mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 23:42:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Dolgodlaka :)))))) muca Nitka
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dolgodlaka :)))))) muca Nitka  (Prebrano 15020 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #15 : torek, 13.11.2007 : 22:26:59 »

Nitka bo počasi lahko šla v nov dom.
Jaz pa priznam, da ne vem, komu naj jo dam, da bo najbolje zanjo. Toliko izbire... in zdi se mi vsak dan bolj neumno. Vsi ti klici prav in samo zanjo in za nikogar drugega.
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #16 : torek, 13.11.2007 : 22:29:00 »

Maš srečo, da mam zaenkrat ful house, drugače bi še jaz znala zagrebsti Tongue Grin

P.S. Ne bi rada bila v tvoji koži Undecided
Logiran

Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #17 : torek, 13.11.2007 : 22:30:32 »

A ljudje kej rečejo zakaj hočejo njo in ravno njo? Zakaj ne koga drugega, če nje ne bodo dobili?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #18 : torek, 13.11.2007 : 22:32:04 »

1. Imeli so točno tako in čisto do dlake tako.
2. Ker hočejo dolgodlako.
3. Ker je luštkana.
Logiran

Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #19 : torek, 13.11.2007 : 22:35:53 »

Saj so ostali tud Smiley Se mi zdi so da (sploh pri mačkih) ljudje težko izbirčni, ker pri psih je važno al je ful aktiven, miren, agresiven, ima rad otroke, mačke, koliko sprehoda rabi, kako je učljiv,... Vem, da imajo tud mačke karakter, ampak mislim da pride veliko manj do izraza oz. da so si vseeno bolj podobne med sabo. Da je samo dlaka tisti faktor... Ne vem no, kot da kratkodlaki mački niso nič manj prikupni in prijazni...
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #20 : torek, 13.11.2007 : 23:09:37 »

A ima muca že novi dom?
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #21 : torek, 13.11.2007 : 23:11:10 »

Ne, se pa grebejo zanjo.
Če se zanimate za posvojitev in je ne boste ''uspeli dobit'' - dajte kakšno drugo mucko vzet. So vse super fletne.
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #22 : torek, 13.11.2007 : 23:15:23 »

Jaz pa nikoli več dolgodlake mačke. Dva perzijca sta bila čisto preveč, pa še ta dva nista bila moja izbira. Je preveč dela z njihovo dlako, če hočeš da je maček negovan. Mislim, da se ljudje tega čisto premalo zavedajo, da to pomeni vsakodnevno česanje, kopanje po potrebi, če ima perzijski nosek potem še brisanje učk,... nadaljnih 15+ let. Jaz bom rekla ne hvala rajši imam kratkodlake mace Wink
Zala_: Če veš kaj hočeš je karakter zelo pomemben Smiley.
lp
T.
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #23 : torek, 13.11.2007 : 23:26:17 »

Ja kako pa kaj Nitkin karakter?

Glede dolgodlakih muc pa takole.. Jst imam Emmy - cotončico, dolgodlaka kužika  Tongue včeraj dopolnila 7 mesecev... meni je v veselje jo vsak dan počesat, ji očistit solzice, ker ji še malček dlaka nagaja in tako.. je sigurno res, da je drugačno življenje z dolgodlakimi mucami (in kužki) in da se morda marsikdo niti ne zaveda tega, da je dolgodlaka muca potrebna nege in vsega kar pride s tem v paketu.. mi pa prav zato iščemo dolgodlako muco, seveda nam je tudi izgled pomemben, ne bom rekla da ne, ampak iščemo muco, da se bomo ukvarjali z njo
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #24 : torek, 13.11.2007 : 23:37:37 »

Zala_: Če veš kaj hočeš je karakter zelo pomemben Smiley.

Se strinjam, ampak mislim da ljudje kličejo samo ko vidijo dolgo dlako. Tukaj itak ne piše ravno veliko o karakterju muck. Dvomim pa, da ljudi to zanima tudi potem, ko govorijo s Smetko.
Logiran
BooBoo
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 218


« Odgovor #25 : sreda, 14.11.2007 : 08:28:04 »

Meni pa pri mojem Miškotu ni bilo potrebno posebne nege (nekaj podobnega ameriški/norveški divji mački - bajno lep muci, karakter pa ...samosvoj). Nobenih solzic, dlaka se mu je dala v "cmoke" samo ob ekstremnih primerih (beri: ko se je valjal po svinjariji  Roll Eyes). Se je pa itak zeloooo rad krtačil, pa zraven kakšen posladek pojedu Smiley .
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #26 : četrtek, 15.11.2007 : 12:32:38 »

Nitka samo še zmedo dela in apetite povečuje tule. Gre v arhiv, iz arhiva pa seveda v nov dom.
Logiran

Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Dolgodlaka :)))))) muca Nitka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines