mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 07:25:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Re: Nace, Struna in Diva
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Re: Nace, Struna in Diva  (Prebrano 13330 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
cink
novinec
*
Sporočil: 36


« Odgovor #75 : nedelja, 04.11.2007 : 10:36:59 »

A ne da? Se strinjam (končno tudi s tabo). Škoda le, da imamo tudi take ume kot je tvoj....

He, he, he detece, malo več intelektualnega napora bi pa lahko vložila v odgovor, takšna "zabijanja" (pa tudi precej boljša) uporablja moja 7 letna hči...
Logiran
cink
novinec
*
Sporočil: 36


« Odgovor #76 : nedelja, 04.11.2007 : 10:39:04 »

aja, in P.S. seveda.

Predno me citiraš, se nauči tega početja, saj si ravnokar poneveril moje pisanje... hm....  Huh poneverba?  Undecided Le kaj naj to pomeni.... in...  Huh .... No, ti pustim nekaj časa da razmiliš o tem svojem početju..... ker pač nisi pravnik, ti bo mogoče potrebno malo pomagat, ampak tega pač ne bom storila jaz...  Huh

Poneverba na javnem forumu in to v postu v katerem je jasno vidno kdo ga je postal? Ej, oj malo, malo razmišljanja prosim pa le vloži no....
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #77 : nedelja, 04.11.2007 : 10:47:15 »


Raje kot živali imam ljudi, denar kolikor ga imam in ga namenjam za dobrodelne namene tako namenjam ljudem. Pa če so moji posti tako moteči za vas "resnične ljubitelje živali", enostavno prepričajte moderatorja naj me bana, pa bo. Pa me ne bo več potrebno brati. Ali pa sem bom sam naveličal pisat sem pa bo tudi v redu a ne Smiley

To bi bilo zelo fino, če bi nehal sam od sebe. Ne, ko se naveličaš, ampak, ko ugotoviš, da s svojim "pljuvanjem" tukaj ne boš dobrodošel.  Sam za to je potreben tudi intelekt, pri čemer pa ti ne morem(o) pomagati...


Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #78 : nedelja, 04.11.2007 : 10:48:34 »

Preselila sem vas v arhiv, ker tole pisanje ne pase v temo o Nacetu, Struni in Divi. Pa se debata se vedno odvija, le da zdaj ze v neko drugo stran. Lips Sealed Dajte, odnehajte ali pa bom temo zaklenila, ker vse skupaj nima nobenega smisla vec. lp
Logiran

svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #79 : nedelja, 04.11.2007 : 10:49:04 »

Tale borba "prsa u prsa" ali "zob za zob in glavo za glavo" postaja pa zabavna.   Cheesy
Logiran
cink
novinec
*
Sporočil: 36


« Odgovor #80 : nedelja, 04.11.2007 : 10:51:10 »

To bi bilo zelo fino, če bi nehal sam od sebe. Ne, ko se naveličaš, ampak, ko ugotoviš, da s svojim "pljuvanjem" tukaj ne boš dobrodošel. Sam za to je potreben tudi intelekt, pri čemer pa ti ne morem(o) pomagati...

Eh odšel bom ko se mi ne bo več ljubilo odgovarjati na takšnele bebave vrtčevske poste kot je tvoj zgornji...
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #81 : nedelja, 04.11.2007 : 10:53:47 »

Eh odšel bom ko se mi ne bo več ljubilo odgovarjati na takšnele bebave vrtčevske poste kot je tvoj zgornji...

Ti kar, imam čas, je slabo vreme, pa itak sem za računalnikom.
Čakam na tvoj naslednji vpis, pa upam , da boš zmožen več od enega stavka.
Logiran
cink
novinec
*
Sporočil: 36


« Odgovor #82 : nedelja, 04.11.2007 : 10:59:26 »

Ti kar, imam čas, je slabo vreme, pa itak sem za računalnikom.
Čakam na tvoj naslednji vpis, pa upam , da boš zmožen več od enega stavka.

Lej ko ravno imaš čas, napiši mi en argumentiran odgovor (po možnosti brez omenjanja mojega intelekta in usranega gobca Smiley) , na kakšen moj post, pa si boš "prislužil" več kot zgolj en stavek Smiley.
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #83 : nedelja, 04.11.2007 : 11:09:59 »

Kakšen argument potrebuješ? Sam si začel s prvim postom tukaj in ljudi umikal z usranih piedestalov (zato tudi moja rekacija s tvojim usranim gobcem). Brez, da bi si prebral karkoli, se pozanimal o zavetišču (na prvi strani ti piše, kakšna pravna oseba je), si začel provocirati.

Potem pa pričakuješ argumente. Na kaj? Polno odgovorov jih je imelo, ti pa še kar bruhaš in bruhaš...

Pa pejva na tisto, pametnejši odneha - pogovrjaj se sam s sabo, če hočeš.
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #84 : nedelja, 04.11.2007 : 11:12:55 »

No, pa dajmo.....
Logiran

Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Re: Nace, Struna in Diva
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines