mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 20:20:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Moj dudar Kan
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 24   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj dudar Kan  (Prebrano 69016 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #120 : sreda, 12.12.2007 : 14:32:05 »

Takim se reče pravi ljubitelji živali, ja Lips Sealed
Mene bi bilo sram  Angry   zato res upam, da za vsako rit nekje raste palca!

Za Kana pa si želim nekoga, ki ga bo imel rad. Res rad. In mu ostalo ne bo pomembno!




Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #121 : sreda, 12.12.2007 : 14:33:12 »

Gospe predlagam, da preneha z ocitki, ker nam gre ob branju Smetkinih postov na bruhanje. Na tem forumu se namrec srecujemo ljubitelji zivali, ki svojih psov ne oddajamo ko zbolijo ali zrastejo v malo drugacne kot smo si predstavljali. Upam, da bo vas novi kuza zrasel v idealnega psa, da si ne boste spet po nepotrebnem nakopali na glavo tezkih odlocitev ali psa obdrzati ali ga dati prvemu, ki pride mimo. To cloveka verjetno zelo utrudi. In spravlja v stres. lp
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #122 : sreda, 12.12.2007 : 14:35:18 »

Če gre za pridobljeno bolezen se morda tega zaveda in ga zato ni vrnila?

Kakorkoli, kot da bi reklamirala pokvarjen TV. Pa še tega bi verjetno z več prijaznosti. Bedno.
Logiran

Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #123 : sreda, 12.12.2007 : 14:36:11 »

Ne morem verjet, da berem, kar berem.
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #124 : sreda, 12.12.2007 : 14:41:14 »

Ne morem verjet, da berem, kar berem.
podpis.

res, ja, najbolj se je za ''bat'', da bi pri Smetki dobil bolno žival Shocked Angry Angry

vse dobro dudarju Kiss
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #125 : sreda, 12.12.2007 : 14:42:58 »

Če jaz prav vem, je bil Kan zdrav, ko je šel iz zavetišča. Nihče ne more predvidet, da bo nek pes zbolel (kdaj, za katero boleznijo, kako hudo,...). Kolikor jaz spremljam, pa Smetka za vse bolne oz. tiste, ki tako ali drugače rabijo posebno pozornost, to pove in opozori - kakšen smisel pa ima skupaj tlačit napačne ljudi z napačnimi psi? Ga nima. Ker potem se razplete tako, kot se je, to pa ni v nikogaršnjem interesu, v Smetkinem še najmanj.
So pač določene stvari, ki se jih pri psih ne da predvidet. Vem iz lastne izkušnje. Pa nikomur ne mislim očitat, ker nihče ni mogel vedet, da se bo razplet(a)lo tako, kot se (je). Stvari se da razrešit na lep način - če to ni v osebnem interesu posvojitelja, mu pa v pogodbi jasno piše kaj in kako.
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #126 : sreda, 12.12.2007 : 14:45:58 »

Če gre za pridobljeno bolezen se morda tega zaveda in ga zato ni vrnila?

Zelo možno. Zato se tudi poraja vprašanje, v kakšnem stanju je njen novi pes in kako je zanj poskrbljeno.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #127 : sreda, 12.12.2007 : 15:26:01 »

Če jaz prav vem, je bil Kan zdrav, ko je šel iz zavetišča. Nihče ne more predvidet, da bo nek pes zbolel (kdaj, za katero boleznijo, kako hudo,...). Kolikor jaz spremljam, pa Smetka za vse bolne oz. tiste, ki tako ali drugače rabijo posebno pozornost, to pove in opozori - kakšen smisel pa ima skupaj tlačit napačne ljudi z napačnimi psi? Ga nima. Ker potem se razplete tako, kot se je, to pa ni v nikogaršnjem interesu, v Smetkinem še najmanj.
So pač določene stvari, ki se jih pri psih ne da predvidet. Vem iz lastne izkušnje. Pa nikomur ne mislim očitat, ker nihče ni mogel vedet, da se bo razplet(a)lo tako, kot se (je). Stvari se da razrešit na lep način - če to ni v osebnem interesu posvojitelja, mu pa v pogodbi jasno piše kaj in kako.

Točno tako. In en lep pozdrav bivši posvojiteljici Kana mimogrede...bi vas z veseljem vprašala, kako se počuti nekdo, ki ga neupoštevanje posvojitvene pogodbe tako brca v tazadnjo. Verjetno ne ravno lepo. Fajn Smiley

Kar se pa tiče, da Kan ni takšen, kot si ga je želela...če želite nekaj po svoje, nekaj kar bo točno takšno kot si želite, lahko zavijete v prvo trgovino in si kaj takšnega tudi kupite. Žival pa nažalost ni predmet, ampak je žival. Upam, da vaš nov pes ne zboli ali kaj podobnega...namreč tudi to se dogaja - živali zbolijo. Takrat moramo kot dobri, odgovorni in ustrezni lastniki za njih poskrbeti. Anede?

Lp, Maja
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #128 : sreda, 12.12.2007 : 15:32:22 »

Uf Smetka da ne bos cez nekaj casa se njenega naslednjega psa dobila v zavetisce Shocked

Kakorkoli..draga gospa posvojiteljica..upam da vam zivljenje 1000× vrne to kar ste storili Kanu...ma kaj upam..prepricana sem v to!
In vsakic kadar slisim da obstajajo taki ljudje kot ste vi me je sram da sem clovek!!

Ma skoda besed Angry

Smetka upam da hitro ugotovite kaj je Kanu in da tokrat najde ljubec dom, kaksnega bi si zasluzil ze prvic.
Pa  Kiss za Kana.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #129 : sreda, 12.12.2007 : 16:20:27 »

In zakaj ti tega "bolnega teleta" ni vrnila takrat ko sta bile dogovorjene in ker tako določa posvojitvena pogodba ampak ga je raje dala v roke nekemu idiotu, ki misli da so psi za gnoj čuvat? 

Zato, ker sem ji povedala, da bodo psa pregledali naši veterinarji (kakšna smiselna odločitev  Smiley) in da bo v primeru, da se mu ne more pomagati, evtanaziran.
Logiran

Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #130 : sreda, 12.12.2007 : 16:22:28 »

No, še dobro da mu je ona potem tako fino pomagala. Mater je v bistvu to en fajn človek, a ne?

Slabo mi je ko berem česa vsega so ljudje zmožni...
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #131 : sreda, 12.12.2007 : 16:22:49 »

Uf Smetka da ne bos cez nekaj casa se njenega naslednjega psa dobila v zavetisce Shocked

Ne bom. V tem primeru bo priskočilo na pomoč zavetišče Perun  Smiley.
Logiran

vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #132 : petek, 14.12.2007 : 10:06:42 »

Nisem še dolgo članica foruma in šele pred kratkim sem se zvedla teže problematike (celotne, ne samo Kanove), ker mi je nekdo ob pravem času na pravem kraju podal informacije (najprej hvala Ostržki, za piko na i, hvala feminine).

Za konkretno zgodbo ne bom zgubljala besed, vse ste že povedali, naj povem samo, da se lahko bolj ali manj podpišem pod vaša mnenja in z vami delim kepe v želodcu, nemočne solze besa in od stisnjenih pesti pobeljene členke   Angry Sad

Je kdo poskusil z oddajo Svet? Nekako prodorni se mi zdijo, željni "zdrah" (ne mislim prav v slabem smislu), njihovi novinarji so pravi mali raziskovalni težački, vztrajni so in njihove odkrite zgodbe počasi dobivajo epiloge. Zdi se mi, da bi z veseljem malo nadzorovali delo inšpekcije...  Vem da to za sabo vleče kup dodatnega sranja in nagajanja, vendar bo enkrat počilo - morda bolje prej ko slej.

Samo kot primer - od kar gledam Svet in posledično spet bolj spremljam poročila, se me kar naenkrat prekleto veliko stvari tiče.

Naroda ne boli, kar narod ne ve. Pa ne bi rekla, da smo samo ignorantski, največkrat premalo izobraženi in premalo razgledani. Včasih se nam zdi, da se nas ne tiče osebno, dokler zgodbe ne spoznamo dovolj, da vidimo da se nas tiče kot člane družbe, pa čeprav, npr. nimamo domačih živali da bi pogrešali red na tem področju, nimamo raka da bi pogrešali onkološki inštitut, nimamo otrok da bi pogrešali pediatrijo...

Upam, da veste kaj sem mislila. Polona, še na tem mestu, vse spoštovanje do tvojega dela in pozdravčke Kanu.  Kiss (Ne zameri ker te kar tikam, forumska navada in predvidevanje, da nisva prav zelo narazen v letih, pa še moj te bojda pozna - ne vem od kje - iz jarš? Ni pomembno)

Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #133 : petek, 14.12.2007 : 16:28:03 »

Kana prihodnjo sredo čaka še UZ ledvic, pa čakamo na teste za erlihijo, potem bo pa konec preiskav in bo jasno, kaj mu je.
Logiran

uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #134 : petek, 14.12.2007 : 19:23:24 »

Tu mislimo na vaju
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 24   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Moj dudar Kan
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines