mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 20:27:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Re: Nace, Struna in Diva
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Re: Nace, Struna in Diva  (Prebrano 13378 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #60 : sobota, 03.11.2007 : 18:50:54 »

Dol mi visi pa zato, ker delam stvari, ki jih delam... po zakonu in še čez v skladu s svojimi prepričanji in ostalo (najbrž) navlako. Zase se ne bojim, znam delat tudi kaj drugega. Za hobi še vedno lahko koga na kak kavč spravim in zakurim nos komu, ki šteje sebe za nadvrsto, hara okoli, kakor se mu zazdi in ne vidi dlje od svojega nosu  Smiley.
Logiran

fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #61 : sobota, 03.11.2007 : 22:17:35 »

Smetka, bravo na zadnjih dveh odgovorih.

Ne daj se!
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
ajka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 92


WWW
« Odgovor #62 : sobota, 03.11.2007 : 22:37:03 »

Sam na ta forum hodim s strani zavetišča. Stran zavetišče pogledam ker imam rad pse (ga imam tudi sam) in rad pogledam fotografije lepih živali. Kot sem že napisal me mopsi sploh ne zanimajo. Novega psa ne iščem, če bi pa ga že, so mi pa "všeč" (o groza, izbiram po izgledu....) večji psi... Kot ste pa že videli mi pa gre na živce forumsko zgražanje na ljudmi, ki so grozni oh in sploh. Ne vem kaj je tako groznega, če nekdo ki ima rad pse (recimo mopse) nima pa denarja za nakup, želi dobiti psa čim bolj poceni? Ali je to res tako obsojanja vredno?   
Cink zate, ki si oh in sploh ljubitelj psov in kakor je zgoraj omenjeno obiskuješ ta forum, ker imaš tako zelooo rad živali predlagam, da sam doniraš npr. 500 € za stroške operacije Sticka in Špegija, tudi Smoki jo bo verjetno rabil in še jih lahko naštevamo, ki bodo zagotovo v zavetišču več kot 30 dni. Smetka pa nato odda celo brez kakršnekoli posvojnine mopska prvemu primenemu skrbniku, ki pokliče. No pa bomo vsi srečni. Primerni skrbnik, ki si tako želi mopska in ga bo na ta način dobil poceni oz. zastonj, mi bomo veseli, ker so brezdomčki, ki potrebujejo zahtevnejše zdravljenje dobili drugo priložnost in ne smrtonosne inekcije in nazadnje tvoja "malenkost", ki bo tako naredila eno veliko dobro delo (ker si pač velik ljubitelj živali ti to nikakor ne bo problem) Smiley
Zdaj pa vtipkaj v google pod slike dog ali pes in tam glej slike lepih psov ta forum pa pusti resničnim ljubiteljem živali. Pa lep večer še naprej.
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #63 : sobota, 03.11.2007 : 23:20:44 »

Pa saj  to ni res ej...strašno vse skupaj!!! (nimate smajla, ko se tolče z glavo v zid)... Wink Cheesy Cheesy

Tako okoli teh majhnih kužlnov...bogi revčki, ko bi vedeli kakšni grdi ljudje so na svetu...

"Mojih" pa nihče noče...kaj šele, da bi v vrsti stali..pa po kilaži dosti več tehtajo od tehle mopskov..a to pa nič ne velja??!! Shocked Shocked Cool
Pa zastonj so...presneto....očitno bo tu zajc tičal....................... Lips Sealed Lips Sealed Wink Wink Wink Cheesy
Jutri začnemo licitirat..Vabljeni!!!


lol hehe..
Smetka...ne sekiraj se.... Kiss
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #64 : nedelja, 04.11.2007 : 00:38:07 »

Smetka, prej sem pozabila dopisat da če boš mela kej keša preveč od ... saj veš česa ... me lepo prosim povabi pod palmo, kajti jaz imam tudi dovolj nekih včeraj-pojavljenih dobrotnikov, ki mislijo, da lahko rešijo cel svet in vse trpljenje na njem ... Lips Sealed

 Wink Smiley
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #65 : nedelja, 04.11.2007 : 01:49:44 »

Kar pa se tiče donacij: bilo bi lepo in spodobilo bi se tudi. Pa ne samo pri tehle mopskih.

... pod tole se podpišem tudi jaz s polnim imenom

MARKO HREN
Logiran
cink
novinec
*
Sporočil: 36


« Odgovor #66 : nedelja, 04.11.2007 : 09:15:09 »

Neverjetno, telefon še vedno ne zvoni (več).
cink, čeprav priznam, da mi je všeč prodoren um in njegove ideje, ne bo nič zbrisano. Sem že napisala, da pričakujem inšekcijo (kot vsakič, ko je kak očem všečen za oddat) in mi je pravzaprav vseeno, katero. Veterinarsko, tržno, davčno.... dol mi visi. Nekega lepega dne bom gotovo imela vsega dovolj. Npr.: človeške omejenosti, neumnosti, norosti, njihovih piedestalov, pripomb o somišljenikih, ljubezni do človeštva vsevprek in podobnega. In kaj pol? Pol bomo pač zaprli štacuno in s prigrabljenim denarjem viseli pod eno palmo. Svet bo šel lepo naprej, vsi tisti, ki za to živijo, bodo pa gotovo po hitrem postopku našli novega osla za drajsat ga po zobeh, pa bo.

Zanimivo, kar tako radi očitate drugim tako jasno sami kažete. Namreč zaverovanost v lastno večvrednost...Ja raje imam vsakega človeka kot kakršnokoli žival in če sem zaradi tega obsojanja vreden, pa naj bo...
Logiran
cink
novinec
*
Sporočil: 36


« Odgovor #67 : nedelja, 04.11.2007 : 09:20:54 »

Cink zate, ki si oh in sploh ljubitelj psov in kakor je zgoraj omenjeno obiskuješ ta forum, ker imaš tako zelooo rad živali predlagam, da sam doniraš npr. 500 € za stroške operacije Sticka in Špegija, tudi Smoki jo bo verjetno rabil in še jih lahko naštevamo, ki bodo zagotovo v zavetišču več kot 30 dni. Smetka pa nato odda celo brez kakršnekoli posvojnine mopska prvemu primenemu skrbniku, ki pokliče. No pa bomo vsi srečni. Primerni skrbnik, ki si tako želi mopska in ga bo na ta način dobil poceni oz. zastonj, mi bomo veseli, ker so brezdomčki, ki potrebujejo zahtevnejše zdravljenje dobili drugo priložnost in ne smrtonosne inekcije in nazadnje tvoja "malenkost", ki bo tako naredila eno veliko dobro delo (ker si pač velik ljubitelj živali ti to nikakor ne bo problem) Smiley
Zdaj pa vtipkaj v google pod slike dog ali pes in tam glej slike lepih psov ta forum pa pusti resničnim ljubiteljem živali. Pa lep večer še naprej.


Raje kot živali imam ljudi, denar kolikor ga imam in ga namenjam za dobrodelne namene tako namenjam ljudem. Pa če so moji posti tako moteči za vas "resnične ljubitelje živali", enostavno prepričajte moderatorja naj me bana, pa bo. Pa me ne bo več potrebno brati. Ali pa sem bom sam naveličal pisat sem pa bo tudi v redu a ne Smiley 
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #68 : nedelja, 04.11.2007 : 09:33:41 »

Cink tvoja odločitev je, da imaš raje  ljudi kot živali, med ljudmi so tudi tisti zaradi katerih so zavetišča prepolna, zaradi katerih so poškodovane in trpeče živali. In človek si v stiski lahko pomaga sam, žival te možnosti nima, saj je povsem odvisna od ljudi. Ljudje so krivi za odsekane tačke in gobčke, ljudje so krivi, da povoženi psi in mačke trpijo agonijo grozljivega umiranja. Ljudje odpeljejo žival globoko v gozd in jo tam privežejo k drevesu z namenom, da v trpljenju počasi umre. Hodi svojo pot naprej, če si takšne narave, ostale, ki se trudijo/mo, omiliti trpljenje živali, ki trpijo zaradi ljudi pa pusti na miru.
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #69 : nedelja, 04.11.2007 : 09:36:22 »

Vseeno trdiš, da imaš živali tudi rad. Če bi jih imel, bi razumel naše poste.
Logiran
cink
novinec
*
Sporočil: 36


« Odgovor #70 : nedelja, 04.11.2007 : 09:58:21 »

Lisa saj razumem vaše poste, resno, brez vsakega cinizma občudujem delo tako Smetke kot vas ostalih, moti pa me vseeno skrajnost v katero posamezniki s svojimi posti občasno (seveda po mojem mnenju) zapadejo. Tudi ta argument, da si žival sama ne more pomagati, človek pa si lahko, velikokrat ne zdrži. Kaj si lahko recimo sama pomaga 3 letna darfurska sirota, ali pa 10 letnik, ki ga vsakodnevno pretepa pijan oče/mama?

Vse po mojem mnenu le ni tako črno-belo...

Aja, pa tele nadaljne poste (po mojem prvem, ki je imel, pa če verjamete ali ne, le dober namen), pišem samo zaradi tega ker me resnični ljubitelji živali tako vstrajno podite s foruma. Saj bo odšel sam kot sem že rekel, ali pa me bo pač moderator banal...

Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #71 : nedelja, 04.11.2007 : 10:16:28 »


Raje kot živali imam ljudi, denar kolikor ga imam in ga namenjam za dobrodelne namene tako namenjam ljudem.

Ti morda kdo hoče kaj vzet?  Roll Eyes  Shocked Te kdo v kaj sili?  Shocked  Undecided Nihče te ne zadržuje tukaj, tistim, ki svojo dobrodelnost namenjajo ljudem, so na voljo mnoge (če ne kar premnoge) druge organizacije: rdeči križ, pa razna društva za pomoč recimo otrokom z avtizmom, pa beli obroč, pa sklad za pediatrično bolnico, pa za sladkorne bolnike..... cel dan jih lahko naštevam pa ne pridem do konca. Pa nehaj trošit energijo s tistimi  nebodijihtreba (nami torej), ki skušajo nardit kaj dobrega še za kašno drugo enakovredno vrsto na tem planetu.

Če si v službi sem te vprašala iz zelo preprostega razloga, in ker si, bi ti moralo bit jasno, da bi se moral obnašat kot dober gospodar. Ampak kot se za klenega slovencelna spodobi, so tudi zate moteči tisti, ki se trudijo delati dobro. Bognedaj, da gre kašen tolar za tiste, ki štrlijo ven iz povprečja, pa čeprav za vzdrževanje nivoja (kakršnekoli dejavnosti, v tem primeru pač zavetiške) porabijo nekajkrat več svojega kot pa dobijo tega tvojega davkoplačevalskega denarja.

Aja, pa tele nadaljne poste (po mojem prvem, ki je imel, pa če verjamete ali ne, le dober namen)....
Hja, če verjameš ali ne si v svojem prvem postu samo pokazal, da nimaš pojma o čem pišeš....
Logiran
cink
novinec
*
Sporočil: 36


« Odgovor #72 : nedelja, 04.11.2007 : 10:25:49 »

Ti morda kdo hoče kaj vzet?  Roll Eyes  Shocked Te kdo v kaj sili?  Shocked  Undecided

He, he, me ne, ampak mi je nekdo napisal naj dal 500€ za Horjul pa sem samo napisal zakaj dajam svoj denar. Pa ti ki imaš toliko pojma bi lahko vsaj poste svojih somišljenikov brala...

Nihče te ne zadržuje tukaj,

Ne, le lastna zabava Smiley

za kašno drugo enakovredno vrsto na tem planetu.

Yeah right....

Če si v službi sem te vprašala iz zelo preprostega razloga, in ker si, bi ti moralo bit jasno, da bi se moral obnašat kot dober gospodar. Ampak kot se za klenega slovencelna spodobi, so tudi zate moteči tisti, ki se trudijo delati dobro.

Spominjaš me na Leo Evo Mueller Smiley

 Bognedaj, da gre kašen tolar za tiste, ki štrlijo ven iz povprečja, pa čeprav za vzdrževanje nivoja (kakršnekoli dejavnosti, v tem primeru pač zavetiške) porabijo nekajkrat več svojega kot pa dobijo tega tvojega davkoplačevalskega denarja.

Zakaj pa potem še moj denar rabijo ?

Hja, če verjameš ali ne si v svojem prvem postu samo pokazal, da nimaš pojma o čem pišeš....

Še dobro, da imamo takšne prodorne ume kot je tvoj, ki vam je vse jasno....
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #73 : nedelja, 04.11.2007 : 10:30:16 »

Še dobro, da imamo takšne prodorne ume kot je tvoj, ki vam je vse jasno....
A ne da? Se strinjam (končno tudi s tabo). Škoda le, da imamo tudi take ume kot je tvoj....
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #74 : nedelja, 04.11.2007 : 10:34:58 »

aja, in P.S. seveda.

Predno me citiraš, se nauči tega početja, saj si ravnokar poneveril moje pisanje... hm....  Huh poneverba?  Undecided Le kaj naj to pomeni.... in...  Huh .... No, ti pustim nekaj časa da razmiliš o tem svojem početju..... ker pač nisi pravnik, ti bo mogoče potrebno malo pomagat, ampak tega pač ne bom storila jaz...  Huh
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Re: Nace, Struna in Diva
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines