mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 16:40:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Moj dudar Kan
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 24   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj dudar Kan  (Prebrano 69048 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #75 : četrtek, 06.12.2007 : 20:50:17 »

Seveda imam potrdilo.

Podan je odškodninski zahtevek v višini 450 € + stroški odvetnika za prvo lastnico. Če ne bo šlo, gremo v tožbo. Druga bo naslovljena na državno inštitucijo, ki združuje tiste študirane in moralno etične (in kar je še takega iz zgornjega odstavka) ljudi.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #76 : četrtek, 06.12.2007 : 20:55:11 »

*****************************************************************************************************

Cenzuriram samo sebe... v upanju, da je še kdo zares dojel absurdnost te situacije.


Polona, drži se

Se mi zdi, da bom kmalu potrebovala vso razpoložljivo pomoč in upam, da boste priskočili vsi, ki vam ni vseeno in ki imate zadosti : nič ne moremo storiti.

zmagica, ostržka, aussie... računam na vaše pričanje...
Logiran

matejči
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 124


« Odgovor #77 : četrtek, 06.12.2007 : 20:57:04 »

Smetka, lahko računaš tudi name...sem bila skupaj z aussie na ogledu 2.11.
Lp!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #78 : četrtek, 06.12.2007 : 20:58:46 »

Super, hvala.

Kan ne bo evtanaziran. Iskal bo nov dom toliko časa, dokler ga ne bo dobil.
Logiran

horvat73
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 217


« Odgovor #79 : četrtek, 06.12.2007 : 21:06:16 »

Smetka

sploh ne bom komentirala, kaj menim o ravnanju dolocenih osebkov v tej temi  Angry  Angry  Angry

Me pa zanima nekaj - v cem je tezava uhajanja urina? Priznam, da se ne spoznam ( verjetno butasto vprasanje sram) - imajo lahko kaj zveze ledvice? Ce da, je namrec meni ostalo kar nekaj konzerv in briketov od Hilll's-a za ledvicne bolnike, pa bi ti poslala. Ce ne za Kana, pa za koga drugega, ce bi morda prislo kaj v postev ...

Lp
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #80 : četrtek, 06.12.2007 : 21:08:23 »

Ta trenutek je še malo prehitro, ampak po vsej verjetnosti bodo za Kana zadoščale kapljice za oči (zdravilo, jasno), pa bo lahko povsem normalno živel, tudi kar se uriniranja tiče. Bom sporočila v prihodnjih dneh, kaj v resnici potrebuje.
Logiran

zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #81 : četrtek, 06.12.2007 : 21:16:44 »

Pripravljena sem pričati ob vsakem trenutku.
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #82 : četrtek, 06.12.2007 : 22:25:48 »

Jasno da pridem pričat... je res že čas, da se tole gorenjsko govno enkrat počisti...

Včeraj sem najbrž dokončno dobila odgovor na moja retorična vprašanja, zakaj imamo na gorenjskem še bolj žalostno kulturo odnosa do živali, kot kjerkoli drugje v Sloveniji. ZARADI INŠPEKCIJE! Dokler kmet po nekaj obiskih inšpektorjev še vedno misli, da je vse v redu, kljub temu da pes pri minus X stopinj celzija leži na betonu brez enega samega zavetja nad glavo, brez hiše, brez vode na ketni... in mu inšpektor pravi da je to v redu... JA DO TAKRAT!
In do takrat ko bo inšpektor za 450 EUR kupoval svoj mir, do takrat bo ta država v *****. 

Mi lahko nekdo od inšpektorjev lepo prosim razloži kako naj naredimo karkoli na področju zaščite živali, če pride ob jasno ugotovljenih kršitvah zakona inšpektor in staremu pove, kako naj se reši teh norih bab in da je pravzaprav vse v redu? PODIRATE VSE DELO, KI GA DELAMO NAMESTO VAS! Res je čas, da se tole "uspešno delo" dveh gorenjskih inšpektorjev počasi zaključi. Jest vas imam počasi poln kufr, s tem ubogim Kanom pa ste res prekosili sami sebe!  Angry

Aleksander se vidimo!
lp ostržka 
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #83 : četrtek, 06.12.2007 : 22:30:22 »

Joj ko sem prebrala tole so mi kar solze tekle od besa.. Kaj bi dala da bi mela 5 min na samem s temle tipom Angry Angry Pa bi pol vidl ce bi se kaksno si upal rect Angry
Logiran
matejči
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 124


« Odgovor #84 : četrtek, 06.12.2007 : 22:34:14 »

A misliš tega kmeta, pri katerem je bil Kan? Saj ne dojame, da je karkoli narobe naredil...danes je v Perunu že novega psa iskal. Pa če ta ne bi zadost lajal, bi pa lovca poklical.... Angry Lips Sealed.
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #85 : četrtek, 06.12.2007 : 22:37:31 »

Tega kmeta pa uno babo (se opravicujem Smiley), pa se inspektorja.. Z vsakim bi hotla met 5 min Angry

Upam da vsi trije dobijo kar si zasluzijo!

Tko! Cheesy
Logiran
aussie
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 93


« Odgovor #86 : četrtek, 06.12.2007 : 23:22:50 »

zmagica, ostržka, aussie... računam na vaše pričanje...

Evo me! Jaz sem zraven! Wink
Logiran
Jolly1
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #87 : petek, 07.12.2007 : 07:31:34 »

Če bo slučajno potrebno... midve z Aussie sva bile na prvem ogledu, takrat ni bilo nobenega doma, pa sva šle, vendar sem uspela viditi eno malo revše, ki je prosto šetalo na dvorišču in se treslo od mraza.
Logiran
Buksi
novinec
*
Sporočil: 12


« Odgovor #88 : petek, 07.12.2007 : 08:56:56 »

A lahko kakorkoli pomagamo tudi vsi tisti, ki nam ni vseeno, pa v tej zgodbi nismo bili udeleženi?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #89 : petek, 07.12.2007 : 11:10:44 »

Mhm. Razmišljam o sestanku ali pa vsaj mailing listi, ker po netu ne morem... bom javila, ko bo tako daleč, da bo treba storiti kaj konkretnega.

Ljudje... dala sem 450 € zato, da sem dobila psa živega. V resnici sem jih dala zato, ker je imel to, kar se vidi na fotki: beton in verigo. Torej zato, ker se ne izvaja zakona. Haloooooo??!?!?!?!!!!!???
Logiran

Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 24   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Moj dudar Kan
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines