mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 19.03.2024 : 06:15:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Re: Kepca
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Re: Kepca  (Prebrano 18357 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #75 : nedelja, 09.12.2007 : 19:39:29 »



Logiran

happy
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #76 : sreda, 12.12.2007 : 23:14:41 »

Kako je lepo bitje mala Kepica.
Očara me vsaka njena slika. Draga Polona hvala  vam, ker jo slikate in objavite slikice. Kako je zrasla, vidno je napredovala v vaši oskrbi.
Danes je sreda. Kot sem razumela naj bi VesnaB v ponedeljek prišla po Kepico. Ali je sedaj mala škratka že v svojem novem domu? Prosila bi za informacijo. Najditeljica.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #77 : sreda, 12.12.2007 : 23:49:47 »

Je.
Logiran

happy
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #78 : četrtek, 13.12.2007 : 23:38:28 »

Kratki *je* pomeni da je Vesnab posvojila Kepico.
Če je tako želim vsem veliko veselja in prijetnih trenutkov, veliko smeha, radosti in presenečenj.
Kajti mala škratka jih bo zagotovo znala prirediti.
Vsem želim vse dobro. Prosim pa posvojitelje, da ko bodo lahko pokažejo kakšno sliko male lepotice. Lep pozdrav Žana.
Logiran
vesnab
novinec
*
Sporočil: 6


WWW
« Odgovor #79 : sreda, 19.12.2007 : 16:29:35 »

Živjo! No naj vam povem, da je Kepica (po novem Pika) zares nekaj posebnega.  Nežna mala muca je še pa še pridna. Po prvem tednu bivanja v najinem domu se je verjetno že kar navadila. In pozna že vsa skrivališča in točno ve kakšen pogled mi mora nameniti, da pade kak priboljšek. Drugače pa se mi sedaj nekaj dni dogaja da pride do mene in mijavka toliko časa da jo vzamem v naročje.
Bom se potrudila, da dam še kakšno sliko gor dala, da jo boš Žana lahko videla.
 
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #80 : sreda, 19.12.2007 : 21:09:05 »

Samo da uživate. Smiley
Enga  Kiss mali mačji bibi.
Logiran
happy
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #81 : sobota, 22.12.2007 : 08:48:59 »

Me veseli, da se imate lepo in da *znate tudi lepo pogledati* za priboljške. To poznam, ker je naša muca Maša, Sinje modra dolgodlaka Himalajka počela isto. In vsi v družini smo *padali na ispitu*ob njenih pogledih. Tudi prepovedano je v hipu postalo dovoljeno.
A zagotovo, kaj takega poznajo tudi ostali ljubitelji malih ljubkih zverinic, saj nas omrežijo v hipu.
Želim Vam in vsem forumovcem lepe predpraznične trenutke, obilo nežnosti, pozornosti, medsebojnega razumevanja in sreče.
Lepo pozdravlljeni Žana
 Ps:slikici se bom zelo razveselila, hvala.
Logiran
vesnab
novinec
*
Sporočil: 6


WWW
« Odgovor #82 : ponedeljek, 31.12.2007 : 19:09:38 »

http://www.moj-album.com/uredi/marijavesna/10534918/?os=10534977
Logiran
happy
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #83 : sreda, 09.01.2008 : 23:19:08 »

Hvala ker ste pokazali, kepico. Čestitko k veselemu dogodku. Lep pozdrav Žana
Logiran
vesnab
novinec
*
Sporočil: 6


WWW
« Odgovor #84 : ponedeljek, 21.01.2008 : 20:18:16 »

Draga Zana! Zelo bi bila vesela ce si zelite videti Kepico, ki je sedaj ze prava Baba, da jo pridete obiskat. Danes ima cisto novo mis, ki jo je dobila ker je zelo uspesno in pogumno prestala sterilizacijo v soboto.
Logiran
happy
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #85 : petek, 25.01.2008 : 17:37:46 »

Draga Vesan, danes sem po daljšen času pogledala slike Kepice in bila zopet presrečna, da se je tako lepo vse isteklo. Samo upala sem lahko v najboljše. Mala Kepica danes postavna baba Pika kot pravite je dobro prestala sterilizacijo. Držim pesti da bo vse hitro minilo in bo kmalu pozabljena iskušnja z veterinarji. Zdrži punca, saj bo kmalu vse dobro.

Brez besed sem obsedela ob branju vašega povabila. Če vas ne bi motila in si obisk tudi sami želite, se bom rade volje odzvala vabilu. To je moj e-mail na katerega mi lahko sporočite kdaj bi vam ustrezalo in kdaj se lahko vidimo. avtent@gmail.com
Ta vikend bom odsotna, na kratko potujem v tujino, nato pa se lahko dogovoriva, kakor vam bo ustrezalo.
Še enkrat lep pozdrav  in topel objem vsem. Žana
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Re: Kepca
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines