mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 10:40:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Puža
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Puža  (Prebrano 12418 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #30 : petek, 29.06.2007 : 21:17:50 »

O, kako lepa novička.  Cheesy Pužika, uživaj.  Kiss
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #31 : sobota, 30.06.2007 : 08:21:05 »

na, pa je šla Lukcova terapevtka  Wink
Puža, srečno v novi družinici! Cheesy
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #32 : sobota, 30.06.2007 : 21:18:06 »

Lepo se imej!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #33 : sreda, 31.10.2007 : 12:42:47 »

Puži sicer ni slabo, se pa njena lastnica obnaša... ne v skladu s pogodbo. Milijon izgovorov, zakaj psica še ni sterilizirana. Med drugim je treba vpletat otroka, pa neprevoznost (kljub temu, da sem po psico že čisto fizično prišla jaz in se špilala taksista), pa delat se norca iz časa veterinarjev in iz mojega itd. No, časa je bilo do danes dovolj. Pa se ni zgodilo....
Ne prvi, zagotovo pa zadnji primer, ko sem zavoljo nekih priporočil (lahko je stokrat prijateljica od deteljice ali pa kogakoli zaradi mene) oddala psa in imela ob tem slab občutek, da bodo še težave.
Torej, imate težave, posvojiteljica. Začele so se danes, končale se bodo tedaj, ko bo psica sterilizirana. Ali pa vrnjena v zavetišče, pa boste potem razlagali otroku, kar boste pač želeli. Posvojitvene pogodbe nihče ne podpiše zato, ker imam rada papirčke. Samo zavedate se očitno ne vsi tega.
Logiran

Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #34 : sreda, 31.10.2007 : 13:37:13 »

Hmm, jaz tega ne razumem, če podpišeš bilo kakšno pogodbo se je moraš držati kajti v nasprotnem primeru te to nekje udari po žepu. Če podpišeš pogodbo npr. za internetni priključek se držiš pogodbe in plačuješ mesečne obveznosti, če ne ti izklopijo internet, plačaš obveznosti za nazaj + obresti + ponovno priključitev (če te vmes ne dajo še na sodišče) itd., če podpišeš pogodbo za službo se pogodbe držiš, če ne te lahko kaznujejo z odtegljaji pri plači, z disciplinsko, z brco v rit itd., ne vem zakaj bi bila posvojitvena pogodba manj vredna  Undecided  Pogodba je pogodba in te se je treba držat, če ne so sankcije in zgleda, da ljudje posvojitvene pogodbe jemljejo prelahko in v skrajnem primeru res ne vidim drugega kot, da se neupoštevanje napisanega kaznuje, pa naj bo to na  kakeršnikoli način že!!

lp
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #35 : ponedeljek, 19.11.2007 : 09:37:53 »

Puža je bila v petek sterilizirana.
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #36 : ponedeljek, 19.11.2007 : 10:03:58 »

Fajn. Smiley
Logiran

Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Puža
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines