mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:56:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nace, Struna in Diva
Strani: 1 [2] 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nace, Struna in Diva  (Prebrano 19938 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #15 : petek, 02.11.2007 : 20:22:26 »

Če ste si na vprašanja o vaši pripravljenosti na novega družinskega člana odgovorili pritrdilno, vas tudi prosim, da premislite:
ali je pogoj za dolgo in prijetno življenje s kosmatim prijateljem, da je to ravno mops? In če da zakaj? V zavetišču je namreč mnogo kosmatih kepic - malih in nekoliko starejših, ki bodo ob vaših nogah ravno tako prijetno drnjohale, a bodo na dom morda čakali še dolge mesece... Verjemite, čez nekaj mesecev boste na svojega kosmatega prijatelja gledali kot na nezamenljivega in najlepšega, pa če izberete sivega, rjavega ali pa svetlo zelenega!

Točno tako! Žival je treba izbirat glede na karakter, ne glede na videz; taka se bo lepo vklopila v družino in vsem bo lepo. Polona pozna svoje živali in jih odda tako, da so primerni za svojo novo družino. To vem iz osebne izkušnje, z našo psičko nam je super lepo, pa očitno mnogim ni bila všeč, ker je bila kar dolgo v zavetišču, čeprav je najbolj zlata psička na svetu.
Polagam na srce tistim, ki se vam ne bo ''posrečilo'' dobit mopsa - dajte Poloni možnost, da vam predlaga kakšnega drugega kosmatinca. Jaz sem prepričana, da ne morete falit!
Logiran
ajka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 92


WWW
« Odgovor #16 : petek, 02.11.2007 : 20:43:42 »

Osebno po današnjem dnevu vidim le dve možnosti: ali jih posvojite moji posvojitelji (torej tisti, ki ste pri nas že vzeli psa in imate morda kje še kak mali prostorček  Wink) ali pa bom čisto resno vsakega klicatelja vprašala, koliko je pripravljen donirat zavetišču, da bomo lahko morda vsaj malo bližje površju... ker ob vseh trenutno poškodovanih tule se res utapljamo. Če želite prav mopsa, potem pač naredite kaj... a ne. Pa boste posvojili žival iz zavetišča in še pomagali kakšnemu, ki bo ostal tu. Prav? Je, a ne, kaj pa drugega.
Zdaj pa prosim naj se ne začne cel halo, da hoče Smetka zaslužiti na teh mopsih ali kaj podobnega. Ker že kar vidim nekatere sebične žlehnobe, ki mislijo, da jim ena izmed teh kep pripada pa pika in bodo šli z glavo skozi zid če bo treba  Angry Še enkrat: tisti, ki je pripravljen posvojiti in nuditi dober dom tem mopsom pri tem pa donirati znesek (s katerim bo omogočil oz. prispeval za zdravljenje drugih zapuščenih živali Shocked), ki bi ga tako ali tako moral odšteti pri vzreditelju naj pokliče Polono. Ostali pa prosim pustite pri miru Smetko in druge, ki se trudimo tudi za druge "neoriginal" brezdomce. Enostavno pojdite enemu od vzrediteljev, kjer si lahko nabavite identičnega mopsa. Pa končana zgodba in vsi srečni in brez slabe volje.
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #17 : sobota, 03.11.2007 : 12:38:40 »

Prosim, ce tukaj nadaljujete o malih psih, ki se nahajajo v Zavetiscu Horjul. Preostali del sem dala v arhiv. lp
Logiran

little star
otrok do 14 let
*
Sporočil: 37


« Odgovor #18 : nedelja, 04.11.2007 : 12:16:08 »

Ali je možno tele tri kepice priti obiskat? Smiley Wink
Logiran
bibsy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 142


« Odgovor #19 : nedelja, 04.11.2007 : 14:27:37 »

Kolikor jaz vem, ko so psi/mačke v karanteni jih lahko obiskuje samo skrbnik- v tem primeru Smetka.  Gre za to, da mora biti živel izolirana, da se vidi če kaj prenaša/če je bolna. Ker je pa zelo veliko povpraševanje po njih, pa bodo po iztekli karanteni verjetno skoraj takoj oddani in jih kot samo obiskovalka ne boš utegnila videti. Če te pa zanimajo s posvojitvene plati  pa je za to potrebno poklicat Smetko.
 Smiley
Pa še en nasvet: Če ti ni nujno, da jih vidiš potem, raje ne gnjavit Smetke, ki ima že tako preveč dela (do njih se pa tako ali tako lahko pride samo preko Smetke). Wink
Logiran
little star
otrok do 14 let
*
Sporočil: 37


« Odgovor #20 : nedelja, 04.11.2007 : 15:35:19 »

Aha hvala Bibsy. Smiley
Logiran
mavrica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 411


« Odgovor #21 : sreda, 07.11.2007 : 21:11:47 »

Če se ne motim, se pri little star* zanimajo za posvojitev... V načrtu imajo (so imeli) sicer nakup rodovniškega mopsa in little star* ima "našparanega" že precej denarja... Polona bo pa imela vsekakor težko odločite... A se že kaj grebejo za njih? Smiley
Logiran
little star
otrok do 14 let
*
Sporočil: 37


« Odgovor #22 : četrtek, 08.11.2007 : 13:35:51 »

Ja mavrica, pri nas se zelooo zanimamo za posvojitev Cheesy. Ja mam že sama "našparanega" kr velik denarja  Smiley.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #23 : petek, 09.11.2007 : 12:46:42 »

Mopski so postali kuzki meseca novembra 2007 - http://www.zavetisce-horjul.net/kuzam.php
Logiran

zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #24 : petek, 09.11.2007 : 12:55:47 »

Citat
Ja mavrica, pri nas se zelooo zanimamo za posvojitev . Ja mam že sama "našparanega" kr velik denarja  .

little star pridna si, da šparaš za kužka. Upam, da ti bo uspelo.  Smiley

Logiran
*shella
otrok do 14 let
*
Sporočil: 47


« Odgovor #25 : petek, 09.11.2007 : 19:50:42 »

Hello!!
Mene so tele pasje kepice prav presunle....Samo pomoje tole niso čistokrvni mopski..majo predolg gobček Huh
Skratka upam da bodo res našli udovit dom Wink
Mogoče še svoje prepričam...
P.S: Kakor sem razumela iz prejšnjih postov te psički niso za ogled?? Sad
lp,
shella
Logiran
mavrica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 411


« Odgovor #26 : petek, 09.11.2007 : 20:27:31 »

Glede na to, da nimajo rodovnika čistokrvni zelo vrjetno niso...pa tudi če so, tega ne moremo vedeti... Wink
Logiran
little star
otrok do 14 let
*
Sporočil: 37


« Odgovor #27 : petek, 09.11.2007 : 21:16:07 »

little star pridna si, da šparaš za kužka. Upam, da ti bo uspelo.  Smiley


Ja sem si našparala veliko več kot sem pričakovala. Sprva sem si nameravala mopsa kupiti julija. Rodovniškega, vse.. Sem si imela namen prišparati minimalno 1000€. Vendar mi bosta še zdaj v primeru, da pasvojimo kakšnega tega cukerčka "na pomoč" finančno priskočla starša saj ne nameravam imeti psa, če bi imela malo denarja.

Polona eno vprašanje!
Včeraj je moj oče klical in jutri bi se prišli malo pogovoriti o pseh, itd.
Pa me zanima kdaj bi bilo bolje če bi prišli pred 13.00 ali po 15.00, ker mora moj oče namreč iti na nogometno tekmo (bolničar).
Pa še to, ali je potrebo prinesti opremo in te stvari? Vprašam za vsak slučaj.

Lep pozdrav
Little star*
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #28 : sobota, 10.11.2007 : 17:44:41 »

Mposki so vsak v svojem novem domu. Zadoščalo je izpolnjevanje pogojev in plačilo posvojnine.
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #29 : sobota, 10.11.2007 : 17:57:19 »

plačilo posvojnine.

posvojnine, ki velja za vsako žival v zavetišču (ne le za te mopske), da si ne bo kdo kaj drugega zamišljal.

Lp, Maja
Logiran
Strani: 1 [2] 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nace, Struna in Diva
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines