mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 13:18:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: KOLEDARJI ZA HORJULČKE
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: KOLEDARJI ZA HORJULČKE  (Prebrano 19954 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Sanny
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 336



« Odgovor #45 : ponedeljek, 12.11.2007 : 14:06:27 »

Ok, Xena, glede na to, da sem trenutno v Švici (in v Franciji), ti prinesem Lindt v vsaki obliki in v vsakem  okusu Cool, toliko da primaknem še svoj piskrček Grin Grin Grin Grin Grin Grin.
Logiran

Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life, Confucius
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #46 : ponedeljek, 12.11.2007 : 14:23:26 »

Ok, Xena, glede na to, da sem trenutno v Švici (in v Franciji), ti prinesem Lindt v vsaki obliki in v vsakem okusu Cool, toliko da primaknem še svoj piskrček Grin Grin Grin Grin Grin Grin.

Aha, tale punca že ve, kako je treba pristopiti k zadevi, ha ha!!! Grin Grin

lp, Katarina
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #47 : ponedeljek, 12.11.2007 : 18:08:32 »

Kralj Montezuma si je dal vsako jutro za zajtrk postreči kilo čokolade. Katarina, imaš kaj indijanske krvi v sebi?  Huh
Logiran
Sanny
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 336



« Odgovor #48 : ponedeljek, 12.11.2007 : 18:25:04 »

Xena, držim besedo Cool. Dobiš Lindt-ove čokolade in to zato, ker sem ravno pri "koritu". Imaš mogoče kakšno posebno željo ali so lahko po mojem okusu in izbiri?
Logiran

Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life, Confucius
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #49 : ponedeljek, 12.11.2007 : 18:31:15 »

Joj, Sanny, nehi že s temi čokoladami sram Bom še jaz koledarje začela izdelovati Tongue
Kaj če bi kakšne za licitacijo nabavila, da se še ostali malo zgrebemo Cheesy

Moja favourite je drugače bela z krispiji iz meda. Sam tak, čist informativno. Če te slučajno zanima Grin Tongue

Pa da ne bom offtopic:
Zgrebla se bom za koledar kot najbolj sestradan tiger!!! Cool
Logiran

alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #50 : ponedeljek, 12.11.2007 : 18:35:36 »

offtopic: Ja Sanny nabavi kaksne cokolade pa jih daj na licitacijo za horjulcke..

ontopic: Dobr da moja zverca ponoc ne spi, ker po njenem je takrat cas za igranje, tako da bom prilepljena pred racunalnik do zadnje sekunde Cheesy
Logiran
Sanny
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 336



« Odgovor #51 : ponedeljek, 12.11.2007 : 18:36:36 »


Kaj če bi kakšne za licitacijo nabavila, da se še ostali malo zgrebemo Cheesy

Ideja sploh ni slaba. Bom šla v nabavo Cool Tongue.

Moja favourite je drugače bela z krispiji iz meda. Sam tak, čist informativno. Če te slučajno zanima Grin Tongue
Če jo dobim oz. najdem med vso to ponudbo, jo dobiš Wink.
Logiran

Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life, Confucius
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #52 : ponedeljek, 12.11.2007 : 18:38:12 »

p.s. pa se kaksno marcipanovo Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #53 : torek, 13.11.2007 : 08:50:49 »

Kralj Montezuma si je dal vsako jutro za zajtrk postreči kilo čokolade. Katarina, imaš kaj indijanske krvi v sebi? Huh

Očitno jo imam vsaj ene pol... glede na to, da bi jaz tudi kako kilco čokolade za zajtrk brez težav stisnila. Wink

Hawk!!
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #54 : torek, 13.11.2007 : 08:53:24 »

offtopic: Ja Sanny nabavi kaksne cokolade pa jih daj na licitacijo za horjulcke..


No, a sem vam rekla, da se tlele rojevajo hude ideje - pa imamo nov artikel za novoletno licitacijo - Lindtove čokolade v vseh možnih oblikah in okusih!! Ajde, Sunny, v akcijo! Cool

lp, Katarina
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #55 : torek, 13.11.2007 : 08:58:52 »

[color=Green]......pri "koritu". Imaš mogoče kakšno posebno željo ali so lahko po mojem okusu in izbiri?[/color]

Hm.... ne maram temne čokolade. Pa bela je tut bolj pogojna. Najboljša je mlečna z vsemi možnimi okusi in dodatki. No ja, razen alkohola - se mi zdi, da dodan alkohol samo okus pokvari... Roll Eyes Smiley

lp, Katarina
Logiran
tika
midi
***
Sporočil: 182



« Odgovor #56 : torek, 13.11.2007 : 15:55:59 »



ontopic: Dobr da moja zverca ponoc ne spi, ker po njenem je takrat cas za igranje, tako da bom prilepljena pred racunalnik do zadnje sekunde Cheesy
Citat

pr men je tut tko....boš mela konkurenco Wink
Logiran
tika
midi
***
Sporočil: 182



« Odgovor #57 : torek, 13.11.2007 : 15:59:50 »

aja pa še glede telih čokolad.....če bo kkšna v obliki slona jo takoj kupm in prispevam za horjulčke!
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #58 : torek, 13.11.2007 : 23:36:55 »

mmmnjaaami  Tongue mmsloni  Cool
Sunny...odpri prosim kar svojo temo o čokoladi  Tongue
pa veliiik prnes za licitacije  Tongue
bi tud jst...najraje z alkoholom, marcipanom, pa bela,pa tud do 80% kakava, pa še, PAŠE  Tongue Grin

tale tema pa naj ostane pri koledarjih  Wink
Logiran
Sanny
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 336



« Odgovor #59 : sreda, 14.11.2007 : 06:58:42 »

He he, sem včeraj nosla "domov" ko zmešana Grin, čokoladke takšne in drugačne. Jezi me samo to, ker marcipanove pa nikjer ne najdem Angry Angry.

OK, zdaj bom pa pustila temo koledarjem.
Logiran

Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life, Confucius
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: KOLEDARJI ZA HORJULČKE
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines