mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 11:48:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Buci, Postojna
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Buci, Postojna  (Prebrano 9929 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #15 : torek, 11.12.2007 : 16:06:39 »

urmil, vse ti bo oproščeno, če boš pridno poročala kako vam gre in dokazovala s slikicami Wink
Logiran

Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #16 : torek, 11.12.2007 : 16:12:05 »

Jaz imam pa Bucijevo mamico - oziroma stanuje pri moji mami, ki se je pred dobrim mesecem morala posloviti od "gozdne terierke" Kaje in ji je bilo že zelo dolgčas. (Kaja je bila iz Lahovega, ena izmed tistih 300 kužkov Milene Močivnik.)  Bucijevi mamici je zdaj ime Čopka in se pri starejši gospe  zelo dobro počuti.  Najbolj je vesela, ko pride na obisk prijateljica Horjulčica Leja, ki sem jo pa prav tako v soboto posvojila jaz in ji je zdaj ime COCKTA  (zato, ker imam pri hiši že Pepsi in Sherry - kolikor se poznam, bo sigurno zraven kdaj še kakšna Tequila al pa Margarita....).
Slike bom poslala čez nekaj dni, moram naredit izbor med temi manekenkami. Dolgčas nam ni - trenutno tekmujemo, katera bo bolj razvajena...
-Veliko sreče z Bucijem! Če se bosta hotela z mamico kdaj srečati, se pa ziher lahko kaj zmenimo.
HOV!!! Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #17 : torek, 11.12.2007 : 21:12:45 »

urmil, Buci je prestal kastracijo b.p.

Moram priznat, da sem Smetko spravla čisto ob živce, ker sem toliko težila.

Posvojila boš sicer enega simpatičnega psa, pri katerem nimaš kaj "sfalit". Sicer je pa res - spravila si me ob živce, pa mislim, da sva razčistili to. Hočem pa povedat, da mi je res zoprno, če moram večkrat razlagat, da se psa med karanteno psa ne da videt in predvsem mi je zoprno, če mi kdo razlaga, da v bistvu lažem. Ker namreč ravno to počneš, če mi napišeš, da naj povem, če sem ga oddala komu drugemu.

No, nima veze. Jutri prideš ponj, pokliči prej, glede na to, da ne prideš v času uradnih ur. Se veselim s tabo, bo namreč en hudiček manj v moji hiši  Wink.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #18 : torek, 11.12.2007 : 21:26:47 »

Pepsi, dobro da vem, kako moram dat naslednjemu varovancu ime  Grin. Lp Cockti, Čopki in vama obema.
Logiran

urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #19 : torek, 11.12.2007 : 22:05:18 »

Sem že nabavila novo ovratnico in povodec za Bucija, pa hrano in cofek za igranje, pa pasto in ščetko... Vse stvari sem nabavila čisto nove, čeprav imam še ovratnico in povodec ter igračke od naše pokojne psičke, ampak se mi zdi, da to ne bi bilo to, če bi mu dala njeno ovratnico okrog vratu. Malo kompliciram, ne? Cheesy

Oprosti Smetka, da sem(pa tudi moj oče) te spravljala ob živce, ampak sem taki ziheraš in pesimist, da vedno na najhujše pomislim. sram
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #20 : torek, 11.12.2007 : 22:22:29 »

Katero hrano pa?
Logiran

urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #21 : torek, 11.12.2007 : 22:30:42 »

Od Hillsa- mini, za mladiče do 1leta. A ni ok?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #22 : torek, 11.12.2007 : 22:38:37 »

Načeloma je Hills ok, samo tule je Nutro, pa zna imeti mehkejše blato ali celo drisko ob menjavi.
Logiran

urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #23 : torek, 11.12.2007 : 22:50:42 »

Aja. Upam, da menjava hrane ne bo večji problem, ker bi ga rada navadila na Hills. Naša prejšnja psička je "morala" pri prvih lastnikih jesti sam šrot(pač najbolj poceni robo) in smo jo brez večjih problemov navadili na pedigre(zdaj vem, da niso preveč kvalitetni, pred leti pa so bili nekak najbolj aktualni, povsod dostopni in seveda poceni- takrat sem bila jaz še otrok in nisem vedela kaj je dobra in kaj slaba hrana).
Logiran
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #24 : torek, 11.12.2007 : 22:55:02 »

Pepsi: jaz sem za kakšno srečanje Bucija in njegove mamice!
Sem bila že čisto deprimirana, ko sem videla, da ju bo treba ločit in da bo Lili mogoče ostala sama v Horjulu, tak da mi je ful odleglo, ko sem videla da že ima domek!
Logiran
Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #25 : sreda, 12.12.2007 : 14:13:40 »

..... prijateljica Horjulčica Leja, ki sem jo pa prav tako v soboto posvojila jaz in ji je zdaj ime COCKTA  (zato, ker imam pri hiši že Pepsi in Sherry - kolikor se poznam, bo sigurno zraven kdaj še kakšna Tequila al pa Margarita....).
Pepsi; pri nas imamo pa Jupija in Oro, sosedova muca je Sola, moj prejšnji pes je bil pa Viski Smiley
Leja, sedaj Cocta pa je mojima psoma tudi zelo podobna. Xena jo je celo označila za poblajhanega parsona (pasma mojih psov)... joj koliko naklučij  Cheesy
Logiran
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #26 : četrtek, 13.12.2007 : 08:57:38 »

Buci je prespal prvo noč v novem domu. Neverjetno priden je. Celo noč je ajal v košarici. Smiley Edino zjutraj je bilo vse tak zanimivo, da je pozabil kakat in je potem naredil kupček v hiši. Tudi na poti do doma je bil v avtu fuuul priden in je ležal ali pa gledal skozi okno. Pravi cuker! Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #27 : petek, 14.12.2007 : 13:29:09 »

Buciju lep pozdravček od mamice Čopke. Ko se bo malo ustalil, pa pokličita o41 711 700, da se zmenimo za kakšno skupno šnofanje!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #28 : petek, 14.12.2007 : 15:56:23 »

Osvajamo kavč


Buci je prvič videl sneg. Cheesy


Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #29 : petek, 14.12.2007 : 18:38:50 »

Hehe, se vidi da se ima fajn Smiley

Lp, Maja
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Buci, Postojna
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines