mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 23:52:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pudljica Ajša
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pudljica Ajša  (Prebrano 29293 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #15 : ponedeljek, 19.11.2007 : 23:11:29 »

V nasprotnem primeru vas prijavim.

Pravilno!
Logiran
pikica14
novinec
*
Sporočil: 15


« Odgovor #16 : ponedeljek, 19.11.2007 : 23:11:45 »

skogkatt, točno to. meni solze tečejo, tako sem žalostna, jezna, besna, razočarana...
saj ne paše na tole temo. ampak naša pikica je bila skoraj ista (kolikor se aiše pač vidi na sliki).stara 8 let, žal umrla zaradi bolezni. lani smo dobili dojenčka, a nje nismo imeli nič manj radi. še bolj, pika je dobila " bratca", nikakor pa on ne nepotrebne konkurence.
same povezave vidim. in meni se ob naši zgodbi trga srce; nekdo drug bi pa naj bil srečen, da ima zdravega psa, pa tako. res ne razumem, niti ne morem verjet.
in taki lastniki bodo čez kak mesec šli po enega mladička nekam, in bodo celi sladki in spet popolna družinica. isto kot pri šnavcerju. joj, ko bi se jim vsaj na čelo to natetoviralo, kaj so naredili!!!

smetka, briši me, ampak sem morala napisat.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #17 : ponedeljek, 19.11.2007 : 23:33:41 »

Ja, a ni to žalostno. Eni bi naredili vse, da imamo naše kosmatince čimdlje ob sebi, da so srečni in zdravi, da si delimo neskončno trenutkov skupaj in, da ti trenutki trajajo čimdlje. Smo srečni za vsako podarjeno leto, teden, dan.

Drugi, pa zavržejo psa, ki jim je bil zvest, vdan in ljubeč. Pahnejo ga v neznano okolje, odrinejo stran od varnega (?) doma, od ljudi, ki jih pozna, jim zaupa in jih ima rad. Zavržejo ga, kot zadnjo smet. Zakaj? Zaradi dojenčka?! Zakaj že? Je nezanimiv? Dolgočasen? Je tisto čohanje, ki ga želi zdaj odveč? Ni časa zanj? Verjamete, da mi je slabo, ko o tem razmišljam?

Kaj se zdaj plete v tej mali črni bučki ... revica.

Res, kako živite sami s sabo?
Logiran
pikica14
novinec
*
Sporočil: 15


« Odgovor #18 : ponedeljek, 19.11.2007 : 23:44:00 »

jap, bolezni prenašajo, pa alergije, pa umazani so, pa smrdijo, pa psi niso za stanovanje, ...
sploh ko imaš enkrat dojenčka... meni so šli lasje po konci ob takih nasvetih.
ajša, lubica...drži se. se bo našel nov kup ljudi, ki te bodo imeli radi. mogoče tudi jaz, če bo smetka videla v meni in tebi primerne kandidatke.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #19 : torek, 20.11.2007 : 07:06:12 »

Ja, a ni to žalostno. Eni bi naredili vse, da imamo naše kosmatince čimdlje ob sebi, da so srečni in zdravi, da si delimo neskončno trenutkov skupaj in, da ti trenutki trajajo čimdlje. Smo srečni za vsako podarjeno leto, teden, dan.

Res, kako živite sami s sabo?

Se globoko strinjam. Kako lahko živite sami s sabo?

Ps. Baje se vse vrne, tako ali drugače.... Še vemo ne, kdaj.

Ajšiki pa en čohec in pogumno srce do novih najboljših lastnikov.
Logiran
tjas
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #20 : torek, 20.11.2007 : 07:35:08 »

A veste, kaj dela vse te ure pri nas? Panično se oklepa s tačkami, želi v naročje, na smrt jo je strah. Ko ostane sama, z odprtim gobčkom pospešeno diha.

Močno bi si želela, da ne bi vedela kako to zgleda, vendar vem, ker moj lastni pes to počne doma (bolezen).  Cry
Upam, da ji bo kmalu ratalo "udobno" in je ne bo tako strah.  Kiss
Logiran
Jolly1
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #21 : torek, 20.11.2007 : 07:42:03 »


Res, kako živite sami s sabo?

Točno to !!! Že dolgo nimam več tolerance, prijavit samo to.....
Logiran
tanja040
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 217


« Odgovor #22 : torek, 20.11.2007 : 07:54:05 »

Na koncu bojo pa rekli, da jim je ušla in da jo imajo zelo radi  Angry. Grrrrrrrrr
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #23 : torek, 20.11.2007 : 08:30:47 »

 Polona spet si imela prav Cry Pa včeraj po telefonu skoraj nisem hotela verjet...Jaz zares ne vem več kaj je z ljudmi. In taki bodo spet klicali čez nekaj časa, ko bodo kakšni "mopski" na sceni in se zaljubljali v fotografije Angry Lips Sealed brez besed res. Prijavi pa amen.
Logiran

SuhaVoda
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 38


« Odgovor #24 : torek, 20.11.2007 : 14:14:50 »

Smetka, že tako je dovolj tistih, za katere ne vemo od kod so prišli. Prijavi jih... Ni opravičila tukaj do kakšne desete ure...
Večina ljudi še dolgo joka za ljubljenčki, ko poginejo od starosti/bolezni, in da bi potem lahko nekdo oddal zdravo žival od sebe - pri teh letih??? Kakšen človek si potem... Aja, saj res. Človek!

Prijavi! Samo tako se bo kaj doseglo. Namerna zapustitev zdrave psice na stara leta je zame isto, kot če bi jo sred šume za drevo privezal - vsaj ona se verjetno počuti podobno. Teh par let še... Mah, kaj bi govorila. Ni besed.

Ma kakšna opravičila... Naj se jim zataknejo opravičila!
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #25 : torek, 20.11.2007 : 14:40:39 »

Čakajte, a jaz prav razumem? Ta psička je bila od nekoga je pri pri nekomu živela, potem se je pa ta nekdo odločil, da je ne želi več in jo je poskušal oddati oziroma podariti in ker mu to ni uspelo jo je predal v zavetišče pod pretvezo, da je je našel? A prav razumem? Lastnega psa je zatajil in lagal, da ga je našel in se celo delal dobrega, ker ga je prinesel v zavetišče. Mislim, če prav razumem, potem nimam besed. Sramota čoveška. Golazen navadna.
Boga Ajša, da vas ni sram lastniki. sicer pa res se vse vrne upam, da se bo njim kmalu v malo hujši obliki. Idioti.
Logiran
ulpi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 244


WWW
« Odgovor #26 : torek, 20.11.2007 : 14:52:11 »

Grozno. Se strinjam z vsem kar ste pred mano ze napisali, tak da ne bi vec kaj dosti dodala. Vcasih mi je zal da ni vec metanja na grmado, kamenjanja ipd. Kak lahko taksni ljudje spijo? A so v oglas napisali da jo dajo dobrim ljudem. I feel sick.. Prav res.
Taki ljudje ne bi smeli imet niti psov niti otrok. bljak.. fuj in fej.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #27 : torek, 20.11.2007 : 16:05:47 »

Se strinjam z vsemi posti, predvsem s tem, da je treba prijavit. Če se take stvari dogajajo nekaznovane, se bodo ponavljale, ker se pač lahko. Če ljudi ne prepriča ni več kot to, da jih stvar udari po žepu, pa začnimo s tem.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #28 : torek, 20.11.2007 : 17:41:00 »

Sem prijavila, pa bom morala precej energije porabit zato, da se bo kaj zgodilo. Uradni veterinar me je namreč spraševal, če se mi zdi to res potrebno.
Logiran

Podencica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 651


« Odgovor #29 : torek, 20.11.2007 : 18:00:27 »

Uradni veterinar me je namreè spraševal, èe se mi zdi to res potrebno.

No ja, dokler bo miselnost tistih, ki razmišljajo tako kot bi po svoji strokovni plati (če že človeške ne premorejo) ne smeli, tako dolgo bodo ljudje brez kančka sramu in vesti živali zapuščali.
Ah ja, verjetno ima s tem preveč papirne vojne ali kako že gre to?  Angry

Pa še to moram povedat lastnikom Ajše (če slučajno spremljajo zadevo na forumu  Roll Eyes): DA, z odraslo psičko in dojenčkom v hiši se da živeti, brez problema....preverjeno...smo imeli psičko, ki je bila stara štiri leta, ko je prišel dojenček v hišo in smo kljub alegijam, bronhitisu preživeli skupaj z njo do psičkinega 15 leta. Otrok bolezni preraste, psiček (ali katerikoli hišni ljubljenček) pa pomaga otroku, da zna živeti in ravnati z živaljo, se nauči spoštovanja in odgovornosti do živali. Žival je lahko otroku le pozitivna plat življenja.

Samo to sem še morala povedati.  Lips Sealed

Mimogrede, je kaj zanimanja za ubogo Ajšo? Kakšno je njeno psihično stanje?  Cry
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pudljica Ajša
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines