mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 09:33:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Moj dudar Kan
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 24   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj dudar Kan  (Prebrano 68987 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #105 : ponedeljek, 10.12.2007 : 13:44:04 »

Vzroki za motnjo so lahko številni in zelo raznoliki.

Tole nas zanima.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #106 : ponedeljek, 10.12.2007 : 13:46:16 »

Predvsem pa me zanima, kako je mogoče, da uradni veterinar bolno žival s postavljeno diagnozo pusti na ketni in betonu in se mu ne zdi to dovolj za kakršnokoli ukrepanje; razen za menit se, za koliko ga lahko odkupim.
Logiran

PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #107 : ponedeljek, 10.12.2007 : 13:55:05 »

Ker ne smemo žalit, lahko rečem samo "bruh" za take odločitve veterinarjev Angry. Ne razumem, zakaj se ljudje odločajo za tak študij, če ne premorejo niti malo empatije.  Sad
Jaz res upam, da bo kazen prišla, za vse, ki so kakorkoli prispevali k stanju, v katerem se je Kan nahajal.
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #108 : ponedeljek, 10.12.2007 : 14:04:43 »

Tak veterinar bo o svoji kozlariji začel razmišljati takrat, ko jih bo pošteno dobil po buči po pravni plati. Prva trofeja, ki bo padla med uradnimi veterinarji VURSa, bo v opozorilo drugim. Tudi zdravniki so se na realna tla spustili glede tega in niso več nedotakljivi, ampak to je že druga zgodba. Mislim, da bo sporočilo odvetnika jasno in brez skrbi, da se bo odvetnik tudi z mediji povezal, če bo treba. Čeferin obvlada zadeve, tako s pravnega kot medijskega vidika.  Verjetno pa ne bom dosti falila, če bom rekla, da je verjetno prvi (odvetnik), ki se je tega lotil na področju živali in bo skušal dejansko po sodni poti ukrepati proti veterinarju oz. VURS.

LP
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #109 : ponedeljek, 10.12.2007 : 14:20:22 »

Smet ali je prisotnost beljakovin v krvi lahko tudi posledica življenja Kana v zadnjih 2 mesecih?
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #110 : ponedeljek, 10.12.2007 : 16:24:42 »

U, tole je pa malo iz mojega foha Cheesy
Že tako je smrtni greh KOGARKOLI pustit brez vode, kaj šele nekoga, ki ima diabetes insipidus Angry
Logiran
Selene
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 114


« Odgovor #111 : ponedeljek, 10.12.2007 : 16:33:33 »

...Mislim, da bo sporočilo odvetnika jasno in brez skrbi, da se bo odvetnik tudi z mediji povezal, če bo treba. Čeferin obvlada zadeve, tako s pravnega kot medijskega vidika. Verjetno pa ne bom dosti falila, če bom rekla, da je verjetno prvi (odvetnik), ki se je tega lotil na področju živali in bo skušal dejansko po sodni poti ukrepati proti veterinarju oz. VURS.

LP

Zaenkrat je podan samo odškodninski zahtevek zoper fizično osebo, za vse ostalo bi bilo bolje še malo počakati, da bo znano kaj konkretnega, pa bomo potem o tem govorili.

                                   
Logiran
tjas
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #112 : ponedeljek, 10.12.2007 : 19:28:16 »

Bi rada sodelovala tudi z mediji, ampak tako.... zares. Če se je kdo pripravljen lotiti tega tako, da se bo kaj zares premaknilo...
Bom povprašala oz. prosilaT. P. če lahko kako pomaga.
Nisem upala napisati njenega imena, da ne bo kdo hud. sram
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #113 : sreda, 12.12.2007 : 12:42:40 »

No, fajn.

Noben od trenutnih rezultatov NE KAŽE na to, da ima Kan diabetes insipidus.


Nadaljujemo s preiskavami.
Logiran

svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #114 : sreda, 12.12.2007 : 12:49:21 »

Le tako naprej!  Cheesy
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #115 : sreda, 12.12.2007 : 12:50:18 »

Ne, saj to ne pomeni, da ni bolan, ampak tega očitno nima.
Logiran

svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #116 : sreda, 12.12.2007 : 12:55:26 »

Ja, saj mi je jasno, vse drugo bo boljše  Kiss
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #117 : sreda, 12.12.2007 : 13:05:18 »

Jaz sem pa upala, da je to to. Ne zato, ker bi mu privoščila, temveč zato, ker je terapija tako "simpl". Držim pesti, da je kaj še manj hudega.
lp
T.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #118 : sreda, 12.12.2007 : 14:25:40 »

Bi rekla, da je slabše, kar pač je.

Kakorkoli, bivša lastnica tole bere. Upam, da vam bo uspelo priti tudi do zadnje strani. Upam, da uživate s svojim novim psom, vam res privoščim. Očitek, da je bil Kan nekaj, česar niste želeli in da sem vas nategnila: poglejte prosim predvideno velikost na prvi strani njihove osnovne teme. To, da sem vam dala bolno žival, pa - kot kaže - morda celo ne drži. Kaže namreč, da gre za pridobljeno bolezen (da ne govorim o tem, da nismo mogli vedeti, tudi če bi šlo za genetsko bolezen). O tem bomo vsekakor še kakšno rekli, ko bodo znani rezultati vseh preiskav. 
O tem, kaj boste storili z našim zahtevkom, pa se ne mislim več pogovarjati. Storite, kar želite; meni so bile moje pravne možnosti natančno razložene.

Razlagam pa te stvari tule zato, da boste nehali z očitki, da nisem povedala vsega. Torej, povem vse: gospa trdi, da ni dobila psa, kakršnega je hotela in da sem ji dala teleta; in da sem ji "podturila" bolno žival.

Logiran

Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #119 : sreda, 12.12.2007 : 14:30:24 »

In zakaj ti tega "bolnega teleta" ni vrnila takrat ko sta bile dogovorjene in ker tako določa posvojitvena pogodba ampak ga je raje dala v roke nekemu idiotu, ki misli da so psi za gnoj čuvat? 
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 24   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Moj dudar Kan
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines