mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 17:21:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Re: Nace, Struna in Diva
Strani: 1 2 [3] 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Re: Nace, Struna in Diva  (Prebrano 13377 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
cink
novinec
*
Sporočil: 36


« Odgovor #30 : sobota, 03.11.2007 : 11:24:00 »

Kaj če bi ti s svojim usranim gobcem stopil raje iz foruma? Angry

Smet pa lahko v prihodnjih nekaj dneh zagotovo spet inšpekcijo pričakuje. Izmečkov od ljudi je očitno vedno dovolj na tem svetu. sram

Brište me, če sem bil pregrob Lips Sealed

Evo, kultura samozaverovanih "ljubiteljev živali". Takoj ko se nekdo ne strinja z "likom i djelom" boginje psov Smetke, dejmo ga odstranit pa zraven še na gobec a ne...
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #31 : sobota, 03.11.2007 : 11:24:45 »

ej, cink a si ti slučajno v državni službi? A sploh si v službi?Huh
Logiran
cink
novinec
*
Sporočil: 36


« Odgovor #32 : sobota, 03.11.2007 : 11:27:10 »

ej, cink a si ti slučajno v državni službi? A sploh si v službi?Huh

Kaj ima pa to s temo o kateri debatiramo ? No če si že radovedna, sem v privatni službi, ki nima nobene veze z državo, razen te, da ji plačujem prevelike davke...   

Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #33 : sobota, 03.11.2007 : 11:30:05 »

Cink, donacije so neobdavčene, velikokrat pa ima tisti, ki donira še celo davčno olajšavo (odvisno komu donira). Licitiranje in doniranje sta dve povsem različni zadevi.

Ne, tisto zgoraj ni licitiranje, ker nikjer ne piše da bo psa tudi dejansko dobil tisti, ki bo ponudil več. To je samo eno sporočilo na forumu in v končni fazi lahko Smetka vsakega klicočega vpraša karkoli želi, a je tako?

Komu in po kakšnih kriterijih po Smetka oddala pse, ki se nahahajo v legalno registriranem zavetišču je njena stvar in nikakor ne tvoja. Za oskrbo dobiva denar po povsem legalni in zakonsko urejeni poti za 30 dni in tudi dneva ne več.

Ali so nekaterim pomembnejše živali ali ljudje je prav tako povsem stvar posameznika in ne tvoja in nikakor nimaš nobene pravice soditi nikogar pa če so mu kamni najpomembnejša stvar na svetu. Te nič ne briga kdo ima koga rad in zakaj.

Na usranem piedestalu se trenutno nahajaš ti, ki misliš da imaš pravico soditi in po svoje urejati zadeve, ki se te v bistvu ne tičejo. Če želiš mopska kontaktiraj Smetko pa bosta videla kako stvari stojijo, če pa mopska ne želiš pa sploh ne vem zakaj kometiraš in kakšen je namen tvojih sporočil.
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #34 : sobota, 03.11.2007 : 11:30:13 »

Še enkrat...kdo vas že sili, da licitirate? Kupujte pse na bolhi! Kdo vam brani?

(pa, da ne bi kdo mislil, da podpiram prodajo na bolhi-niti slučajno)
Logiran

binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #35 : sobota, 03.11.2007 : 11:32:52 »

Tud jaz plačujem davke cink, če te že zanima in tud jaz sem v privatni službi. Med drugim gre denar tudi za stvari od katerih jaz osebno nimam in ne bom imela nikoli nič! Kaj misliš koga naj obremenjujem zaradi tega? Ti si se očitno odločil za tale forum. Daj si duška, res.
Logiran

steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #36 : sobota, 03.11.2007 : 11:34:20 »



Brati ne znaš, kaj?

TI ljudi postavljaš z usranih piedestalov, na katere se sami ne uvrščajo.
Jaz pa sem ti samo rekel, da zapri gobec, to pa je vse.

Kje pa si zasledil o tem, kako je koga treba na gobec, pa sam veš, a ne? Mogoče pa misliš, da si kaj takega tudi zaslužiš. Ampak ne od mene...

Brište me, če sem pregrob.
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #37 : sobota, 03.11.2007 : 11:34:49 »

To skrivanje za vsi smo mi ubogi davkoplačevalci je pa itak mem.
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #38 : sobota, 03.11.2007 : 11:35:08 »

Ej Cink, lepo te prosim. Preveč mi hodiš po živcih ... Sem ljubitelj živali? Upam, da SEM. Sem interesent za te tri uboge male živalce? NE NISEM. Si želim katero žival, ki je pri Smetki? JA. Ampak dokler nimam pogojev sem tiho. In pomagam po lastnih močeh, kolikor lahko. Nihče me ne sili. Smetko sem videla v življenju menda 1 X, pogovarjala se z njo po tlf parkrat. Nekajkrat me je tudi streznila. In hvala za to, Smetka. Kam jaz dajem svoj denar nikogar nič ne briga. Še domačih ne! Jaz SAMA ga zaslužim.

In Cink, jaz sem toliko nora, da sem pred časom šla s svojim avtom, s svojim bencinom 150 km (v eno stran) počohat živalco. In Cink, ta živalca danes ni pri meni, in verjamem, da smo vsi zadovoljni. Živalca, začasni skrbnik, jaz in posvojitelj.

Torej prosim, NE uči, kako naj živali oddajajo, mimogrede je Smetka menda že polnoletna.  In če že hočeš, niti za minuto ne bi zamenjala s Smetko, ker tega nisem sposobna, vseeno jo pa menda lahko občudujem in pomagam ... pa da se razumemo, ko govorim o pomoči, mislim na živali.

LP


p.s. PROSIM, pustite Smetko, da se ukvarja s tistimi nekaj 10 reveži, ki so pristali pri njej!!
Logiran
Žiži
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #39 : sobota, 03.11.2007 : 11:37:48 »

Ne psi nikakor niso Smetkini, ona je samo skrbnik psom, za oskrbo pa med drugim tudi dobiva denar od davkoplačevalcev. Ne komentiram kako to počne, pa kako dober človek je (že skoraj kot pes a ne, ker za vas tu na forumu so živali pač mnogo pomembnejše kot ljudje...)...

Dejte že enkrat stopiti s svojih usranih piedestalov...

kaj če bi ti najprej kaj na tem forumu prebral, preden se spuščaš na tak nivo debatiranja.

imaš prav, psi niso last Smetke, je pa njihova skrbnica in zato popolnoma odgovorna zanje, ja in koliko dobi od občin, za mesec dni bivanja psa, potem jih lahko po zakonu uspava. Da ti ne razlagam , malo pobrskaj po temah zavetišča Horjul, pa ti bo hitro jasno, kam gredo donacije in prispevki ljudi, in živali ki so manj kot mesec dni pri njej, lahko prišteješ na prste ene roke, ampak to ti ne moreš vedeti, ker se verjetno nisi niti toliko potrudil, da bi to sam ugotovil.

daj skuliraj se in preberi vsaj nekaj tem, tudi tiste, ki so že v arhivu.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #40 : sobota, 03.11.2007 : 11:38:46 »

Tile kužki bodo (kot vedno iz Horjula), šli najboljšim možnim lastnikom. Takim, ki bodo zanje dobro skrbeli in ki jih niso posvojili le zato, ker so na ta način dobili zastonj pasemske pse.
In zdaj tukaj napadat kogarkoli... Ne vem no. Kdor ima v glavi in srcu toliko, da razume kakšna je danes situacija na svetu (ne samo z živalmi), bo z veseljem zavetišču doniral kak evro oz. posvojil tudi kakšno drugo žival, ne nujno mopska. Kdor bo pa zdaj pohodil in poteptal vse in vsakogar, da bi dobil mopsa, v katerega se je zapičil, si ga pa itak ne zasluži.
Logiran
cink
novinec
*
Sporočil: 36


« Odgovor #41 : sobota, 03.11.2007 : 11:39:48 »

Cink, donacije so neobdavčene, velikokrat pa ima tisti, ki donira še celo davčno olajšavo (odvisno komu donira). Licitiranje in doniranje sta dve povsem različni zadevi.

Ne, tisto zgoraj ni licitiranje, ker nikjer ne piše da bo psa tudi dejansko dobil tisti, ki bo ponudil več. To je samo eno sporočilo na forumu in v končni fazi lahko Smetka vsakega klicočega vpraša karkoli želi, a je tako?

Komu in po kakšnih kriterijih po Smetka oddala pse, ki se nahahajo v legalno registriranem zavetišču je njena stvar in nikakor ne tvoja. Za oskrbo dobiva denar po povsem legalni in zakonsko urejeni poti za 30 dni in tudi dneva ne več.

Ali so nekaterim pomembnejše živali ali ljudje je prav tako povsem stvar posameznika in ne tvoja in nikakor nimaš nobene pravice soditi nikogar pa če so mu kamni najpomembnejša stvar na svetu. Te nič ne briga kdo ima koga rad in zakaj.

Na usranem piedestalu se trenutno nahajaš ti, ki misliš da imaš pravico soditi in po svoje urejati zadeve, ki se te v bistvu ne tičejo. Če želiš mopska kontaktiraj Smetko pa bosta videla kako stvari stojijo, če pa mopska ne želiš pa sploh ne vem zakaj kometiraš in kakšen je namen tvojih sporočil.

No vsaj kolikor toliko normalen odgovor (ne samo kamenje...). Prvo sporočilo sem napisal samo zaradi tega, da vas opozorim, da si s takšnimi sporočili na forumu lahko "zaslužite" prijavo inšpekciji. Tako kot je sporočilo napisano, sam osebno razumem da se bo licitiralo in da bo psa dobil tisti normalen osebek, ki bo tudi ponudil največ....Predlagam, da sporočilo umaknete...

Takoj ko sem to napisal pa se je seveda vsulo... Sam na ta forum hodim s strani zavetišča. Stran zavetišče pogledam ker imam rad pse (ga imam tudi sam) in rad pogledam fotografije lepih živali. Kot sem že napisal me mopsi sploh ne zanimajo. Novega psa ne iščem, če bi pa ga že, so mi pa "všeč" (o groza, izbiram po izgledu....) večji psi... Kot ste pa že videli mi pa gre na živce forumsko zgražanje na ljudmi, ki so grozni oh in sploh. Ne vem kaj je tako groznega, če nekdo ki ima rad pse (recimo mopse) nima pa denarja za nakup, želi dobiti psa čim bolj poceni? Ali je to res tako obsojanja vredno?    
Logiran
cink
novinec
*
Sporočil: 36


« Odgovor #42 : sobota, 03.11.2007 : 11:42:49 »

Tud jaz plačujem davke cink, če te že zanima in tud jaz sem v privatni službi. Med drugim gre denar tudi za stvari od katerih jaz osebno nimam in ne bom imela nikoli nič! Kaj misliš koga naj obremenjujem zaradi tega? Ti si se očitno odločil za tale forum. Daj si duška, res.

Me povsem nič ne zanima ali delaš in kje, sam sem samo odgovarjal Sleepy, ki me je to direktno vprašala.
Logiran
Jinx
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 269


« Odgovor #43 : sobota, 03.11.2007 : 11:43:00 »

Kaj ko bi tole temo prepustili trem malim kepam, ki slišijo na ime Nace, Struna in Diva???
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #44 : sobota, 03.11.2007 : 11:47:09 »

Če nimaš denarja za nakup (recimo 100 eur), kako boš pa psa štimal? Kvalitetni briketi,cepljenja, veterinarske storitve stanejo.
Pes je dandanes žal že na pol luksuz. Enako velja za muce. Nakup psa je še najmanjši strošek.
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Re: Nace, Struna in Diva
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines