mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 15:28:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Leja, Brezovica
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leja, Brezovica  (Prebrano 9579 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #15 : ponedeljek, 03.12.2007 : 12:24:05 »

Leja bo šla v nov dom po koncu karantene.
Logiran

nellchy
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 113


« Odgovor #16 : ponedeljek, 03.12.2007 : 13:40:23 »

dobra novica Cheesy
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #17 : ponedeljek, 10.03.2008 : 15:07:50 »

Logiran

the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #18 : ponedeljek, 10.03.2008 : 15:09:52 »

O kakšna lepa slikica, med rožicami Cheesy
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #19 : ponedeljek, 10.03.2008 : 15:13:28 »

Brez povodca?

lp, Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #20 : ponedeljek, 10.03.2008 : 15:28:54 »

Brez. Ni potrebe, da bi ga imela. A ti uno tvojo fotko nalimam mogoče  Grin.
Logiran

Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #21 : četrtek, 13.03.2008 : 10:48:44 »

Videla včeraj Lejo=Cocto, njeni dve pasji in človeško prijateljico, ko so maširale po Novih poljanah.
Kakšne frajerke Cool

Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #22 : četrtek, 13.03.2008 : 10:55:14 »

Ja zakaj nas nisi ustavila, pa bi kakšno rekle? -Mi skoz šibamo naokrog. Cockta skrbi za to, da smo "fit" kot strela! Samo enkrat sem jo uspela zmatrati do te mere, da je za eno uro padla dol - in to po skoraj štirih urah tekanja po hribu gor in dol še z enim mladičem, drugače pa ni šans, da bi ji zmanjkalo energije. Je super kuža - zame je bila to itak ljubezen na prvi pogled.
Bom kakšno slikco namontirala, samo da se naučim. Imam šele en teden midi paket, pa še nisem čist zapopadla.  (-Starost ni lepa. Razen za naše kužke seveda!)
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #23 : četrtek, 13.03.2008 : 11:07:50 »

Nasljednjič vas bom sigurno ustavila, saj se vsak dan vozim tam mimo. Včeraj pa sem bila tako presenečena, da mi je itak kliknilo šele, ko sem bila že mimo Roll Eyes potem sem pa poklicala Smetko, če je možno, da ste to ve in je potrdila. Je bila Cocta tudi zame ljubezen na prvi pogled, sedaj ima pa še takšno fensi ime, da bi sploh pasala tudi k nam, imamo namreč že Jupija in Oro Wink
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #24 : četrtek, 13.03.2008 : 11:10:45 »

Aja, pa še odgovor tršici Katarini: brez povodca v nulo; seveda samo tam, kjer ni nobene nevarnosti - drugače pa obvlada oba povodca , tako Flexi kot ta kratkega. Točno ve, koliko ga lahko lomi, če je na ta dolgem, oziroma gre lepo poleg, če je na ta kratkem. Za zgled ima sicer tudi dve yorkici, od katerih VSE posnema, zato sem jo na začetku klicala tudi Papiga. (Potem je bila užaljena, ker na vsak način hoče bit pes...)
Strašno rada se uči - že po 14 dneh je znala sedi, daj tačko, daj drugo tačko, prostor in znala je tud pokazat, kako se valjajo pijančki; poleg tega  točno ve, katere igreče so njene in katere mora pustit pri miru, ker so npr. od  yorkic.
Zdaj se učiva že cel kup novih trikov  - veliko sem jih našla tukaj na forumu -in precej resno razmišljava o agilityju. Problem je samo moja služba, ker da bi bila jaz v določenem obdobju enkrat (bognedaj dvakrat) na teden ob isti uri frej, na žalost tud v sanjah ni mogoče. Zato se z njo maksimalno ukvarjam vsako prosto minuto; naprej bomo pa videli. -Pa da me ne bo zdaj kdo napadel, da ostali dve psički zanemarjam...-ker ju ne, z njima imamo pa druge "vaje". Ena bi bila lahko po poklicu fuzbalerka, druga pa srebrna prinašalka. Obe sta zelo uporabni tudi namesto sesalca; predvsem v kuhinji...

Se bomo še kaj oglasile vse skupaj.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #25 : četrtek, 13.03.2008 : 13:10:10 »

Brez. Ni potrebe, da bi ga imela. A ti uno tvojo fotko nalimam mogoče Grin.

hehe, to sem šele zdajle vidla. Saj MENI ni treba moje une fotke popat.... ne bom pozabila pogleda svoje mame, ki sem jo tisti dan obiskala na poti domov.... pa sem si do takrat odstranila že večino srčkov, tako da mi je ostal samo eden. Me je malo postrani gledala, vljudno molčala ampak razmišljala je pa zihr na vse pretege, le kaj za vraga se zdaj z mano dogaja, da hodim s takim okrasjem na ksihtu po svetu, ha ha... pa sem ji potem le razjasnila. Se je vidno oddahnila. Pha.

Katarina
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Leja, Brezovica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines