mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 10:07:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pudljica Ajša
Strani: [1] 2 3 4 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pudljica Ajša  (Prebrano 29302 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : ponedeljek, 19.11.2007 : 15:34:44 »

Najdena v Kranju, bojda je bila pri najditeljici že tri tedne in so jo klicali Ajša. Psica ni čipirana, ni tetovirana, je pa srednje velika pudljica. Bojda so tudi oglaševali po radiu Kranj, pa se nihče ni javil.

Če jaz verjamem tej zgodbi, pol naj me ..... ....... ccccccc.....


Skratka, Kranjčanka Ajša, pripadnica pasme pudelj oz. mix, ker ni tatuja, išče nov dom. Informacije na tlf: 051/30-44-35.





Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : ponedeljek, 19.11.2007 : 15:35:35 »

Če jo kdo slučajno pozna, naj se mi prosim javi. Najdena je bila na Gogalovi na Planini v Kranju.
Logiran

Jolly1
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #2 : ponedeljek, 19.11.2007 : 17:40:05 »

Pa učena je tudi, vidim da že po netu surfa  Grin
Logiran
pikica14
novinec
*
Sporočil: 15


« Odgovor #3 : ponedeljek, 19.11.2007 : 20:21:35 »

tale je pa ljubica za švrka.

sama do nedavnega nisem poznala problematike zavetišč ( nisem se zanimala, priznam), ampak zdaj pa me vsak dan znova presune, kakšni ljudje živijo okoli nas. smetka, vsaka ti čast, res.



Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #4 : ponedeljek, 19.11.2007 : 21:03:52 »

a veš da so res oglaševali:
Radio Kranj: 13.11.2007 19:42:51
NUJNO PODARIM PUDLJICO dobrim ljudem. Staro 8 let, je izredno ljubezniva in igriva. 040-*** ***

lp ostržka
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #5 : ponedeljek, 19.11.2007 : 21:28:32 »

A bejž bejž bejž.... podarijo jo, ker so jo našli? Ccccccc.....
No, sporočam lastniku, kdorkoli že je, da je ta prisrčna kepa povsem zbegana, da ji nič ni jasno, da ne razume, da so dojenčki in ostala živa bitja tako zelo nevarna, da je bilo treba izgubiti dom zaradi tega.
Ej ostržka, a je slučajno naslednja številka za 040 1 mogoče  Roll Eyes....
Mah nič. Še ena zadeva za uradne veterinarje. Najbrž kakšnemu sosedu ne bo težko povedat...
Zadosti imam teh glupih lastniških for, res. In zdaj? Po 30-ih dneh, ko za osem let staro psico ne bo novih posvojiteljev, uspavanje?? A VAM je pa - zdrave - niso hoteli uspavat??
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #6 : ponedeljek, 19.11.2007 : 21:29:07 »

Da vas ni sram!!
Logiran

Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #7 : ponedeljek, 19.11.2007 : 21:32:16 »

Da vas ni sram!!

Točno to!

Bogi, bogi pes ... revica mala, nič kriva.  Cry

Zakaj mora biti zdaj zbegana?? Zakaj mora biti negotova? Zakaj mora pogrešati svoje lastnike?! Zakaj?? Zakaj hudiča mora biti pri Smetki?!

Bruha se mi, Smet, lahko me brišeš, samo to se mi zdi pa tako pokvarjeno in podlo in svinjsko!

Ajšika  Kiss
Logiran
Podencica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 651


« Odgovor #8 : ponedeljek, 19.11.2007 : 21:35:05 »

Za zjokat, za zboksat enega, za poslat ga nekam....grrrrr.... Angry Angry Angry Angry

Vedno znova in znova. Zakaj? Kje imajo ljudje vest?

Za take bi morala država določiti tako visoko kazen, da bi vsak že takrat, ko bi si kupil ali dobil hišnega ljubljenčka dobro premislil, ali je to zanj ali ne....to so krive premile kazni za ljudi brez vesti. Ponavadi se takšni tako vsemu izognejo Sad

Pa ljudje kaj vam je, to je vaš spremljevalec za vse življenje....!!!!!!

Ajša, tvoji prejšnji lastniki si niso zaslužili tvoje brezpogojne ljubezni. Uboga reva, trpiš pa zdaj ti.... Cry

Saj vem, da ne smem smetiti teme ....ampak ne morem biti tiho.... Lips Sealed
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #9 : ponedeljek, 19.11.2007 : 21:38:04 »

Upam, da tole berejo tisti, ki so se jo znebili! Sram vas je lahko!
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #10 : ponedeljek, 19.11.2007 : 21:42:52 »

Res je bil oglas za to psičko ja..Se nadaljuje tako Smetka 040-15....

grozno...
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #11 : ponedeljek, 19.11.2007 : 21:50:23 »

A veste, kaj dela vse te ure pri nas? Panično se oklepa s tačkami, želi v naročje, na smrt jo je strah. Ko ostane sama, z odprtim gobčkom pospešeno diha. Zakaj že? Zaradi dojenčka? 8 let je bila prijazna in igriva, zdaj je pa v zavetišču? Pa ne samo, da je v zavetišču, še lagat je treba. Pa ne vem.... kolikokrat še morem povedat, da je nesmiselno meni lagat? Voham vas, mater!
No, kako se bomo zmenili? Bom kar predlagala, bo najboljše. Jutri do 10. ure pričakujem klic, opravičilo in poravnavo stroškov za 30 dni bivanja. V nasprotnem primeru vas prijavim.
Logiran

Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #12 : ponedeljek, 19.11.2007 : 22:16:01 »

A veste, kaj dela vse te ure pri nas? Panično se oklepa s tačkami, želi v naročje, na smrt jo je strah. Ko ostane sama, z odprtim gobčkom pospešeno diha. Zakaj že? Zaradi dojenčka? 8 let je bila prijazna in igriva, zdaj je pa v zavetišču? Pa ne samo, da je v zavetišču, še lagat je treba. .

Kako lahko živite sami s sabo?
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #13 : ponedeljek, 19.11.2007 : 22:23:30 »

Smetka ma kaj za 30 dni bivanja..vse jim zaracunaj! Tudi stroske ki bodo nastali zanjo po 30 dnevu oskrbe pri tebi.

Taki ljudje ne bi smel met psov, kaj sele otrok.. Me prov zanima ce se bodo tamalga tud znebil ko bodo novga nardil Shocked
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #14 : ponedeljek, 19.11.2007 : 23:00:58 »

Kako žalostno je vse skupaj  sram

Koliko ljudi se bori za vsak dodatni dan skupnega življenja, vse bi dali da jim kuža živi vsaj 15 let, pa jim najboljši prijatelj pogine zaradi bolezni recimo pri 5ih letih. Tale je pa v najboljših letih in je imajo že po 8ih dost? Cry

Svet res ni pravičen sram
Logiran

Strani: [1] 2 3 4 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pudljica Ajša
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines