mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 17:54:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pepe - Velika Ligojna
Strani: [1] 2 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pepe - Velika Ligojna  (Prebrano 11688 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : sobota, 20.10.2007 : 08:39:19 »

Sprejet pes, večji, z rdečo ovratnico, brez čipa, najden med Veliko Ligojno in Žažarjem na cesti (skupaj s še enim psom, najbrž manjšo psičko, ki je ušla). Zadnje tačke ga bolijo (najbrž slabi kolki). Star je 5-7 let.





Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #1 : sobota, 20.10.2007 : 17:25:30 »



Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #2 : nedelja, 28.10.2007 : 18:16:49 »

Pepe je zelo prijeten pes, bolj umirjen ampak vseeno razigran in navihan Smiley Včeraj me je tudi prijetno presenetil, ko je skakal naokoli kot nekakšna žogica hehe (sem bila prvič vesela pasjega skakanja Wink), glede na to da je še kak teden nazaj vidno težko hodil. Ker gre ne gre več za mladiča, ki je povrhu še vizualno med "nezanimivimi" je verjetno za pričakovati, da za njega ne bo nobenega zanimanja...in je dokaj žalostno vse skupaj saj je med najbolj pridnimi. Na ime (upam da mi kdaj oprosti sram) se je hitro navadil, uboga in je eden izmed tistih, ki komaj čakam, da jih spustim ven med 1. rundo Smiley Sicer me je poskušal v soboto malo hecati ampak sva se vse zmenila...baje Wink

Lp, Maja
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #3 : nedelja, 28.10.2007 : 18:29:03 »

Gargamelčka, ne bit pesimist. Tale Jožko ali Pepek  Tongue  po domače, bo sigurno dobil dober dom. Saj mu nič ne manjka, pa še priden je. Nič hudega, če zaradi kakega krajšega zobka ne bo dobil vzrejnega dovoljenja Cry  . Saj posvojitelji ne gledamo na malenkosti. Kuki tudi ne more ušes držati pokonci  Roll Eyes , pa jo imamo vseeno radi. Tudi Pepek bo našel svoje ljudi, grem stavit.  Wink
Logiran
Tarek
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 53


« Odgovor #4 : nedelja, 28.10.2007 : 23:08:38 »

Pepeku želim veliko sreče pri iskanju novega doma! Menim, da kot je napisal/-a svrk se bo našel dom tudi zanj! Upajmo na najboljše!

Lp, Jasmina
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #5 : četrtek, 01.11.2007 : 01:10:12 »

Evo navihanca Smiley



Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #6 : četrtek, 01.11.2007 : 10:18:35 »

Še en simpatičen kuža Cheesy
Kako je z njegovimi tačkami?

Upam, da bo v redu in da čimprej najde nov dom Smiley
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #7 : petek, 02.11.2007 : 19:43:30 »

Smetka, kako bi se pa tale kuža znasel v bloku? Kaj pa z mačkami?
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #8 : petek, 02.11.2007 : 19:56:40 »

Z blokom nikakršnih, več pa z urbanim okoljem. Ne mara psov, niti psic ne kaj preveč. Je močan in dominanten pes, ki se gre vse zelo zares. Ne troši po nepotrebnem energije za karkoli... pač naredi, kar si zamisli, pa je. Seveda mu marsikaj ni dovoljeno...
Mačke sovraži iz dna srca. Edini do sedaj, ki je resno hud nanje. Odkar je odkril, kje imamo mačjak, je cela reč z njim.

Njegove prve tačke so ok. Kolki so pa tako zanič, da brez protibolečinske terapije nima kvalitetnega življenja.
Logiran

pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #9 : petek, 02.11.2007 : 21:17:19 »

Ne mara psov, niti psic ne kaj preveč.

Ko sem prebrala tole, se mi je zdelo, da bo sledilo enako tudi za mačke. Škoda. Me pa matra kužon, ker ima tako lepe rjave oči... (ups... pa ne da zbiram po lepoti   Roll Eyes ).
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Tarek
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 53


« Odgovor #10 : ponedeljek, 05.11.2007 : 14:00:50 »

Tudi jaz sem najprej opazla njegove očke  Wink  Čeprav je malo starejši, je pravi lepotiček  Smiley Verjamem, da bo kljub karakterju našel pravega lastnika!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #11 : ponedeljek, 05.11.2007 : 19:52:41 »

No, prav veliko časa za najti svojega starega/novega skrbnika žal ta kuža nima. Jaz ga nisem pripravljena imet na pain-killerjih naslednjih nekaj let, karakterno je tudi precej zahteven. Tako pač je in resno mislim.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #12 : četrtek, 15.11.2007 : 23:02:44 »

Zakaj se njemu čas izteka? Jaz sem tista, ki se bo odločila. Kaj pa imam z njim? Je moj morda?
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #13 : četrtek, 15.11.2007 : 23:17:15 »

Virtualne smrti po mojem ni. Je samo taka zaresna in se ne da popravit nič več. Halo? Lastnik se je v zemljo pogreznil? Ga ni, ne obstaja, ne ve več za tega psa?
Logiran

liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #14 : petek, 16.11.2007 : 00:31:47 »

Ane, kako bi blo fino, če bi v takih primerih znali psi povedati čigavi so  Undecided
da jim vsaj kazen nebi ušla, če jim že pes "uide"  Angry Undecided
Logiran
Strani: [1] 2 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pepe - Velika Ligojna
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines