mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 19.03.2024 : 11:33:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Šnavcer Dik
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Šnavcer Dik  (Prebrano 19319 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
BibastaBiba
novinec
*
Sporočil: 20


« Odgovor #30 : torek, 18.12.2007 : 23:37:34 »

Še enkrat sem šla brat, pa vidim pa peso ni v zavetišu...zgleda prej nisem vidla podrobnosti. Huh
Logiran
Podencica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 651


« Odgovor #31 : torek, 18.12.2007 : 23:53:15 »

Joj èeist preveè sem zagreta ratala, se kar malo brzdam:)))

Če razmišljate o posvojitvi šnavcerja vam moram povedati, da je ta pasma psa neverjetno inteligentna, učljiva, pripadna lastniku in pomembno predvsem zaradi bivanja v stanovanju-zdlako, ki ne odpada in nima vonja....To je zelo pomembno se mi zdi. Smiley Wink

Mi smo imeli šnavcerko, ki bi lahko sobivala tudi z mačko...kako je pri Diku pa mora povedati kdo drug... Smiley

To je pasma psa, ki nujno potrebuje trdno vez s svojim lastnikom in je vsekakor prava "macika" za čohljanje, igranje, dolge sprehode...pes z veliko energije in pes za večerno stiskanje pred TV-jem....ha, pa dober čuvaj, ki vedno opozori na prišleke pred vrati....in pes, ki laja s pametjo, torej ne brez vzroka....Res, neverjeten pes.

Sploh ne morem verjeti, da ni zanimanja zanj...., saj rabi res samo eno fajn kopel, pa trimanje in bo pravi lepotec....potem pa samo še čas in ljubezen, ki mu jo bo novi lastnik posvetil in to bo to....zvesti prijatelj do konca. Kiss Kiss Kiss
Logiran
BibastaBiba
novinec
*
Sporočil: 20


« Odgovor #32 : sreda, 19.12.2007 : 00:20:36 »

Podencica zdaj sem pa še bolj navdušena. Skrbi me samo zaradi mojega delavnega časa. Sem že v enem drugem postu opisala moj delavni čas. Vsekakor bom temeljito premilia in spremljala dogajanje okoli njega.
Logiran
jončica
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #33 : nedelja, 23.12.2007 : 01:15:03 »

 Smiley res so prednosti za bivanje v stanovanju,da dlaka ne pada in, da ni vonja,pa še bister kužek, čimprej k novemu lastniku
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #34 : nedelja, 23.12.2007 : 11:24:00 »

Dik je pri nas. Revež ubogi.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #35 : torek, 25.12.2007 : 20:49:27 »

Ima novo temo, klicali ga bomo Jun.
Logiran

ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #36 : torek, 25.12.2007 : 23:34:58 »

ojoj, to je isti, ljudje  Angry
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Šnavcer Dik
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines