni mi pa sploh ne jasno, kako je pristal v zavetišču. niti vsi ostali, res ne. sem čisto na novo registriranu tule gor (verjetno je že bilo debat na to temo), res ne razumem človeških src, da so sposobni zavrečt živali.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #20 : nedelja, 21.10.2007 : 16:34:12 »

Snicker čaka na konec karantene in gre takoj zatem v nov dom. Ni treba več klicat zanj, ker ne išče več doma.
Logiran

Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Snicker
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines