mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 11:45:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pici
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pici  (Prebrano 30940 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #120 : ponedeljek, 21.04.2008 : 16:36:22 »

 Shocked Alexx, šele zdajle vidim tale namigovanja!
Če se začnem potegovat še za Sončka 2 (saj je to Čihec na fotki, kaj?), mislim, da me bo moj dragi preventivno zaprl nekam, kjer ni sončka, predvsem pa ne interneta z dostopom do tehle strani... pa nevarnost obstaja, da jaz pristanem pod "iščejo nov dom"... Že zdaj sem bila skoraj obtoženja zbiranja živali...
A Sonček ga pa nič ne pogreša, hehe  Wink ?
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #121 : torek, 06.05.2008 : 06:16:40 »

No, fižolova župca - končnoooooooo!!!!!  Grin
Sem se že kar malo "ustrašila" zate!  Wink
Ja, je Sonček 2 oz. Čiiiiiiihec... ljubček!

Sonček ga pogreša fuuuullllll....  Roll Eyes samo stanje je podobno kot pri tebi!
Ne gre, pa ne gre... pa še zmeri ne gre! Grrrrr!

Kar se pa združevanja tiče: upam, da ne boš preveč razočarana oz. da ne boš preveč pričakovala (vsaj v začetku ne). Moja dva sta šele po 3 mesecih prišla do tega, da muca Moni Sončka CELO malo poliže, umije.. Spati mu pa še vedno ne pusti od njej, čeprav Sonček zelo očitno nakazuje potrebo po le tem...  Smiley
Prve dni sem se pa počutila kot stražar... z metlo v roki!  Angry 
Da o tem, kolikokrat sem klicala Smetko raje sploh ne pišem!  sram
Ampak za traparije sta pa ITAK skupaj še od prvega dne (odpiranje omar, dirkanje po stanovanju, a lahko - lepo prosim - ležim na mizi, ker je samoooo tukaj takooo finoooo...)

Pa čim manj kompliciraj... (no, ja - vsaj poskusi)  Grin
Saj se sami zmenijo... skoraj vedno!

Lp, Aleksandra
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #122 : sreda, 28.05.2008 : 21:25:09 »

Draga Pici, pričakovanje se stopnjuje in vsi se te že zelooo veselimo!

Ne verjameš? Kar poglej  Smiley : http://fizolova-zupca.moj-album.com/

Upam, da boš slikco znala odpret, tvoja bodoča mama je očitno bolj leva za te zadeve...
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #123 : sreda, 28.05.2008 : 21:30:45 »

sem skor s stola padla Grin prelepo sporočilce, če ne štejemo obračunavanja z "vsiljivcem" Wink

Lp, Maja
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #124 : sreda, 28.05.2008 : 21:32:21 »

Kakšna postelja čaka Pici Shocked To pa ni kar tako Smiley

Milenca, ti Pici samo lepo sprejmi, odstopi ji en delček prostora in bo super Wink
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #125 : četrtek, 26.06.2008 : 13:18:01 »

Polona, ko bom kupovala nov žakelj hrane, bi rada našo Milenco počasi začela prestavljat na eno mešanico zdajšnjega Sensitive Skin Hills-a in tega, kar je Picika, da bosta potem lahko (če ji bo le ustrezalo) dobivali isto. Se mi zdi tako veliko bolj praktično... Skratka, me samo zanima, kaj jeste pri vaši hiši? Se pa nič ne mudi, napiši enkrat, ko bo cajt...
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #126 : četrtek, 26.06.2008 : 13:53:11 »

Načeloma RC Kitten.

Btw (Nečem delat slabe reklame - le delim izkušnje  Smiley ) ampak zadnjič sem mojim kupila 2 kg Hillsa Chicken, pa so ga pojedli v šestih dneh   Shocked 2 kg RCja imajo slaba 2 tedna, pa ga z veseljem papcajo (govorim za 4 mačke).

FŽ, tvoja Picika rasteeee Smiley Načeloma se "druži" z Čilijem in Čihom. Jo bosta ziher kakšno fajn lumparijo naučila, sploh Čihec  Grin Toliko, da si pripravljena vnaprej  Wink Je bolj mirna drugače (v primerjavi z Čihom) in je res prava lepotička.

Lp, maja
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #127 : četrtek, 26.06.2008 : 14:41:45 »

Saj res, mi sploh ni padlo, da ona še vedno je hrano za ta male, ko je že taka baba! Sicer pa pri Smetki itak vse rasteeeejo - če se ne uspejo pravočasno rešit v nov dom, a ni tako  Grin? Bosta pač nekaj časa jedli vsaka na svojem koncu - bo na začetku itak temu tako.
Šest dni za eno vrečo je pa bankrot, če ne drugega, hehe. Tudi če delim s štiri, pri nas še vedno ne pridemo na to cifro, ima zjutraj ponavadi kaj drugega (konzerva, meso, jetrca ipd.)
RC je Royal Canin, a ne? Naj bi imel manj ojačevalcev okusa in soli, da ga manj pojedo ali samo bolj zaleže al kako, oprosti če butasto sprašujem...?
Da je Picika bolj mirna, me pa čisto veseli (v primerjavi s Čihom so itak vsi, ccc...). Bi vas načeloma z veseljem kakega hiperaktivnega kriminalca rešila, ampak mislim, da je kar prav tako, sploh ker združujemo. Pa velike imamo tudi čisto radi, so praktični za pozimi Grin (http://fizolova-zupca.moj-album.com/album/12277229/?os=12388223)
Aja, Gargamelca, moj dragi je ugotovil, da se vidva baje poznata (BS)
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #128 : četrtek, 26.06.2008 : 20:59:55 »

A res? Veš da ne vem po fotki, možno. Ja, RC je royal canin.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #129 : četrtek, 26.06.2008 : 21:19:08 »

RC kitten, ja. Pa zadnje dni tudi RC baby, pa AD, ker je treba fejst pomagat mladino gor spravljat  Smiley. Sicer pa boš ti lahko začela že z RC za odrasle, Sensible ali Fit ali Indoor ali pa kombinacijo le-teh. Pa trikrat na teden dobijo surovo goveje in piščančje meso, pa kar nekajkrat tudi kozje mleko.
Logiran

vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #130 : petek, 27.06.2008 : 09:24:56 »

Ali lahko kar tu vprašam, če je kozje mleko priporočljivo, da se daje tudi odraslim mačkam?
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #131 : sreda, 03.09.2008 : 14:38:36 »

Koooooončno  Smiley Smiley Smiley
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #132 : sreda, 03.09.2008 : 14:53:39 »

Vsem en lep pozdrav od naše drage lumpe, ki se je očitno nekoliko predolgo družila s Čihom - že obvlada obešanje po zavesah, nočno norenje po spalnici in vdiranje v zaprte sobe Smiley, vsega drugega pa se bomo seveda še naučili in poročali...

Smet, hvala ti za skrb in telefonske pogovore in tudi za tista naša nadlegovanja, ki še sledijo  Roll Eyes

Mi imamo se fajn... še nekaj fotomateriala:
- Spoznavanje:
http://fizolova-zupca.moj-album.com/album/13433600/?os=13433646
- Kaj bomo pa jedli?
http://fizolova-zupca.moj-album.com/album/13433600/?os=13433675
- Dejmo mal nagajat Smiley
http://fizolova-zupca.moj-album.com/album/13433600/?os=13433639
- Užaljeni...
http://fizolova-zupca.moj-album.com/album/13433600/?os=13433664
- Takoj te ulovim! (Pozorno poglejte noge, ker so vedno v takem položaju!)
http://fizolova-zupca.moj-album.com/album/13433600/?os=13433669
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #133 : sreda, 03.09.2008 : 14:56:27 »

No, super! Končno, res.... Wink Smiley

Katarina
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #134 : sreda, 03.09.2008 : 19:02:05 »

A se razume z drugo muco? Superca res  Smiley Smiley Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pici
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines