mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 10:14:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pici
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pici  (Prebrano 30944 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
morjeSONCE
novinec
*
Sporočil: 23


« Odgovor #135 : četrtek, 04.09.2008 : 06:27:08 »

Čestitke še iz moje strani  Wink
Lep parček sta muci - črno beli je kot da bi bil z našo v sorodu - po trebuhu sodeč in barvi Tongue

Lp, K.
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #136 : četrtek, 04.09.2008 : 07:29:20 »

Wink  U  CheesyWink U!  Grin Res KONČNO!   Tongue


Pici me je pa zadnjic mal' pogrizla, mal' spraskala, mal' preljubčkala...
Tako je bila živa, da sploh nisem mogla verjet!  Roll Eyes

FZ, zdaj imaš pa res krasno "družinico"! Čestitke!


ps: Milenca je pa tako kot moja Moni... res, neverjetna podobnost!
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #137 : četrtek, 04.09.2008 : 07:31:41 »

Ups - upam, da je Milenca muca...  sram
(če ni, se zelo zelo zelo lepo opravičujem!)
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #138 : četrtek, 04.09.2008 : 08:20:56 »

Ooo, Picika, si končno pri svoji župci! Lepo Smiley.

P.s.: Milenco hitro nauči kakšno lumparijo...saj veš kako pravijo - v duetu lepše zveni Wink.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #139 : četrtek, 04.09.2008 : 10:39:56 »

fižolova župca.....lepo te prosim, ornk polupčkaj in premečkaj Pici v mojem imenu. Bo že sama vedela, zakaj.... Wink
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #140 : četrtek, 04.09.2008 : 12:12:57 »

Končno je Pici v čisto svojem domu, čestitam in vam želim veliko veselja.   Smiley

Se opravičujem, ker sem bila bolj slaba botrica, sem na koncu kar pozabila nanjo.... sram
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #141 : četrtek, 04.09.2008 : 14:11:00 »

Prav vsem hvala za lepe želje Smiley

Ja, končno je doma, malo se še navaja, sploh na Milenco (to je maček, Alexx, haha) oz. bolj ona nanjo.
Za zdaj še vem, če že lahko rečem, da se razumeta, kaj hujšega pa vsekakor ni. Jaz se veselim, ker obe pridno lulata na pesek in ne kje naokrog - kljub temu, da Pici uporablja oba. Tudi jesta že obe, čeprav Pici najraje kuka v tuje posodice, ker so iz njih še suhi briketi prav slastni Tongue. Včasih si jih zaželi ravno takrat, ko glavo v skledo tišči tudi lastnica tistih briketov - no, takrat pa se zaslišijo reees grozeči zvoki! Drugače pa se sprašujem, kaj bi imela o vsem skupaj za povedat Milenca, če bi znala govoriti... sploh kadar od nekje ob strani ogorčeno opazuje, kdo je to galopirajoče bitje, ki mu iz ust stalno visi kaka miš in je zmotilo njeno mirno življenje z jutranjo dozo česanja in hrano kot bistvom vsega. Na trenutke jo po enem tednu že pride povohat in če je Picika ne opazi, je vse OK. Čim pa mala obrne glavo, pa sledi pihanje, nakar Pici zapiha nazaj (kar izgleda strašno smešno, ker je vsaj pol manjša!), potem pa jo jadrno pobriše, naredi en krog po hiši, že čez 10 sekund prileti nazaj z mišjo v gobcu, sede nekam na varno razdalijo in premišljuje kako naprej.

Premišljuje pa očitno kar veliko, danes je recimo potuhtala, kako se odpre velik lesen namizni šah. Nekako ji uspe odpret leseni predalček pod njim in juhuhu - figurice so tu!
Sicer pa smo najbolj navdušeni nad njeno priljudnostjo, ves čas bi bila nekje pri človeku - v naročju, na nogah, na rami, za vratom... vztrajno hodi poleg in nam sledi nam kot senca in nas zabava na vsakem koraku... Le ko odhajaš se je treba resnično močno potruditi, da ji ne uspe v predsobo ali klet, od koder naslednja vrata vodijo tja, kamor ona ne sme. Česar pa ne sme - je pa posebna zgodba! Tuli in joka kot bi jo drli iz kože, "Uboga revica, a ne vidiš kako pici majcena sem, zakaj me ne spustiš tjale, kjer si ravnokar zaprla vrata? Tako mi je hudo, da bom kar umrla. Takoj zdaj, da veš! Mjau, mjau, mjau, mjau, mjau, mjau, mjau, mjau, ..." Sledi moj samogovor v katerem se na ves glas prepričujem, da niti ni tako zelo uboga in da ji prav nič ne manjka... In glej ga zlomka, ko uspem prepričat sebe, tudi ona ne joka več tako glasno, hehe.

Še veliko je vsega, bomo sporočili raje še kaj preko fotografij, da ne boste brali takihle klobas  Smiley
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #142 : četrtek, 04.09.2008 : 15:14:04 »

Vis in nox, nič nisi pozabila, samo čas je bil, da mi začnemo mislit nanjo  Wink
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #143 : četrtek, 04.09.2008 : 19:45:52 »

fižolova župca - sej fotke so res zakon  Cheesy, ampak tud slastne klobase je prijetn brat! Wink A si, a si poljubčkala "mojo" Piciko?
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #144 : četrtek, 04.09.2008 : 20:15:33 »

Sem zelo vesela za vas, tak da čestitke in uživajte Cheesy
Logiran

dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #145 : petek, 05.09.2008 : 06:03:43 »

Pici, tebi je pa sekira v med padla.  Cheesy
Srečno!!!
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #146 : petek, 05.09.2008 : 16:03:38 »

Oaza88, sem večkrat poskusila, ampak me vsakič ugrizne v nos Huh Tongue  Se že resno sprašujem, kaj sta imeli vidve za bregom?!
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #147 : nedelja, 14.09.2008 : 09:59:25 »

Takole, dragi moji, danes bo naveza Milenca&Pici stara 18 dni!
Boste rekli, da je to skoraj kot polnoletnost, a moja nova mama se s tem nikakor ne bo strnjala.

Takole mi je razložila:
Polnoletni ne težijo in se jezijo na sostanovalce, ne uveljavljajo vedno in povsod svoje volje samo zato, ker so njeno visočanstvo Milenca in ker je večer, ko njihova dobra volja doseže absolutno ničlo. Tudi ne znorijo, ker si želijo jutranje česanje užiti popolnoma sami, v miru in tišini... Polnoletni drugih niti občasno ne stiskajo v kot in nad njimi (kako neprijazno!) ne izvajajo pritiskov kar med kosilom!

No, da ne bom samo o drugih... Polnoleten kot slišim čustvenih napetosti ne sprošča nad sedežno garnituro samo zato, ker si to lahko dovoli, ker je pač Pici. V istem primeru tudi ne skuša uničiti družinske steklovine in prizanaša šopkom na mizi vsaj takrat, kadar so v vazi, ki je petkrat težja od njega. Tudi ne pomeče na tla vseh blazin na kavču, ko ga pustijo pet minut samega in meni, da bi bil pravi čas za telovadbo. Ravno tako iz otroške postelje ne krade ogromnih pližastih živali, ker si je pač zaželel nekaj mehkega... da nato sam izgleda kot njihov privesek, ko jih vlači po stanovanju... Pravijo, da polnoletni tudi razume starejše, ve za njihove šibke trenutke in jim ne sledi kot senca ravno takrat, kadar iz ogorčenja nad današnjo mladino minuto miru iščejo celo na podstrešju!

Veste, če je pa tako, potem jaz vsekakor nočem nikakršne polnoletne naveze s tole našo ta staro mačko!", sem jim povedala. "Pa še dolgčas vam bo", jih opozarjam. In  so rekli, da bi sicer nekako že zdržali, ampak malo dolgčas bi pa res bilo  Roll Eyes  Grin

Vas lepo pozdravljam, še posebej pa tebe, Smetka! En mjav od vaše PICI!

P.s.: Moja nova mama tol piše nekje od daleč, so naju pustili prvič sami čez noč... in mi naročili, naj ne nagajam in naj bom pridna... Samo pomoje so na tisto o dolgčasu spet pozabili....
Da sem pa itak ves čas pridna, pa lahko tudi dokažem! 'Lejte:
- ves čas počnem same pametne reči: http://fizolova-zupca.moj-album.com/album/13433600/?os=13537903 (Smet, izobraževanje takole intelektualne mačke bi lahko zaračunala, da veš!)
- lepo mirno čičam: http://fizolova-zupca.moj-album.com/album/13433600/?os=13537899
- počivam: http://fizolova-zupca.moj-album.com/album/13433600/?os=13537901
- sem ful prijazna do starejših... da jih motim, kadar gredo spat na podstrešje, je pa laž! http://fizolova-zupca.moj-album.com/album/13433600/?os=13538977
- v glavnem pa itak samo... spančkam Smiley http://fizolova-zupca.moj-album.com/album/13433600/?os=13538980
Logiran
Cuzi
novinec
*
Sporočil: 44


« Odgovor #148 : ponedeljek, 15.09.2008 : 12:54:21 »

Iz telih fotografij bi lahko naredili en letak in ga razdelili po ginek.in pediatričnih ambulantah-mogoče potem ne bi toliko mačkonov iskalo dom z izgovorom, da prihaja nov član,ki bo sigurno alergičen na mačjo dlako.
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pici
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines