mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 21:53:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: POMAGAJMO HORJULU!!!
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 16   Dol
Natisni
Avtor Tema: POMAGAJMO HORJULU!!!  (Prebrano 27200 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Dominika
midi
****
Sporočil: 393


« : sreda, 28.11.2007 : 13:10:43 »

Prebiram sporočila o tem, da se Zavetišče Horjul zapira....OK, recimo, da je to res in da Smetki ne znese več...
Razmišljam: na tem forumu "visim" vsak dan od januarja letos. Vmes sem pri Smetki posvojila na daljavo tri muce. Odnesla raznorazni material v/na Horjul. Ravno danes sem tudi dobila pošto - Krilca čestitko; seveda sem sredstva namenila nakup paketa Supertačka....in zadnjič mi je uspelo po prošnji  za pomoč ene od članic foruma namestiti brejo muco....in ker je takih, kot sem jaz verjetno veliko, ki pomagamo, kakor vemo in zmoremo in ki nas je ta novica bridko prizadela, predlagam naslednje:
članov na tem forumu je danes 7270. Vzemimo polovico - 3600, pa še polovico  - 1800 in zaokrožimo na 1000 ter naprosimo teh 1000, ki verjetno redno obiskujejo ta forum, da prispevajo vsaj 10 €.
Verjetno dolgoročno to ne bo rešilo težav, ker je to potrebno reševati v glavah ljudi, ampak finančno bi Smetki in varovancem malce olajšali življenje. Kajti zavetišča, kot je Horjul, zlepa ne najdeš.
Podobna akcija je bila že začeta pod geslom "Petak za Smrečje" (a ne Liza-Asta??  Wink ), ampak zdaj pa gre zares. Če Horjula  ne uspemo obdržati, smo kot člani te slovenske družbe odpovedali.....
Zatorej - gremo v akcijo. Jano naprošam, da spet postavi udarno vrstico na spletni strani, določimo pa lahko datum, ko se zbiranje zaključi - jaz bi predlagala 26.12., ko smo se že kar nekaj let nazaj Slovenci odločili, da si zgradimo lastno državo, v kateri želimo živeti po svoje. Skupaj s svojimi živalmi.
LP vsem in odprite tošlne!!!!!!!!   Naj se veseli december začne!!! Cool
Dominika

P.S.: Mojih 10 € je zavetišče Horjul dobilo ravnokar, nakazanih preko podjetja.
Logiran
ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #1 : sreda, 28.11.2007 : 13:17:33 »

Jaz sem za!!
Logiran
brigitak
novinec
*
Sporočil: 44


« Odgovor #2 : sreda, 28.11.2007 : 13:19:05 »

Krasna ideja, nakažem takoj, ko pridem domov!  Smiley
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #3 : sreda, 28.11.2007 : 13:19:12 »

Jaz sem takoj za!

Čeprav, kot rečeno, dolgoročno to ne bo rešilo težav, morda nam da pa čas, da se rešijo tudi ostale zadeve. Optimist sem. Smiley
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #4 : sreda, 28.11.2007 : 13:24:10 »

Tudi jaz sem za!
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #5 : sreda, 28.11.2007 : 13:28:03 »

Sem takoj za. Moram tako ali tako nakazati še nekaj za Mini muca kot sem obljubila pa bom kar združila še s tem prispevkom in dodala še kakšen evrček, samo......plačo čakam, ki bo naslednji teden v sredo.

Tudi, če ni dolgoročna rešitev bo Smetki pomagalo prebroditi trenutno krizo.
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #6 : sreda, 28.11.2007 : 14:16:10 »

Jaz sem tudi za!

A lahko pustim denar v mucku v Galiju?
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #7 : sreda, 28.11.2007 : 14:24:26 »

Jaz sem seveda za, sem že v drugi temi povedala, da že in še bom nakazovala mesečno nekaj Horjulu. Se pa bojim, da se nas ne bo nabralo 1000, če pa že, bo pa to samo enkratno, moralo pa bi biti vsak mesec, celo leto!

Upam, da ste drugi bolj optimistični in bo zadeva uspela!

Dominika še to me zanima: na kakšni osnovi nakažeš preko podjetja. Kolikor je meni znano, lahko podjetje davčno priznano podari 0,3 + 0,2 % prihodka humanitarnim itd. organizacijam, kar pa Horjul ni. Zanima me, ker bi sicer tudi sama izrabila to možnost.
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #8 : sreda, 28.11.2007 : 14:25:38 »

kaj pa DZŽŽ?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #9 : sreda, 28.11.2007 : 14:26:05 »

Horjul je s.p., vendar je s.p. zavetišče. Zavetišča se po zakonu lahko financirajo iz naslova donacij.
Logiran

vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #10 : sreda, 28.11.2007 : 14:35:33 »

Hvala, Smetka, potem bo nekaj tudi od mojega s.p. Ker pa je samo popoldanski, bo bolj malo (enkrat do konca leta).
Logiran
Dominika
midi
****
Sporočil: 393


« Odgovor #11 : sreda, 28.11.2007 : 14:42:49 »

To temo je do zdaj pogledalo 199 obiskovalcev. Torej, če sem ultra optimistična, 199 oseb x 10 € = 1990 €. Namesto, da za Miklavža vsi ti ogledovalci gredo na kavo in štrudl, naj sredstva prelijejo na račun Horjula. Kajti december je tradicinalni mesec, ko se dela dobro.


Dominika še to me zanima: na kakšni osnovi nakažeš preko podjetja. Kolikor je meni znano, lahko podjetje davčno priznano podari 0,3 + 0,2 % prihodka humanitarnim itd. organizacijam, kar pa Horjul ni. Zanima me, ker bi sicer tudi sama izrabila to možnost.

Odgovor je prijazno posredovala Smetka. Moj računovodja s tem nima nobenih težav, kot mi pravi ob vsaki zavedeni donaciji.
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #12 : sreda, 28.11.2007 : 15:14:00 »

Pri meni bodo šla letos darila namesto pod smrekco v Horjul. Vsak dobi le eno čokolado. Itak so problemi, kaj in kako komu kupit....
Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #13 : sreda, 28.11.2007 : 15:30:04 »

Jaz sem za in nakažem še ta teden.  Smiley
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #14 : sreda, 28.11.2007 : 15:39:15 »

Pri meni bodo šla letos darila namesto pod smrekco v Horjul. Vsak dobi le eno čokolado. Itak so problemi, kaj in kako komu kupit....

Tole tudi mene mika. Itak večino darilc kupujem na bazarju društva Poživ, a vseeno... Ima kdo ali se da komu sestavit dopis/priznanje varijanta v stilu letos ti podarim nakazilo za Horjul? Pač ene vrste lepopisa, da samo znesek še dopišeš. Naj jim bo z lepimi besedami opisano, da letos ne dobijo nič Grin
Se da komu to sestaviti? Jaz sem bolj leva za tako  Roll Eyes

Drugače sem pa absolutno za akcijo in bom med drugim nakazala svojih 10€  Smiley
Logiran

Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 16   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: POMAGAJMO HORJULU!!!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines