mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 19.03.2024 : 09:02:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Romi
Strani: 1 2 3 [4]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Romi  (Prebrano 13636 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #45 : sreda, 19.12.2007 : 09:46:12 »

poškodovana medenica je v ljudskem dojemanju očitno nekaj bolj groznega kot gliste, ker se zanjo res niso ''tepli''. ležat in lulat pod sebe - to ljudem očitno ne diši tolk zelo... in glede na povprečno število klicateljev, preden maček najde pravega, je romi še hitro naletela na pravega.

vem, da niso vsem omenjeni trije psi lepi, luštkani, karkoli. dejstvo pa je, da sta oba normalno slišeča v novem domu. že kar nekaj časa.
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #46 : sreda, 19.12.2007 : 09:59:10 »

Oooooo. Sarabenji zdravo!  Cheesy

Kot gliste, kašelj, smrkelj in garje.

Kljub zlomljeni medenici bi pričakovala, da bo zanjo kdo poklical in pač počakal, da se pozdravi. Oziroma, da jih bo klicalo več. Ker temu ni tako, me je presenetilo.

Pokili - poleg gluhega ušesa je tudi deroče se bitje. Ne mi rečt, da tudi to ni faktor. In verjetno je lažje prebavit "gluh na eno uho" kot "se dere, če mu paše". Torej normalno slišeča in ne deroča se sta v novih domovih.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Strani: 1 2 3 [4]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Romi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines