mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:41:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Moj dudar Kan
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj dudar Kan  (Prebrano 68997 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #270 : torek, 18.12.2007 : 00:40:14 »

Švrka, a so imeli v tisti ustanovi oblazinjene stene Grin Grin Grin Grin
Logiran

Dominika
midi
****
Sporočil: 393


« Odgovor #271 : torek, 18.12.2007 : 00:41:08 »

citiram sama sebe

Poanta je po moje v tem, da 1.lastnica ni ravnala v skladu s pogodbo in nato je, zaradi spleta okoliščin Kan pristal tam, kjer je....

in


pes je bil namreč pogodbeno oddan in tam, v tistih papirjih, ki se jim reče pogodba, je jasno pisalo, pod kakšnimi pogoji gre lahko kam naprej. in pes je bil lahko kadarkoli vrnjen v zavetišče, ne da bi se bilo treba malim deklicam zato čemu odpovedovati.


Šrjanka, glej: določila pogodbe je potrebno spoštovati. Če jih ne, so težave. Gospa jih ni, to je dejstvo. Ali zaradi neznanja ali zaradi kaj jaz vem kaj. In eno je vodilo k drugemu in vse se je zapletlo. Ampak, ko vse to skupaj zdaj komentiramo, smo eni manj drugi bolj čustveni v svojem pisanju. Res pa je, da če na tem področju ne zaženeš obilo hrupa, ne dosežeš nikjer nič. Tako pač je.
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #272 : torek, 18.12.2007 : 00:41:19 »

Kaj pa je pri vsem tem tako trapastega? Trapasti so vaši komentarji, ki govorijo iz same neremišljene jeze. Le kdo nebi bil jezen da se je kaj takega zgodilo? Saj sem tudi sama, samo ne razumem zakaj se delate tako prekleto popolne. Kot da je edina kdaj koli naredila takšno napako, da je oddala psa v napačne roke.. Vsakemu se lahko zgodi! Pazite da da se ne bo kdaj vam!

Mislim, a smo mi isto zgodbo brali?

Stokrat so forumaši že povedali dejstva in v čem je bil in je problem. In potem se najde nekdo, ki je očitno zadeve bral zelo selektivno.
Prvo dejstvo: gospa je kršila pogodbo.
Drugo dejstvo: pes je bil najprej mimo pogodbe oddan neki mamici z vrtom, kjer očitno lulanje ni nikogar motilo, ker je bil "tako ali tako zunaj", vendar ga ni nihče zdravil (to sklepam po tem, ker se gospa temu odgovoru vedno izogne), potem pa še oddan zadnjemu katastrofalnemu lastniku, od katerega pa gospa poleg vsega prav tako očitno ni zahtevala, da psa zdravi
Tretje dejstvo: Smetka je morala na brzino spraskati 450 €, da je odkupila psa.
Četrto dejstvo: Smetka sedaj zdravi psa na svoje stroške in mu bo zopet iskala lastnika.

Haloooo??? Kaj zdaj tu ni jasno? Ej, ne nam buč prodajat, no. Saj nismo z lune padli.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #273 : torek, 18.12.2007 : 01:00:38 »

Pa tud postle obdane z mrežami  Roll Eyes
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #274 : torek, 18.12.2007 : 06:21:11 »

LOL babe Cheesy

Skrjanka: prosim nehaj delat norca iz same sebe Shocked

Se vidi da si nova tukaj..nekdo pred mano ti je ze nastel par dejstev.
Evo se eno od mene:
ce bi spremljala forum dlje casa bi ugotovila da je zavetics v hudi financni stiski.. In dejstvo je, da je Smetka morala odkupiti svojega psa za 450€. Teh 450€ bi lahko bilo porabljenih veliko bolj koristno.. Se vam zdaj zdi to posteno? Da Smetka placuje za napake drugih??

Meni ne..in dejstvo je, da ce naredis napako nosis posledice sam.. in posledica napake 1.lastnike Kana jo bo stala 450€. Fer? SEVEDA!

Ce bi bila pa Smetka zleht bi jo pa ozela se za kaksen evro..pa je ne bo..ampak zeli nazaj samo povracilo stroskov, ki jih je imela zaradi LASTNICINE napake.

Kapis? Al poskusim se malo bolj jasno napisat?

p.s. in seveda nas kot zivaloljubce skrbi za njenega naslednjega psa, kajti zelo dobro je razvidno da bo psu cist fajn pri njej dokler bo zdrav..pol pa sori misko spokaj se nekajm drugam,ker nimam denarja za zdravljenje... Roll Eyes

p.p.s Svrka majo internet zdaj tam not, ja Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #275 : torek, 18.12.2007 : 06:39:09 »

Lepo da se Smetka drži navodil, vendar mislim da je včasih treba tudi malo premisliti s svojo glavo in se nato posvetovati kaj bi bilo bolje.  Wink

Običajno to počnem: mislim s svojo glavo. Po dveh mesecih življenja na ketni, po tem, ko uradni veterinar ni opravil svojega dela, po tem, ko še sama gospa 1. lastnica Kana ni imela popolnoma nobene ideje, kako dobiti žival nazaj, po tem smo jo pač dobili tako, kot je nazadnje svetoval in se dogovoril g. uradni veterinar.

Pa kje si bila prej, Škrjanka? Ko sem rabila nasvet, kako priti do psa?

Se mi zdi, da prijateljici bolj škoduješ kot ne. Zaradi takih in podobnih njenih izjav sem šla k odvetniku.
Logiran

binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #276 : torek, 18.12.2007 : 06:54:56 »

Po moje Smetka, je bolje da še enkrat premisliš ::)V primerjavi s Škrjanko je namreč tudi Aleksander Čeferin ciciban Grin Grin
Logiran

pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #277 : torek, 18.12.2007 : 07:21:06 »

če vzamem kredit, pa neki pride vmes in ga ne morem odplačevat, ne bom zato vlekla svojih otrok kazat na banko, ker ne bo zaleglo.

 Grin  Grin  Grin Si kar predstavljam tale šou  Grin  Grin  Cheesy
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #278 : torek, 18.12.2007 : 07:23:27 »

Al pa ko jo ustavi policaj pa mu zacne razlagat celotno njeno zalostno zgodbo Grin
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #279 : torek, 18.12.2007 : 07:40:03 »

Aha, torej je bil Kan dva meseca na ketni in ne en teden. Vsakic izvem kaj novega. lp
Logiran

aussie
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 93


« Odgovor #280 : torek, 18.12.2007 : 08:18:42 »

Škrjanka, očitno res nimaš pojma o temi, o kateri se tule govori, ker bi drugače vedela, da je bil Kan oddan 20.9.2007, na ogledu sem bila 2.11.2007, "odkupljen" pa je bil 5.12.2007! In to je tebi le tisti teden , ki ga je moral pretrpeti na ketni in betonu?!
Ne govori bedarij, lepo te prosim!
Logiran
mirjana
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 135


« Odgovor #281 : torek, 18.12.2007 : 08:35:30 »

Meni je situacija kristalno jasna, gospa je nedvomno kršila pogodbo. Če kršiš pravila moraš plačati kazen. Je to tako težko razumeti Škrjanka?!
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #282 : torek, 18.12.2007 : 08:37:51 »

Meni pa tale stavek ni jasen

Citat
Pa še plačevati ne bo treba, tako kot sedaj tistih 450€ zato ker je pač Smetka ravnala nepremišljeno

Kako je Smetka ravnala nepremišljeno? Mi lahko pojasniš?
Al sem samo blond Undecided
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #283 : torek, 18.12.2007 : 08:57:12 »

Kan je bil na ketni več kot dva meseca, če smo natančni. Na ketni je bil namreč že pri mami od lastnice.
Logiran

pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #284 : torek, 18.12.2007 : 08:57:22 »

Mene tudi zanima, kar je PikaPoka izpostavila...
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Moj dudar Kan
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines