mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 13:38:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Moj dudar Kan
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 24   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj dudar Kan  (Prebrano 68995 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #15 : sreda, 05.12.2007 : 17:19:01 »

Kan je eden od Treh mušketirjev, če se ne motim?

Kaj takega si nihče ne zasluži, še posebej ne take zavržene bibe sram
Logiran

alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #16 : sreda, 05.12.2007 : 17:21:05 »

Groza Angry

Tozit vse tri! Pa res ne razumem ljudi kako lahko tako ravnajo z zivalcami Cry Angry

Smetka se enkrat si dokazala da imas ogromno srce! Ko bi le bilo vec takih na svetu..

Povej ce kaj potrebujes...
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #17 : sreda, 05.12.2007 : 17:25:06 »

Je ja, mušketirček mali  Smiley.
Logiran

aussie
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 93


« Odgovor #18 : sreda, 05.12.2007 : 18:03:26 »

Točno ta inšpektor je že pri več ogledih ugotovil, da je vse bp.  Lips Sealed
Za "starega" lastnika pa upam, da si ne bo nabavil še kakšnega psa, sploh zato, ker je že pri ogledu spraševal, če ima Perun kakšnega "hudega".  Shocked Zavetišče Perun je glede tega že opozorjeno!
Sem pa besna, ker je prejšnja lastnica Kana dala prvemu, ki je prišel mimo in niti ni šla preverit, v kakšnih pogojih Kan res živi (obljubljali so, da bo živel v pesjaku...).
V glavnem: važno, da se je za Kana srečno izteklo! Zdaj samo upam, da bo pravica končno našla svojo pot! (a sem naivna?)  sram
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #19 : sreda, 05.12.2007 : 18:26:30 »

Pa lahko inšpektor odredi odkup psa? Shocked Sem skor iz stola padla. Pa da se še jaz potočkam:

1. vesela (zelo, zelo, zelo!), da bo Kan prišel (nazaj) na pravo mesto in prepričana da bo tudi odšel v pravi dom
2. vesela, da Smetka ne bo dobila kolonijo čirov na želodcu  Smiley Smiley
3. obljubim Smetki dietno hrano, v primeru da že ima kolonijo čirov na želodcu Kiss
4. ne bi bila rada na mestu posvojiteljice Kana, ker ne ve kaj jo čaka (pos. pogodba pač ni papirček ANE?)

Lp, Maja
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #20 : sreda, 05.12.2007 : 18:28:55 »

Jaz sem povsem  Lips Sealed
Upam samo, da se bo tale "sodni proces" hitro odvrtel in predvsem, da je to nauk za tiste, ki še vedno trdijo, da je ta pogodba brezpredmetna.
Saj ne morem verjet, kje živim, no Undecided
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #21 : sreda, 05.12.2007 : 18:58:20 »

Je Kan sedaj že v Horjulu?
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #22 : sreda, 05.12.2007 : 19:04:03 »

Skoraj je že v Horjulu  Wink Jolly drvi z njim na zadnjih sedežih k Poloni.

zmagica po mojem zdajle še vedno skače v strop od besa... mene pa ima da bi nekoga treščila na p**** Mali prijazko je bil na tako zarustani ketni, da niti karabina nisva mogli odpeti in sva mu vse skupaj z ovratnico sneli z vratu... ata pa naju je na koncu vprašal "A zdej je konc usga?"... mhm ... šele začelo se je dobro!  Tongue Prokleti kmetavzarji zahojeni... in na koncu še največji absurd... stari je bil ravno toliko posran, da bi dal psa tudi brez kupnine... če bi mu inšpektor seveda predstavil zadevo malce drugače... mater vam gorenjsko inšpekcijsko nesposobno...

bruh ostržka  Angry Angry Angry 
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #23 : sreda, 05.12.2007 : 19:13:52 »

Berem... komentirala pa ne bom, ker sem besna kot ris, pa lahko še kaj neprimernega napišem.  Angry Angry Angry
Enga  Kiss Kanu.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #24 : sreda, 05.12.2007 : 19:14:16 »

Joj, kok vas je pa moral biti pesjanko vesel Cheesy jaz bi vas ziher bila Smiley
Logiran
griota
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 71


« Odgovor #25 : sreda, 05.12.2007 : 19:27:05 »

Kaj takega,da človk dobi še denar,če ima psa v neprimernih pogojih. >:(To je pa vir zasluška,upam da mu to ne bo prišlo v navado.
Če bi inšpektor ukrepal tako kot bi moral po zakonih,bi on plačal kazen za prekršek.Sploh mi pa ni jasno na podlagi česa je zahteval 450eur???Je psa prodal ali kaj?
Kanu pa želim kar se da lep nadalji potek življenja.
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #26 : sreda, 05.12.2007 : 19:31:24 »

Ali se bo zoper inspektorja tudi podala kaksna prijava?
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #27 : sreda, 05.12.2007 : 19:34:41 »

Mi bomo nakazovali kak € samo, da bo Aleksander spelu zadeve tako kot treba v čimkrajšem času

Prokleti kmetavzarji zahojeni...

Ja, saj druga ne moreš rečt pri vsem tem  Angry
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #28 : sreda, 05.12.2007 : 20:15:12 »

Brez besed in zelo, zelo vesela za Kana.
Naj jih Čeferin obere do gat in jim da eno orenk pravniško lekcijo. Mislim, ej ...  Angry Angry Angry Angry
Isto velja tudi za inšpektorja. Mislim, ej ....   Angry Angry Angry Angry
se bom ustavila pri pikicah, da ne bo kletvic.

LP
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #29 : sreda, 05.12.2007 : 20:33:12 »

Točno ta inšpektor je že pri več ogledih ugotovil, da je vse bp.  Lips Sealed

Se bo moralo nehat. Področje zaščite živali velja nekako za manjvredno, skoraj nikomur se ne ljubi ubadat se s tem, kar se dogaja "na terenu"....
Včeraj sem s svojo prisotnostjo ogrožala Kanovo življenje in če bi počela to še naprej, bi ga končal s kakšnim "orodjem za avto šraufat" v glavi. Dobesedno. Bilo je grozno. Da ne govorim o tem, da ni imel ničesar, da je živel na betonu, na ketni, brez posod, bolan... in se to vsaj enemu uradnemu veterinarju ne zdi podlaga za ukrepat.
Plačala sem zato, ker ni vredno.... ne spat in sekirat se do nezavesti zato, ker je moj dudar pristal v takšnih razmerah... ker sem ponujala denar že včeraj, pa je najbolj prikladna rešitev očitno tudi za uradne inštitucije. Žal mi je le, ker v zapisniku še vedno piše, da je bilo vse ok in da bo treba za naslednjega psa tam spet početi ne vem kaj vse; ker sem ostala brez 450€, namesto da bi bila kakšna kazen plačana, ker se moram sploh ukvarjat s takšnimi stvarmi, ker imam dovolj rešitev v stilu: "pejmo na en nočni "obhod", ker mi je tudi zaradi takih stvari že skoraj vseeno, ali še bomo ali ne bomo delali...

Ko se iztrošiš, si želiš samo še tega, da ni bilo zaman. Da bo prišel kdo drug in zahteval izvajanje zakona, da bo še kdo drug težil in bil na koncu najbolj zoprn in neprijazen človek na svetu (da ne govorim o nedojebani babi blontni zmešani, ki nima druzga za počet v življenju kot težit in živali zbirat).... upam, da se s temi mojimi objavami vsaj kaj premakne torej.
Logiran

Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 24   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Moj dudar Kan
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines