mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 22:00:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: POMAGAJMO HORJULU!!!
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 16   Dol
Natisni
Avtor Tema: POMAGAJMO HORJULU!!!  (Prebrano 27165 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #15 : sreda, 28.11.2007 : 15:40:47 »

Evo, nakazano 50 evrčkov, v duhu božičnega razpoloženja...
Logiran
Kimi*
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 595


« Odgovor #16 : sreda, 28.11.2007 : 15:47:23 »

ravnokar nakazano 10 ojrov.

lpk
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #17 : sreda, 28.11.2007 : 15:47:34 »

ok jaz sem tudi za. in prav razjezilo me je, tako da sem sestavla mail in poslala vsem,ki jih poznam oz.˝poznam˝,ter naprosila naj dajo darilo letos tudi Horjulu.
Logiran
cookie
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 155


« Odgovor #18 : sreda, 28.11.2007 : 15:48:13 »

Bo prišlo tudi od nas z naslednjo plačo... Pa še s prispevkom za posvojitev na daljavo za tabelo lepotico, ki paše na vsako pohištvo...

Upajmo, da bomo pridni!

Tačke bosta držala tudi Jazz in Aria, ki ju verjetno brez Horjula ne bi bilo ne pri meni, ne kje drugje!
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #19 : sreda, 28.11.2007 : 15:58:58 »

Po moje bi bilo fino, če se ta akcijo malo organizira. Recimo, da Jana (ali kdo drug) sestavi seznam vseh prijavljenih, da se določi datum do kdaj akcija poteka, da se akciji podeli naslov (recimo: Božiček gre v Horjul - he,he, hecam se) in da se označuje kdo od prijavljenih je že prispeval. Tako bomo na koncu vsaj vedeli koliko nam je uspelo zbrati in lahko Poloni simbolično pošljemo božično čestitko ob zaključku akcije.
Logiran
Rozalija
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 183


« Odgovor #20 : sreda, 28.11.2007 : 16:10:40 »

Super ideja punce! Moj prispevek pade po placi!!!
Logiran
Dominika
midi
****
Sporočil: 393


« Odgovor #21 : sreda, 28.11.2007 : 16:14:14 »

Po moje bi bilo fino, če se ta akcijo malo organizira. Recimo, da Jana (ali kdo drug) sestavi seznam vseh prijavljenih, da se določi datum do kdaj akcija poteka, da se akciji podeli naslov (recimo: Božiček gre v Horjul - he,he, hecam se) in da se označuje kdo od prijavljenih je že prispeval. Tako bomo na koncu vsaj vedeli koliko nam je uspelo zbrati in lahko Poloni simbolično pošljemo božično čestitko ob zaključku akcije.

Tale tvoj predlog za ime akcije je super.  Grin  Za ostalo pa bi jaz Jano prosila, da odpre link za akcijo -kot npr. za licitacijo. Tam se bo lažje spremljal potek. Janaaaaaaaaaaa, pomagaaaaaaaaaaaaaj!


Ima kdo ali se da komu sestavit dopis/priznanje varijanta v stilu letos ti podarim nakazilo za Horjul? Pač ene vrste lepopisa, da samo znesek še dopišeš. Naj jim bo z lepimi besedami opisano, da letos ne dobijo nič Grin
Se da komu to sestaviti? Jaz sem bolj leva za tako  Roll Eyes

A hočeš napisano s kaligrafsko pisavo? Bom mojega dragega prosila, naj sestavi zadevo, pa ti pošljem na e-mail skenirano oz. se zmeniva, OK?


Evo, nakazano 50 evrčkov, v duhu božičnega razpoloženja...
Vsaka čast ti!   Kiss
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #22 : sreda, 28.11.2007 : 16:20:24 »

A hočeš napisano s kaligrafsko pisavo? Bom mojega dragega prosila, naj sestavi zadevo, pa ti pošljem na e-mail skenirano oz. se zmeniva, OK?

Ojoj, tako nobel tudi ni treba Smiley Bolje bi bilo v kakšni word obliki, pa da si vsak dol potegne in samo še ime obdarovanca in znesek vstavi Wink Pač eno lepo besedilo, kakšna slikica, nekaj voščila in na kratko čemu je namen. Mogoče še kakšna kratka predstavitev Horjula, toliko da je jasno da gre za eno posebno zavetišče Smiley

Če se komu da? Smiley
Logiran

Dominika
midi
****
Sporočil: 393


« Odgovor #23 : sreda, 28.11.2007 : 16:30:26 »

Jaz jutri zgodaj odpeketam za 3 dni, sem doma v nedeljo. Potem bi se zadeve lotila takrat; če ne bo prepozno. Za tako stvar se moraš "mal dol usest"....   Shocked   Se obvežem, da bom to naredila.
Če pa bo kdo izmed forumašev imel vmes "umetniške " prebliske, bom pa zelo vesela, če bo kaj sproduciral.  Grin
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #24 : sreda, 28.11.2007 : 16:33:52 »

Takole zdaj stoji zadeva pri meni: moja mami je tudi hvaležna Horjulu in tudi vsi člani meditacije v kateri je, saj je horjul odprtih rok sprejel 2 psički, ki so potrebovale oskrbo, nov dom....moja mami bo sigurno nekaj nakazala preko firme, poleg tega pa bo mail posredovala vsem članom meditacije (vsi so dobrodelneži) v Sloveniji, za katere je garantirala da bodo dosti prispevali (saj je seveda tudi Horjul pomagal njim).mail pa bo obkrožil tudi ostale člane po vsem svetu. upam in pa tudi verjamem, da se jih bo odzvalo veliko, saj so že večkrat stoplili skupaj in pomagali.
Upam da sem s tem vsaj malo pomagala, saj s svojimi skromnimi prihodki ne morem prispevati kaj veliko.
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #25 : sreda, 28.11.2007 : 16:53:50 »

jupi, so se že začeli odzivati na moje mejle.
Logiran
Dominika
midi
****
Sporočil: 393


« Odgovor #26 : sreda, 28.11.2007 : 17:11:12 »

Da bi jih bilo čimveč!
Hvala ti!
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #27 : sreda, 28.11.2007 : 17:16:26 »

sem razmišljala... kaj pa če bi izdelali voščilnice horjulske in koledarčke, pa bi pač vsak, ki bi doniral recimo od 10 eur, dobil voščilnico, recimo tisti,ki bi pa recimo nad 50 eur pa koledarček z horjulčki.bom js mal mojga očeta požokala, če so prpravčen prispevat pa eno serijo voščilnic in koledarčkov ven spustit. sam js bi pa enga od vas rabla ko bi to oblikoval.
pa bi se pač na določene lokacije peljale voščilnice in koledarčki in bi jih pač z potrdilom o nakazilu lahko donator prevzel.da ne bi bilo treba pošiljat okol.
kaj pravite?
Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #28 : sreda, 28.11.2007 : 17:17:33 »

Tudi jaz nasledni teden v Gali pustim nekaj €vrčkov... kolikor bom lahko...
Smetka ne obupaj! Kiss Kiss Kiss
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #29 : sreda, 28.11.2007 : 17:22:26 »

Jaz za svoj prispevek ne potrebujem voščilnice, čeprav je ideja zelo lepa. Če pa je možnost dobiti ceneje voščilnice ali koledarčke pa priporočam licitacije. Recimo nekaj paketkov po 5 voščilnic in nekaj koledarčkov. Če ima Unicef lahko svoje voščilnice jih naj ima pa še Horjul. Sem prepričana, da bi takoj razgrabli.
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 16   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: POMAGAJMO HORJULU!!!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines