mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 07:42:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Zara, Kamnik
Strani: 1 2 3 4 [5]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psička Zara, Kamnik  (Prebrano 20662 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
amy_
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 19


« Odgovor #60 : torek, 06.11.2007 : 15:27:21 »

se javljam po 3 tednih Tongue..z Zaro je vse ok,pridno se navaja na nas in okolico..z fantovo labradorko Belo se kar super razume..tako da so skupni sprehodi prava dogodivščina,ko Zara hodi kot prikolica Beli in hoče vse prevohat točno tam kot Bela.. :)na začetko je bilo malo renčanja in upiranja s strani Zare ampak je videla da tako negre..zdaj odpravljamo še renčanje na druge pse na sprehodu..zanimivo na nekatere sploh ne renči,povoha in gre naprej..na nekatere pa že na 2 metra tako laja in renči da se pes in lastnik kar ustrašita kaj imam za eno zverino  Smiley če gre pa mimo pesjaka drugega psa pa vedno samo voha pozdravi psa in gre naprej..najbrž je izpad bolj strahopetne narave si mislim  Huh ..zelo zanimiv ji je sosedov konj ki se pase na travniku Roll Eyes..manjših živali od sebe pa niti kaj preveč ne pogleda..če greva po parkirišču mimo kakšnega belega avta (podoben mojemu) se kar usede pred zadnja vrata in čaka da ji odprem Smiley noro rada se vozi..obvladamo že sedi in prostor..še posebej če imam kaj dobrega v roki ::)najraje poležava na dekici pri vhodnih vratih da ima vse pod kontrolo.. ;)se bom oglasila še s kakšnimi fotkami  Smiley lp.
Logiran
amy_
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 19


« Odgovor #61 : torek, 06.11.2007 : 15:30:08 »

ah pišem pod sestrin nick pa sploh nism opazla Roll Eyes lp.chanel5
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #62 : sreda, 07.11.2007 : 18:30:10 »

Super Chanel5
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Zara, Kamnik
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines