mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.04.2024 : 14:39:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: KOLEDARJI ZA HORJULČKE
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: KOLEDARJI ZA HORJULČKE  (Prebrano 19922 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
žana
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #30 : sobota, 10.11.2007 : 17:52:19 »

Men, so a ful hude slike od Brčice, Paprike, pa Njuf me tudi vedno znova spravi v smeh. Tudi jaz bi bila strašno vesela, če bi se dalo dobiti tiskane koledarje - bi jih vzela več in pravgotovo uspešno prodala.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #31 : sobota, 10.11.2007 : 18:43:33 »

Ah dej dej Živc, veš da veljajo Tongue Grin Wink Imam občutek, da bo Xena zelo oblegana z pohvalami, komplimenti, rožicami, dostavami na dom... Smiley Smiley Smiley Na duš'co je pač treba pihat! Pa mislim tudi, da se Katarina ne bo branila kakšnega komplimenta Wink Imam pa občutek, da se ljudje ne zavedajo kakšen boj bo tole Cheesy

Torej...v napaaaad za koledarje!!!!!!!!! Cheesy Cheesy Cheesy

Lp vsem, popolnoma borbena Maja
Logiran
žana
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #32 : sobota, 10.11.2007 : 19:56:07 »

http://kocevar.odmevi.com/wp-content/uploads/2007/09/tn_098a-010.jpg

Tale je luda - če bodo pri kočevarjevih seveda dovolili objavo Smiley
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #33 : sobota, 10.11.2007 : 20:03:38 »

Boj bo - krvavi Grin

Te licitacije bojo res hude do zadnje sekunde Cheesy
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #34 : nedelja, 11.11.2007 : 14:49:44 »

Imam občutek, da bo Xena zelo oblegana z pohvalami, komplimenti, rožicami, dostavami na dom... Smiley Smiley Smiley
Torej...v napaaaad za koledarje!!!!!!!!! Cheesy Cheesy Cheesy

Lp vsem, popolnoma borbena Maja

He, he, kolk sem se nasmejala.... predvsem pod dostavami na dom si zdaj seveda predstavljam marsikaj, hi hi!

Torej, koledarjev ne bo veliko, se mi zdi, da okoli 10 in vsak bo drugačen, s tem da pa se bodo kake fotke seveda pojavile v več kot enem koledarju. V mislim imam enega velikega (morda glavni artikel novoletne licitacije), ostali bodo manjši, različnih velikosti, morda bo kak tudi tematski - imam npr veliko fotk s SPEČIMI MAČKAMI, ha ha... ta se bo morda imenoval kar "ZZZZZZ edition"! Wink

Desobediencia, hvala za idejo o izdelovanju fotk! Ja, v mislih sem imela res čisto originalne fotke, ker jih v koledarje pritrdim tako, da se potem lahko odstranijo in dajo v kak album. Tako da bo računica (poleg kvalitete) seveda še kako pomembna!

Laguna, najlepša hvala za ponujeno pomoč - okoli logistike sicer še nisem dosti razmišljala, vendar bo glede na napovedano mesarsko klanje in ŠTEVILNE DOSTAVE NA DOM (ha ha!) morda res potrebna kaka pomoč. Se ti vsekakor javim.

Koledarje bom objavila v kakšni od tem, kjer se zbira pomoč za Horjul, verjetno bodo čisto klasične (novoletne) licitacije. Priznam, da sem lani naredila potem pe nekaj "naročenih" koledarjev, kjer sem upoštevala nekaj želja prejemnika. Letos bo verjetno spet možno kaj takega, seveda v omejenih količinah, saj gre takorekoč za unikate, v katerih je vsak fotka res skrbno izbrana.

Hmpf.... pa zna tlele res vojna ratat, he he....

lp, dostave-na-dom-čakajoča-Xena  Grin
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #35 : nedelja, 11.11.2007 : 14:53:09 »

Xena daj naslov Wink Grin Cheesy
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #36 : nedelja, 11.11.2007 : 15:58:43 »

Xena daj naslov Wink Grin Cheesy

He, he, nobena stvar ni zastonj! Cool

Dobila še nekaj super fotk. Ful ste pridni, res! Kiss

lp, Katarina
Logiran
gajaaro
novinec
*
Sporočil: 29


« Odgovor #37 : nedelja, 11.11.2007 : 18:09:43 »

a jst lohk tut kej pošljem od našega Arota....sicer je že pokojni  Cry ampak mam pa tut kako lepo fotko. pa tut horjulček ni
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #38 : nedelja, 11.11.2007 : 18:19:34 »

Nč hudga, če ni horjulček, bolj mi je pomembno, da so fotke nekdanjih ali trenutnih brezdomčkov. Kar pošlji, bom pogledala. Smiley

lp, Katarina
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #39 : nedelja, 11.11.2007 : 18:45:33 »

Katarinca, katero čokolado imaš najraje? Lahko dostava v službo za malico, npr. vroooča čokolada...  Tongue
Logiran
ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #40 : nedelja, 11.11.2007 : 23:15:54 »

kaj mama, bos sama skuhala vroco cokolado pa se smetano stepla, dala gor in posula z mrvicami?  Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #41 : ponedeljek, 12.11.2007 : 09:27:53 »

Kolk ste lušne.... he he..... Grin

Kar počasi. Ko se bodo začele uradne novoletne licitacije, bom v temo o koledarjih priložila tudi "menu" in termine za dostavo. Cool Cool... mnjam.... bo treba pol fejst telovadit, da bom pol še kake hlače gor spravla. Smiley

lp, Katarina
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #42 : ponedeljek, 12.11.2007 : 09:37:22 »

ps. Baje da ima nekdo zelo rad čokolado hehe...ampak pssst, ne nobenemu povedat!
Logiran
sarita
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #43 : ponedeljek, 12.11.2007 : 11:14:13 »

Katarina, če najdemo sponzorja tiska naslednje leto, lahko naredimo (sicer malo manj unikaten) stiskan koledar, ampak v večjem številu in jih prodajamo - recimo 200 ali več kosov, pa bo koledar in denar ob licitaciji.
T.

To bi bila po moje tudi dobra ideja. Sicer ne bi bil unikat, ampak bi bilo vsaj manj razočaranih "odjemalcev", ki jim na točno določen dan ob 23:57 ne bi uspelo na internetu viset al pa bi prepozno kliknili gumb POŠLJI. Mogoče bi Xena naredila unikate, kot si je zamislila, in bi kdo drug poskrbel za stiskano verzijo? Ker koledarji so oh in sploh lepi - bi bilo škoda, da ne bi visel vsaj en v vsakem stanovanju...  Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #44 : ponedeljek, 12.11.2007 : 13:42:00 »

ps. Baje da ima nekdo zelo rad čokolado hehe...ampak pssst, ne nobenemu povedat!

he he in Lindt firma je tanartabolš!!

Ampak samo nekaj - vedeti morate, da me lahko še tako obsipavate s komplimenti in darili, prav nič ne bom mogla vplivati na vaše hitre prste sekundo pred polnočjo. Tukaj ste pa žal sami sebi (in računalniški miški) prepuščeni. Wink

lp, Katarina
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: KOLEDARJI ZA HORJULČKE
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines