mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 15:46:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Irski rdece beli seter
Strani: 1 2 3 [Vse]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Irski rdece beli seter  (Prebrano 25374 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« : četrtek, 22.05.2003 : 15:56:32 »

Pozdravljeni,

irski rdece beli seter je prvotna pasma, iz katere je nastal danes bolj znani irski rdeci seter. V Sloveniji je bil samo en (izredno lep) predstavnik Nik, ki pa je zal v zacetku leta poginil. Veseli pa smo lahko, da so se Nikovi vodniki kljub vsemu odlocili, da kupijo se enega kuzka iste pasme. Vzrediteljica jim ga bo pripeljala na razstavo v Portoroz, tako da ga boste lahko pocohali in pozdravili ze tam. Upam, da ga bomo lahko srecevali tudi kje na kaksnih razstavah.

Lep dan, Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #1 : sobota, 24.05.2003 : 08:06:42 »

Ojla,

po karakterju so podobni rdeckotom, se pa znajo nekolikance bolj postaviti sami zase (ne pretiravajo v tem). Drugace so pa ravno taki bucmani kot rdeckoti. Kar se tice poslusnosti in podobnega po mojem ni kaksne vecje razlike. Ce se jih zacne uciti TAKOJ ko pridejo domov, jih lahko prepricamo v marsikaj. Ampak tako je pri vseh setrckih. Pa drugje najbrz tudi, ane?

Drugace so pa rdeckoti bolj elegantni, rdece - beli so nekoliko nizji in bolj misicasti, pa tudi dlaka ni tako zelo dolga kot pri rdeckotih.

Ko se je pojavila rdeca razlicica, je ljudstvo ponorelo in se zacelo raje ubadati z njimi, tako da so rdece - beli skoraj izumrli. Nekateri pravijo da zaradi vecje elegance in ne vem kaj se. Meni so vsec oboji.

Lep dan, Neza in rdeckota
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #2 : četrtek, 02.03.2006 : 08:38:38 »

Zakaj je pa poginil?  Cry A je bilo to v povezavi s kako dedno boleznijo? Kako je s tem?
Enkrat sem ga vidla na sprehodu... krasen kuža.  Kiss
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #3 : četrtek, 02.03.2006 : 17:05:27 »

Zakaj je pa poginil? Cry A je bilo to v povezavi s kako dedno boleznijo? Kako je s tem?
Enkrat sem ga vidla na sprehodu... krasen kuža. Kiss

Šlo je za prepozno odkrito erlihijo. Kuža je imel takrat že 12 let. Imajo pa zdaj isti lastniki drugega kužka iste pasme, ki bo kmalu dopolnil 3 leta. Ime mu je United Spots Nightflame in je v Ljubljani že zaključil slovenski šampionat. Lp Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
3nity
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #4 : četrtek, 07.06.2007 : 05:23:41 »

mene pa zanima, koliko stane ta pasma in kje jo lahko kupiš?
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #5 : četrtek, 07.06.2007 : 15:54:27 »

mene pa zanima, koliko stane ta pasma in kje jo lahko kupiš?

Dobrodošel med nami.

Za cene ti težko rečem, upala bi si reči, da približno toliko kot njihovi rdeči bratranci. Ker tu ne morem delati 'reklame' za legla in posamezne vzreditelje, ti priporočam, da kreneš ta vikend na Evropsko razstavo v Zagreb, kjer bo nekaj vzrediteljev kvalitetnih in zdravih rdeče belih setrov in z njimi osebno navežeš stik in jih povprašaš, če te še kaj zanima o pasmi. Sicer lahko vprašanja postaviš tudi tu.

Zakaj te pa zanima ravno rdeče - beli seter? Res je, da je pasma zelo redka in atraktivna, bi ti pa pred nakupom svetovala tehten premislek, saj če se boš odločil(-a) za to pasmo (ali za katerega koli drugega setra), se moraš zavedati, da bo k tebi prišel lovski pes z močnim lovskim nagonom, ki potrebuje veliko gibanja in aktivnih sprehodov, dosledno roko in veliko časa in energije. S tem te od pasme ne mislim odvrniti, ravno nasprotno.

Če te kaj zanima, prosim, vprašaj. Lep pozdrav, Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
3nity
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #6 : petek, 08.06.2007 : 11:04:49 »

Agnes, hvala za odgovor.

Zakaj irski rdeče beli seter? Všeč so mi vsi setri in so mi zelo zanimivi, vendar mi je rdeče-beli tako lep.
Vem, da so setri zelo težavni in je potrebno veliko volje pri vzgoji. Ker so lovski psi je potrebno veliko sprehodov, kar pa bi tudi meni prav prišli. Trenutno imam psiško, mešanček med koker španjelom in šnavcarjem, ki pa je tudi zahtevala veliko sprehodom. Na vsakem sprehodu sem ji morala kaj metati. Še sedaj, ko ima težave pri hoji (in smo malo omilili sprehode), ji moram občasno zunaj kaj metati in ona mi to pridno nosi.

Drugače pa kot pravijo moji domači, naj bi bila po karakterju podobna setru. Malo trmasta  Wink
Glede vzgoje, čeprav je mogoče res enostavneje imeti koker špranjela, mislim, da sem psičko lepo vzgojila s svojo trdo voljo in v, da sem jaz gospodar v hiši, pa nas je 5. Občasno pač ima svoje dneve neposlušnosti, vendar jo kmalu mine, ker znam grdo pogledati in že ve, da je kaj narobe naredila. Ve, da ji bom samo 3x rekla ukaz in ko ji rečem, kolikokrat sem ti rekla, vsa poklapana pride do mene.

Preden pa bom kupila setra ali kateregakoli drugega psa, pa bom še dobro premislila, kako bom razporedila svoj čas, ko bo majhen, ker menim, da moraš biti v mladosti kar dosti z njim, da se nate navadi in da ga naučiš vsaj osnovni navad (sedi, stoj, poleg, itd.)
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #7 : petek, 08.06.2007 : 14:41:14 »

3nity, lepo razmišljaš. Vesela bom še kakšnega vprašanja, kar pogumno. Lp Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
3nity
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #8 : petek, 15.06.2007 : 05:57:57 »

Agnes, hvala.

Zanima me, ali so setri dobri psi čuvaji? Čeprav bi rada imela dobrega družinskega psa, bi bila vesela, če bi bil tudi dober čuvaj. Moja psička sedaj kar dobro čuva hišo. No, laja na vse tuje pse iz balkona. Vendar, če kdo pride k hiši, ga ta ponavadi zelo hitro sprejeme, kar mi ni tako všeč in takoj se mu ponudi za božanje in čohanje.
Mogoče sem prezahtevna, vendar bi rada, da pes najprej malo čuva novega prišleka (mislim tako, da ga opazuje) in šele, ko opazi, da sem jaz prijazna z njim, pride do njega in se mu pusti božati.


Drugače me pa zanima še nekaj. Moji starši so že starejši in ne morejo hoditi na daljše sprehode. Katera psi ne zahtevajo daljših sprehodov, so pa dobri čuvaji in družinski psi?
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #9 : petek, 15.06.2007 : 07:43:37 »

Ko že ravno sprašuješ na splošno o setrih, če so dobri čuvaji Wink.... naš ni. ( no naš tudi ni rdeče beli, ampak je črno rjavi Grin)
Laja ,ko je notri na varnem ( včasih)..... pa še to bolj iz solidarnosti z Dino.
Drugače pa.... če bi se že ravno znašel v situaciji vlomilec/ Damč- sam. Bi mu prej pomagal ven znositi vse stvari kot pa branil našo lastnino.
Kar se tiče prišlekov/ tujcev in božanja je pa pri nas tako; Da bi sam šel do kakšnega tujca in se mu kar pustil božati .... ni teorije. Ker je čisto prevelika " šleva" za tak podvig Grin Če se ga že ustraši, se kje iz  daljše- varne  razdalje dere nanj ali pa ga zgolj zabodeno gleda..... ko se pa spozna s tem - novim prišlekom....potem pa teži za božanje in takoj sproba ,če ga še lahko obliže po obrazu.

kar se pa sprehodov tiče pa mislim , da kar velja na splošno za setre ,da rabijo dolge in aktivne sprehode.
Mojega samo dolg sprehod niti ne utrudi preveč. Ravno sedajle smo prišli iz bližnjega hriba( pa niti ni tako malo visok je kar dobrih 30 minut aktivne hoje do vrha /se malo pripravljamo na morje ,da bodo talanske kopalke prav/), in čez dobro uro ,če mu bom pokazala povodec bo spet pripravljen na akcijo. Wink

Psov ki  rabijo krajše sprehode v primerjavi z setri je pa kar precej.... ker seter res rabi dooolge in aktivne sprehode.
 Kar se pa tiče družinskega psa; vsak pes, če ga od malega navajaš na družino bo  družinski ,.... veliko raje kot pa sam po cele dneve v kakem pesjaku. Wink
Logiran
zuzi
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 100


WWW
« Odgovor #10 : nedelja, 31.10.2010 : 08:48:25 »

Lepo pozdravljeni Smiley

Postala sem ponosna lastnica malega irskega rdeče belega setra Knackerja tako, da je sedaj v Sloveniji še en predstavnik te pasme. Knacker prihaja iz psarne *** iz Hrvaške.





Logiran
Luna95
rad pišem
****
Sporočil: 379


WWW
« Odgovor #11 : nedelja, 31.10.2010 : 10:44:36 »

Zelo je lep Smiley Koliko pa je star?
Logiran
zuzi
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 100


WWW
« Odgovor #12 : nedelja, 31.10.2010 : 14:51:03 »

Hvala Smiley
Star je 4 mesece.
Logiran
Luna95
rad pišem
****
Sporočil: 379


WWW
« Odgovor #13 : nedelja, 31.10.2010 : 16:10:56 »

Aaa, saj se mi je zdelo, da je nekaj bolj mladega Smiley
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #14 : nedelja, 31.10.2010 : 16:29:21 »

Krasen je.  Kiss
Meni so na splošno rdeče beli setri zelo všeč.
Logiran
zuzi
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 100


WWW
« Odgovor #15 : nedelja, 31.10.2010 : 18:18:31 »

Hvala Smiley

Ja tudi meni je ta pasma neskončno všeč, seveda poleg irskih setrov.
Doma imam namreč 15 mesečnega irskega setra Garisa in že pred nakupom Garisa smo razmišljali o irskem rdeče belem setru, vendar smo se zaradi slabšega poznavanja pasme odločili raje za irskega setra. Na Evropski razstavi v Celju pa smo jih videli in se podrobneje seznanili s pasmo ter se takoj zaljubili. Posledično je padla odločitev za še enega psa in tako smo dobili Knackerja.  Smiley
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #16 : sreda, 03.11.2010 : 08:10:08 »

tako smo dobili Knackerja.  Smiley

Čestitke. Je iz Varaždina? Če je, poznam njegovega očeta, ki živi v Ljubljani.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #17 : sreda, 03.11.2010 : 08:11:12 »

Sicer je pa minimalec zdaj drugi predstavnik pasme irski rdeče beli seter v Slo.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
zuzi
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 100


WWW
« Odgovor #18 : sreda, 03.11.2010 : 13:42:33 »

Hvala. Ja je iz Varaždina Smiley 
Samo dva sta? Torej oče in sin? Smiley Sicer sem vedela, da jih ni veliko, ampak samo dva... čeprav je res, da je pravzaprav zelo neznana pasma in "nepopularna", če se lahko tako izrazim.
Logiran
Penny
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 302


WWW
« Odgovor #19 : sreda, 03.11.2010 : 14:09:22 »

Lep je Smiley pa všeč mi je ime   Cool
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #20 : sreda, 03.11.2010 : 17:01:59 »

Hvala. Ja je iz Varaždina Smiley 
Samo dva sta? Torej oče in sin? Smiley Sicer sem vedela, da jih ni veliko, ampak samo dva...

Cheesy, ja, samo dva Cheesy. Od kod pa sta? Bi me veselil kak sprehod in foto session.

čeprav je res, da je pravzaprav zelo neznana pasma in "nepopularna", če se lahko tako izrazim.

Ja, kar naj ostane tako.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
zuzi
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 100


WWW
« Odgovor #21 : sreda, 03.11.2010 : 21:16:47 »

Smo s Koroške, iz Slovenj Gradca Smiley Ja takoj sem za kak sprehod s seterčki  Cheesy

Citat
Citat
čeprav je res, da je pravzaprav zelo neznana pasma in "nepopularna", če se lahko tako izrazim.

Ja, kar naj ostane tako.

Se čisto strinjam.
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #22 : sobota, 06.11.2010 : 20:48:16 »

Zuzi, sama sem iz Dolenjske, ampak se lahko na kak nedeževen vikend dobimo kje, da se naši bumbarji nadivjajo. Lepo se imej!
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
zuzi
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 100


WWW
« Odgovor #23 : ponedeljek, 27.12.2010 : 12:35:15 »

Hej hoj Smiley

Knacki pridno raste, se uči in postaja "pametnejši". Doma je super priden, na sprehodih pa nam gre tudi kar dobro, le polek nam na trenutke povzroča težave, zato bomo v novem letu kar hitro začeli s šolo.

Ker se približuje Knackijeva prva razstava, ki se je bo udeležil z nami se učimo tekat in stat, poleg tega pa se navajamo še na česanje in striženje.

Nekaj utrinkov z današnjega lepotičenja:

Knacki super pridni kuža  Cheesy


Tudi Garis je prišel na vrsto


Pa še zaslužen počitek Smiley



P.S: V Sloveniji je sedaj, kot nam je povedala vzrediteljica še Knackijeva sestrica. Tako, da je Slovenija bogatejša še za enega irskega rdeče belega setra oz. seterko.

Lp

Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #24 : ponedeljek, 27.12.2010 : 15:44:30 »

V Sloveniji je sedaj, kot nam je povedala vzrediteljica še Knackijeva sestrica. Tako, da je Slovenija bogatejša še za enega irskega rdeče belega setra oz. seterko.

No, potem se moramo sploh hitro dobiti na eno pravo setrsko divjanje Cheesy. Uživajte.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #25 : ponedeljek, 27.12.2010 : 19:43:34 »

Oba sta zelo simpatična Kiss in lepo skrbiš zanju. Smiley
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #26 : ponedeljek, 27.12.2010 : 19:59:53 »

Krasna sta  Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #27 : torek, 28.12.2010 : 08:53:44 »

Zelo lepa pesjana Cheesy Kiss
Logiran
zuzi
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 100


WWW
« Odgovor #28 : sreda, 29.12.2010 : 11:06:12 »

Hvala vsem Smiley

No, potem se moramo sploh hitro dobiti na eno pravo setrsko divjanje Cheesy. Uživajte.

Ja  Cheesy
bom poskusila navezati stik, bom rekla vzrediteljici za mail, če ne prej pa ko gremo naslednič v Varaždin.

Lp
Logiran
zuzi
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 100


WWW
« Odgovor #29 : petek, 31.12.2010 : 11:25:21 »

Današnaja super poskočna  Cheesy Evil

http://www.shrani.si/f/32/7X/2ShjCY5P/t.jpg
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #30 : sobota, 01.01.2011 : 17:39:43 »

Super fotka! Cheesy
Logiran
katjapet
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #31 : torek, 01.02.2011 : 19:44:33 »

Živa, Knackerjeva lastnica me je povabila na ta formu. Imamo knackerjevo sestro, Kyle, in smo v Ljubljani, kjer je tudi njen oče (z gospo Natašo sicer še nisem navezala stika). Kar hudo mi je, da so ti lepotci in lepotice raztreseni po vsej Sloveniji in bo srečanje verjetno težko...
katja
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #32 : torek, 01.02.2011 : 20:45:00 »

Živjo, Katja, sicer imam rdečkote (rdečebelo barabo Timija pa dobro poznam). Čez vikende smo v Ljubljani, pa se lahko kaj vidimo, če si za.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
zuzi
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 100


WWW
« Odgovor #33 : sreda, 02.02.2011 : 18:27:51 »

No ja... kmalu nas bom vse zbrala  Cheesy malo še... v Sloveniji naj bi bila ena psička iz tega legla  Grin
Logiran
katjapet
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #34 : sreda, 02.02.2011 : 18:32:30 »

čez vikende pa mi največkrat nismo v LJ, postanemo primorci, kjer ima Kyle več možnosti za tekanje in igranje, ampak seeno bi bilo setrsko srečanje zelo super. V naselju v ljubljani imamo tudi gordon setra Šumija, zelo zelo super velik pes.

katja
Logiran
zuzi
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 100


WWW
« Odgovor #35 : ponedeljek, 02.05.2011 : 17:48:34 »

Pa, da ubodim še to temo(in, da ne bodo vse Knackerjeve slikice med rdečkoti)  Smiley

Sonček Kiss







Lp
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #36 : ponedeljek, 02.05.2011 : 21:18:13 »

Lepotec razigrani! Kiss Smiley
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #37 : nedelja, 08.05.2011 : 20:43:03 »

Uau, zelooooo mi je všeč!! Kiss Kiss
Logiran
zuzi
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 100


WWW
« Odgovor #38 : četrtek, 30.06.2011 : 20:03:07 »

Pri nas smo pa imeli danes praznovanje!  Cheesy Knacki je namreč praznoval svoj prvi rojstni dan. Kiss Kiss
Dobil je slastno, mastno tortico in pa "šajni" novo oprsnico, da bo lahko šarmiral še bolj kot sedaj Tongue

Da bi se slikali mirno ob tortici seveda ni bilo možno  Grin


Zato pa ena slikica tortice:


In seveda navali:


Pa tudi Garis je prišel na svoj račun:


Pa seveda tudi tepih je bilo treba spucat, takšni packi, da bi kaj za sabo pustili pa nemoremo bit!!

Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #39 : četrtek, 30.06.2011 : 21:50:52 »

Knacker, mali lisko, vse naj naj! Cheesy Uživaj še naprej pa veliko let! Kiss (pa norčij tudi) Kiss
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #40 : četrtek, 30.06.2011 : 21:54:59 »

O baraba rdeče bela! Vse najboljše! Pa čimbolj priden bit, pa čim manj ugovarjaj svoji dvonogi komandantki, pa rdečega pusti pri miru. Hvala.  Grin
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
zuzi
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 100


WWW
« Odgovor #41 : petek, 01.07.2011 : 20:18:49 »

Hvala obema za lepe želje!! Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #42 : sobota, 02.07.2011 : 00:02:46 »

Vse najboljše za rojstni dan mu želim tudi jaz! Kiss Smiley
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #43 : nedelja, 18.03.2012 : 08:15:10 »

Outcrossing program za irca KLIK.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #44 : nedelja, 18.03.2012 : 08:18:48 »

Outcrossing program za irca KLIK.

O kul, hvala, Nanook Smiley.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Strani: 1 2 3 [Vse]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Irski rdece beli seter
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines