mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:33:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Moj dudar Kan
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 24   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj dudar Kan  (Prebrano 68990 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #30 : sreda, 05.12.2007 : 20:33:53 »

In seveda... Kan je doma. Malo prestrašen in zbegan, ampak na toplem in s hrano in vodo.
Logiran

Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #31 : sreda, 05.12.2007 : 20:44:00 »

O shit, shit, shit! Golazen ena pokvarjena!  Angry

Bogi Kan. Revček mali. Sem res vesela, da je spet na varnem, v primerni in ljubeči oskrbi in glede na vse napisano mi je hudo, ker si predstavljam, koliko "Kanov" je še tam zunaj, ki nimajo te "sreče", da so rešeni, zaradi načina dela inšpektorjev in veterinarjev. Sram jih je lahko v dno duše. Tudi jaz upam, da vse tole ni "le" rešitev Kana, ampak premik na boljši jutri, za vse te reveže. Ko bi le bilo več "smetk" na inšpekciji, tam bi jih potrebovali.

Kanu pa vse lepo ... in ekstra veliko  Kiss na smrček.
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #32 : sreda, 05.12.2007 : 20:57:24 »

Če bo odvetnik speljal zadevo kot je potrebno, potem bo to dober opomin vsem inšpektorjem, ki ne
opravljajo svojega dela tako kot bi ga morali. In bi bil to že lep korak naprej.
Kanu enega toplega   Kiss.Bom nakazala po svojih zmožnostih okrog Božiča tudi zanj.
Logiran
BooBoo
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 218


« Odgovor #33 : sreda, 05.12.2007 : 21:10:38 »

Odkup? Ta je pa bosa...
In rabi ta gospod psa da mu bo gnoj pazil? Očitno za ključavnice in podobno še nismo slišali.... Angry
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #34 : sreda, 05.12.2007 : 22:06:42 »

Ljudje svašta. Sem pa zelo vesela, da je Kan rešen.  Kiss
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #35 : sreda, 05.12.2007 : 22:21:00 »

Citat
Bilo je grozno. Da ne govorim o tem, da ni imel ničesar, da je živel na betonu, na ketni, brez posod, bolan...

Smetka ne morem si predstavljati, kako te je moglo zaboleti srce, ko si ga videla v takšnih razmerah. Mene je skoraj kap. 20 cm stran od gnoja, v vodi od gnoja na debeli kratki verigi. Brez vsaj kakšne vreče od krompirja na betonu.
Ma bi najrajši tastaremu nos odgriznila, pa sem se morala brzdati že zaradi Kana. Še dobro, da me je ostržka mirila.

Pes naju je bil tako vesel, da ne moreš verjeti.

Tastar je pa rekel, da se je komaj sedaj naučil lajati. Ko sva ga odpeljali je rekel, kje bi dobil kakšnega takega psa. On se ne počuti krivega in sploh ne ve, da je kaj narobe naredil!!??
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #36 : sreda, 05.12.2007 : 22:25:36 »

Smetka ne morem si predstavljati, kako te je moglo zaboleti srce, ko si ga videla v takšnih razmerah. Mene je skoraj kap. 20 cm stran od gnoja, v vodi od gnoja na debeli kratki verigi. Brez vsaj kakšne vreče od krompirja na betonu.
Ma bi najrajši tastaremu nos odgriznila, pa sem se morala brzdati že zaradi Kana. Še dobro, da me je ostržka mirila.

Pes naju je bil tako vesel, da ne moreš verjeti.

Tastar je pa rekel, da se je komaj sedaj naučil lajati. Ko sva ga odpeljali je rekel, kje bi dobil kakšnega takega psa. On se ne počuti krivega in sploh ne ve, da je kaj narobe naredil!!??


Prokleta golazen! Uf, kako ne maram takih ljudi!

Me kar zvije, ko berem v kakšnem je bil Kan.  Sad
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #37 : sreda, 05.12.2007 : 23:17:49 »

Kar ne gre mi iz glave tale zadeva. Poleg tega, da sem brez besed glede lastnika psa, mi tudi ravnanje inšpektorja ne gre iz glave in te stvari se morajo res nehat, ker tak odnos ni normalen. Upam, da bo odvetnik uporabil tudi vsa razpoložljiva sredstva proti inšpektorju. Saj verjetno se ne bo nič zgodilo, ker tako vedno čudežno ugotovijo, da je inšpektor ravnal v skladu z zakonom, ampak upam, da se bo "morje pa vseeno malo razburkalo". Pa če prvič ne bo zaleglo, pa drugič, pa tretjič, pa še stotič. vem, večen optimist. Mislim, ej, kako je lahko vetrinarski inšpektor oseba, ki se mu zdijo razmere, v katerih je bil Kan, normalne? In da mora potem Smetka psa iz takšnih razmer še odkupit? Pa kaj je inšpektor normalen?!?!?! Ne gre mi iz glave, ne gre ... Pa vem, da tale izkušnja z inšpektorji še zdaleč ni osamljen primer...
Logiran
do-khyi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 376


« Odgovor #38 : sreda, 05.12.2007 : 23:19:40 »

Samo , da je za Kana sedaj spet vse dobro.

Polona si predstavljam kako ti je moralo biti, sem tudi jaz imela že posla s podobnimi psihopati...Kaj vse svet ne nosi... in ja zmago, stric se sploh ne zaveda, da je nekaj močno narobe pri njegovem odnosu do živali. očitno mu je bilo to položeno že v zibelko in tako gre naprej iz roda v rod... samo nekje se bo moglo nehat. O onšpektorjih pa ne bi izgubljala besed! le kaj je res njihovo poslanstvo??!

Ma, bi kr enga na g....!


Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #39 : sreda, 05.12.2007 : 23:25:45 »

Vidim, da je bilo pestro....meni gre pa še te zadnje dni samo na bruhanje.............................. Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #40 : sreda, 05.12.2007 : 23:41:06 »

Pozna mogoče kdo ekipo, ki dela prispevke za oddajo Preverjeno ali pa mogoče Tednik? Mogoče bi jih pa takšna zgodba zanimala, pa da bi si upali malo delo uradnih veterinarjev popljuvat?  Huh
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #41 : sreda, 05.12.2007 : 23:44:22 »

Pa lahko inšpektor odredi odkup psa? Shocked Sem skor iz stola padla.
Žal mi je le, ker v zapisniku še vedno piše, da je bilo vse ok
To tudi mene zanima. Je bil to le ustni dogovor?

Pozna mogoče kdo ekipo, ki dela prispevke za oddajo Preverjeno ali pa mogoče Tednik? Mogoče bi jih pa takšna zgodba zanimala, pa da bi si upali malo delo uradnih veterinarjev popljuvat? Huh
Se bom pozanimala.
Logiran
aussie
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 93


« Odgovor #42 : četrtek, 06.12.2007 : 01:12:14 »



http://static.album.email.si/3/8/435138/R3V6AXX3m6fdfHpZYcbfk.jpg
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #43 : četrtek, 06.12.2007 : 06:13:25 »

Dog_lover jaz imam znanko ki dela na POP-u, pa jo bom povprasala kaksne so moznosti..
Logiran
Jolly1
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #44 : četrtek, 06.12.2007 : 06:52:39 »

Ta inšpektor definitivno nima srca, že prvič ko sem slišala da je po njegovem vse b.p. mi ni bilo nič jasno od kje??? Tale z odkupum je pa sploh taka bosa. In potem naj človek hodi na oglede in "teži" folku pa ti pride en pameten inšpektor in naredi še večjo škodo.
To se mora nehat!!! Pa ne čez 10 let, ampak ZDAJ!!!
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 24   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Moj dudar Kan
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines