mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 19.03.2024 : 09:31:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Re: Kepca
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Re: Kepca  (Prebrano 18359 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #60 : sobota, 01.12.2007 : 01:09:28 »

Še vedno ne morem verjet, da ima že 2 meseca, ker zgleda tak pocukran piceljček Smiley Cheesy

Jaz pa, da za njo ni nobenih klicev  Shocked Sem ravno obratno pričakovala - da bo za tako kepco Smetki spet telefon pregorel. Huh
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #61 : sobota, 01.12.2007 : 15:21:08 »















Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #62 : sobota, 01.12.2007 : 15:23:21 »

Logiran

Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #63 : sobota, 01.12.2007 : 17:24:12 »

Bojne rane, a?! Wink
Poznam to, ja Grin
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #64 : sobota, 01.12.2007 : 18:23:36 »

Luštne slikce Smiley
Logiran

Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #65 : nedelja, 02.12.2007 : 00:17:51 »

Ta muca ima pa eno posebno karizmo. Ni treba nič govorit, da je navadna tigrica, ker niti slučajno ni Tongue. Ne vem kaj samo res ima nekaj v sebi... Kiss Kiss Kiss
lp
T.
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #66 : ponedeljek, 03.12.2007 : 15:52:10 »

Smetka, če bo najditelj imel težave z lastnikom (in njegovo lopato), pokliči mojega D.. /je rekel, ko sem mu povedala zgodbo o Kepci/
Logiran
happy
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #67 : sreda, 05.12.2007 : 23:10:06 »

Pozdrav vsem, jaz sem najditeljica kepice in priča masakru, ki se je dogajal z strani kulturnega avtohtonega Slovenca. Kepica mi je pognala kri po žilah. Tako glasnega joka in klica na pomoč nikdar v življenju nisem slišala. To je bilo nekaj posebnega. Kepica je imela mamico pisano na progasto sivo z tu in tam rjavimi fleki, 5 bratcev in sestric. Danes smo našli še dva preživela mladička. Eden je čisto oranžen drugi pa pisano siv. Oba sta bila brez hrane na mrazu in sta v zelo slabem zdravstvenem stanju. Nudi se jima vsa oskrba prostovoljke, katera pa jim na more nuditi doma zaradi narave dela. Sedaj je na bolniškem staležu, da lahko obskrbi in pomaga mladičkoma. Hvala vsem, ki želite pomagati Kepici. Ta mala dušica je nekaj posebnega. Tako čutna, nežna, igriva, pametna mucica. Kot da ne bi bil njen rojstni kraj goli beton parkirišč, občasno najden grm ali mrzla in temačna klet. Te male očke skrivajo voljo do življenja in njen srček velikodušno vrača nežnost in ljubezen, kot da je potisnila v stran gorje, ki ga je preživela. Sama sem jo imela v oskrbi dan ko je najdena, celo noč in del naslednjega dneva. Doživela sem vso lepoto, hvaležnost in veselje ki jo premore Kepica. Tako nežna, krhka in hkrati odločna da hoče živeti in preživet vso zlo tega sveta.
Prosim vsa srca ki čutijo in vse duše ki zmorejo deliti brezpogojno ljubezen, ter vse ki imate pogoje in možnosti pomagajte Kepici, odprite ji svoje srce zapolnila ga bo z čustvi, odprite ji vrata svojega doma in postala bo vaš mali angelček.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #68 : sreda, 05.12.2007 : 23:20:23 »

Kepca je čisto običajna mačja mladička, nagajiva, igriva, zdrava... in išče en običajen varen dom. Pravzaprav smo že dogovorjeni in upam, da bo držalo.





Logiran

vesnab
novinec
*
Sporočil: 6


WWW
« Odgovor #69 : četrtek, 06.12.2007 : 16:47:44 »

Najprej en lep lep pozdrav!

No jaz sem tista, ki bom posvojila Kepico (iskat jo pridem v ponedeljek). Obljubljam, da ji bom nudila dober in topel dom in da bom (če seveda želite)še naprej posredovala njene slike.

Pred dvema mescema sva pred vrati dobila črno kepico staro morda štirinajs dni in skupaj z veterinarji v Kamniku in velikim zavojem mačjega mleka v prahu je danes  ta kepica dva meseca star mačkon Binko.
Ker pa kar nekaj časa porabiva z fantom za vožnjo najinega mačkona v varstvo k mojim oz. njegovim staršem sva se odločila, da posvojiva še enega in takoj, ko sem odprla stran zavetišča v Horjulu sem se zaljublila v to mucico, njena usoda pa je bila dodatna potrditev, da je to mačkica, ki je kot nalašč za najin dom.

Hvala rešiteljici in zavodu, da ste rešili muciko jaz in Sandi pa se zaveževa da bova skrbna mačje-človeška starša.
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #70 : četrtek, 06.12.2007 : 17:05:41 »

Čestitam vesnab, krasna odločitev  Cheesy.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #71 : četrtek, 06.12.2007 : 21:43:49 »

No, torej res prideš... bom spravila Kepco v arhiv in se vidimo v ponedeljek.
Logiran

vesnab
novinec
*
Sporočil: 6


WWW
« Odgovor #72 : četrtek, 06.12.2007 : 22:06:42 »

z veseljem. komaj cakam da pride upam, da bo srecna Wink
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #73 : četrtek, 06.12.2007 : 22:16:56 »

Fajn, taksna hitra posvojitev. Zdaj lahko ocitno pol sterilizacije namenim nekomu drugemu. Grin
Logiran

happy
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #74 : sobota, 08.12.2007 : 23:06:06 »

Spoštovana Vesnab, iskreno priznam, da se že dolgo nisem tako razveselila kot nocoj, ko sem prebrala da bo Kepica dobila dom in prijazne ter ljubeče človeško-mačije starše. Prosila bi vas, če vam ne bo odveč, da pošljete kakšno slikico male lepotice. Veliko mi pomeni vaša obljuba, da se boste potrudili za malo dušico. Hvaležna sem vam.
Lep pozdrav, rešiteljica.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Re: Kepca
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines