mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 12:48:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Moj dudar Kan
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj dudar Kan  (Prebrano 68994 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
1.lastnica Kana
novinec
*
Sporočil: 32


WWW
« Odgovor #285 : torek, 18.12.2007 : 09:58:21 »

Kan je bil na ketni več kot dva meseca, če smo natančni. Na ketni je bil namreč že pri mami od lastnice.
[Od kod hudiča pa vam te podatki?/quote]
Logiran
ulpi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 244


WWW
« Odgovor #286 : torek, 18.12.2007 : 10:07:06 »

Joooj ko sem se zdaj fajn nasmejala. Na zacetku mi je slo na jok, pol sem pa le uvidela, da ima Skrjanka le poseben smisel za humor Roll Eyes Roll Eyes

Svrk ti pa Grin Grin Grin

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #287 : torek, 18.12.2007 : 10:17:58 »

Hm. Dober spomin imam. Vi ste mi to povedali, ko sva govorili, da ga pripeljete nazaj. Opisovali ste situacijo: mama ima ograjen vrt, na vrtu uto, in privezanega Kana, ker sicer skače, podre otroka, teži drugemu psu, ki ga ne mara itd. Takrat nisem reagirala, ker sva se dogovarjali, kateri dan v bližnji prihodnosti ga pripeljete nazaj.

Lahko se pa pravzaprav začnemo pogovarjat tudi o ostalih kršitvah pogodbe, ki niso vezane na 11. člen, če želite.
Logiran

1.lastnica Kana
novinec
*
Sporočil: 32


WWW
« Odgovor #288 : torek, 18.12.2007 : 10:33:37 »

Ops,očitno je prišlo do nesporazuma. Res ima mami ograjen vrt,vendar kadarkoli so bili otroci na vrtu je bila z njimi VSAJ ena odrasla oseba. Tko,da Kan ni bil privezan.In verjemite,da če bi bil privezan ne bi mogel težiti drugemu kužu.Saj zato je pa prišlo do problemov.Bil je privezan na povodcu,ko sem ga vozila ven in mamica ga je privezala samo takrat,ko sem odhajala od njih,ker je Kan zaradi navezanosti name velikokrat ušel z dvorišča in tekel za avtom.Večkrat se je zgodilo,da sem ga pobrala na prvem ovinku in ga pripeljala nazaj.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #289 : torek, 18.12.2007 : 10:37:30 »

...je Kan zaradi navezanosti name velikokrat ušel z dvorišča in tekel za avtom...

Kako hudo mu je moralo biti, ko ga je njegova družina zapustila sram
Logiran

helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #290 : torek, 18.12.2007 : 10:46:04 »

Gospa 1.lastnica Kana (in njena prijateljica Škrjanka),mislim,da je čas,da se umaknete s foruma,saj ste se začeli zapletati v lastne laži.
Tule na tem mestu ne boste na noben način prišli do obrazložitve vaših dejanj,saj ves čas le iščete neko opravičilo za le-te.
Opravičil pri mučenju živali ni-nikjer,sploh pa na tem forumu ne.

Sem razumna oseba srednjih let (vsaj mislim,da sem),in tehle vaših bedarij sploh ne morem več brati.
Ali pa se mogoče samo malo šalite Undecided??

Škrjanka pa takole interpretira mučenje in neprimerno ravnanje z živalmi:
Mučenje živali ni dovoljeno,razen v primeru mater samohranilk,invalidov,staršev otrok s posebnimi potrebami,ljudi s premalo denarja in mogoče še klošarjev in politikov.
Ti lahko z njimi delajo,kar hočejo,za nagrado pa dobijo novega majhnega,zdravega psička,po možnosti mooopska.

Lepo te prosim,Škrjanka,zresni se že ,no.   
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #291 : torek, 18.12.2007 : 10:46:12 »

Ops,očitno je prišlo do nesporazuma.

Mhm, najbrž  Smiley.
Logiran

1.lastnica Kana
novinec
*
Sporočil: 32


WWW
« Odgovor #292 : torek, 18.12.2007 : 10:47:47 »

Saj ga nismo zapustile. Vsak dan smo bile z njim,samo okolje je bilo drugo. Wink
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #293 : torek, 18.12.2007 : 10:48:23 »

1.lastnica Kana:

Ko citirate, preverite, če je vaš komentar na citat izven kvadratnih okvirckov v katerih pise " quote".

Tako je veliko bolj berljivo, pa še citatov ne prirejate (ker če pišete nekomu v citat, to pač pomeni, da ga spreminjate).

Pa lahko se me spet briše, ko bo prebrano...


Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #294 : torek, 18.12.2007 : 10:56:46 »

Saj ga nismo zapustile. Vsak dan smo bile z njim,samo okolje je bilo drugo. Wink

A pri drugem lastniku na ketni tudi? sram
Logiran

Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #295 : torek, 18.12.2007 : 10:58:21 »

Očitno ima 1. lastnica Kana poleg otrok z zdravstvenimi težavami in hude finančne stiske kar naenkrat tudi ogromno prostega časa. Preden ste dobila pošto od odvetnika se niste niti enkrat javili, da bi razložili situacijo v zvezi s Kanom, tudi da bi za Kana poskrbeli niste imeli ne denarja ne časa, zdaj imate pa kar naenkrat toliko za povedati da sploh ne morem več slediti vsem vašim napisanim zdodbicam in izgovorom.

Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #296 : torek, 18.12.2007 : 11:03:17 »

...velikokrat ušel z dvorišča in tekel za avtom.Večkrat se je zgodilo,da sem ga pobrala na prvem ovinku in ga pripeljala nazaj.

O moj Bog, sreča za Kana, da je še živ. Prav lahko bi prišel tudi pod kakšne avtomobilske gume... Lips Sealed
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
1.lastnica Kana
novinec
*
Sporočil: 32


WWW
« Odgovor #297 : torek, 18.12.2007 : 11:05:53 »

Draga sogovornica. Mislim,da sem pred kratkim napisala,da sem net dobila šele pred kratkim.Zato se vam opravičujem za-kot ste vi omenili-prirejanje citatov.Res se še ne spoznam najbolje.Javila na forum sem se zato,ker sem želela objavit svojo plat zgodbe in morda odg.še na kakšno vprašanje,nikakor pa ne zato,da mi pridigate,ker narobe opravljam z internetom.Pa ko sem že pri tem bi se rada opravičila bralki,ki mi je napisala,da uporabljam preveč klicajev,vprašajev in prevečkrat pišem z veliko začetnico.Nisem vedela,da naj bi to pomenilo kričanje. Moj namen je bil določene stavke samo malce bolj poudariti. sram Shocked Grin
Logiran
1.lastnica Kana
novinec
*
Sporočil: 32


WWW
« Odgovor #298 : torek, 18.12.2007 : 11:08:27 »

fortuna,res je.Sicer je do prvega ovinka samo nekaj metrov,ampak prav zato sem se odločila,da se ga za 10min.priveže.
Logiran
1.lastnica Kana
novinec
*
Sporočil: 32


WWW
« Odgovor #299 : torek, 18.12.2007 : 11:10:11 »

A pri drugem lastniku na ketni tudi? sram

Ha!Najprej preberite o kom se piše,potem pa komentirajte.
Logiran
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Moj dudar Kan
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines