mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 18:57:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Moj dudar Kan
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj dudar Kan  (Prebrano 69007 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #300 : torek, 18.12.2007 : 11:14:59 »

Verjetno nima smisla, pa vseeno: pridigam? A niste ravno vi nekaj pisarili o brezveznem obtozevanju in napadalnosti itd.? Hmpf... Ne vem, no. Ravno zaradi vasega zmedenega pisanja postov (ne vsebinsko, pac pa oblikovno) ne berem tele teme (in ker je ze na n-tih straneh). Zato sem vam na kratko podala navodila. Ce bi zelela pridigati ali biti tečna, bi napisala, da si mal preberte navodila in preglejte vsaj kako internetno stran, preden zacnete pisariti po forumih. Ja?

Toliko o tem kdo napada, kdo isce izgovore, kdo ne zna brati oziroma prebere samo tisto, kar mu paše itd.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #301 : torek, 18.12.2007 : 11:15:21 »

Vse sem prebrala, nič skrbet.

Napisala ste to:
... je Kan zaradi navezanosti name velikokrat ušel z dvorišča in tekel za avtom...

Nato jaz to:
Kako hudo mu je moralo biti, ko ga je njegova družina zapustila sram

Potem vi to:
Saj ga nismo zapustile. Vsak dan smo bile z njim,samo okolje je bilo drugo. Wink

In jaz to:
A pri drugem lastniku na ketni tudi? sram

Mislila sem namreč to, kako hudo mu je moralo biti, ko ga je njegova družina DOKONČNO zapustila!

Mislila, sem da je jasno.
Logiran

Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #302 : torek, 18.12.2007 : 11:18:17 »

Pa vaša mama živi čisto blizu vas? Prej ste očitno imeli vsak dan čas hodit k Kanu, ko ste ga oddali ga pa niste imeli časa niti enkrat it pogledat, da bi se prepričali, kako mu je  Undecided
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #303 : torek, 18.12.2007 : 11:23:36 »

Le kdo nebi bil jezen da se je kaj takega zgodilo? Saj sem tudi sama, samo ne razumem zakaj se delate tako prekleto popolne. Kot da je edina kdaj koli naredila takšno napako, da je oddala psa v napačne roke.. Vsakemu se lahko zgodi!

Nihče tukaj se ne dela popolnega, vsi vemo, da ljudje delamo napake. Ampak je pa razlika med ljudmi - eni napake poizkušajo popravit, drugi se pa vlečejo ven.
Kot je že bilo rečeno - gospa 1. lastnica Kana je kršila pogodbo (na večih koncih, če jaz prav razumem) in na njeno smolo (ter na smolo vseh ostalih vpletenih) se je ta njena napaka razvila v situacijo, ki jo sedaj spremljamo. Sama je kriva, da je do tega prišlo, zato naj tudi nosi posledice. Kot je že bilo rečeno - zakaj bi zdaj Smetka plačevala za napake drugih?!
Logiran
1.lastnica Kana
novinec
*
Sporočil: 32


WWW
« Odgovor #304 : torek, 18.12.2007 : 11:34:27 »

Pridna-nisem hotela napadat,pač nisem tak človek.Upala pa sem,da razumete,da sem hotela prit v stik z vami in bistvo mi je bilo,da boste smisel tega kar pišem razumeli.Nisem pa vedela,da je tudi to tako pomembno.Res je,da nisem prebirala drugih forumov.Ko sem zvedla,da se piše o temi,v kateri sem soudeležena,pa sem se javila.In samo zato sem se javila,ker se drugače-kot sem že napisala,brigam zase in za svoje bližnje.

Pa vaša mama živi čisto blizu vas? Prej ste očitno imeli vsak dan čas hodit k Kanu, ko ste ga oddali ga pa niste imeli časa niti enkrat it pogledat, da bi se prepričali, kako mu je Undecided
K novem lastniku res nisem šla.Dogovorili smo se pa za termin-od meseca do meseca in pol-da se Kan privadi na novo okolje.Torej tega termina nisem prekoračila,ker se je Kana odkrilo veliko prej.
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #305 : torek, 18.12.2007 : 11:36:21 »

Hmmm..nekje na zacetku vasega javljanja pa ste napisala, da niste imeli casa da bi sli h Kanu, zaradi bolezni vase hcerke..
Tam niste nikjer omenjala, da ste bili dogovorjeni pa se ga je potem ze prej odkrilo..

Gospa 1.lastnica Kana..ce ze lazete, potem delajte vsaj to v redu..In ne na eni strani pisati nekaj, na drugi pa spet nekaj drugega Roll Eyes
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #306 : torek, 18.12.2007 : 11:37:25 »

Pa se vam, gospa 1.lastnica Kana, kljub vsemu še vedno ne zdi pravično poravnati stroške Smetki? Se vam zdi fer, da mora ona plačevati za vaše napake?
Ma saj se res že ponavljamo, odgovorov je pa bore malo.

Kan, privoščim ti skrbne, odgovorne in prijazne lastnike, ki se te ne bodo nikdar naveličali.
Logiran
1.lastnica Kana
novinec
*
Sporočil: 32


WWW
« Odgovor #307 : torek, 18.12.2007 : 11:42:05 »

Nihče tukaj se ne dela popolnega, vsi vemo, da ljudje delamo napake. Ampak je pa razlika med ljudmi - eni napake poizkušajo popravit, drugi se pa vlečejo ven.
Kot je že bilo rečeno - gospa 1. lastnica Kana je kršila pogodbo (na večih koncih, če jaz prav razumem) in na njeno smolo (ter na smolo vseh ostalih vpletenih) se je ta njena napaka razvila v situacijo, ki jo sedaj spremljamo. Sama je kriva, da je do tega prišlo, zato naj tudi nosi posledice. Kot je že bilo rečeno - zakaj bi zdaj Smetka plačevala za napake drugih?!
Točno!In če še niste prebrali-sem že napisala,da se zavedam,da sem storila napako in,da odgovarjam zanjo.Torej o čem je torej še problem,da kljub vsemu še pljuvate po meni?Če sem prav razumela ste želeli,da krivdo priznam in se soočim s posledicami.Torej? Saj ste dosegli svoje.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #308 : torek, 18.12.2007 : 11:46:11 »

Vem, da ste priznali napako, da se je zvedate in da ste poudarili, da ste se iz nje veliko naučili [v kar rahlo dvomim, odkar ste povedali, da imate novega psa]. Ste pa tudi vse nas na vse kriplje želeli prepričati, da Smetki niste zmožni zneska vrniti [v kar tudi dvomim, glede na to, da imate novega psa, ki vrjetno kar nekaj stane].
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #309 : torek, 18.12.2007 : 11:47:18 »

Pa saj če res nima, bi sodišče itak odredilo obročno plačevanje.
Logiran

Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #310 : torek, 18.12.2007 : 11:51:07 »

Ja, samo odgovoren človek bi najprej razrešil stvari za nazaj, pa si potem zamišljal stvari za naprej. Recimo, da si gospa ne bi omislila novega psa, pa tisti denar, ki ga bo sedaj porabila za njegovo hrano, cepljenja, veterinarja, dajala na stran, dokler ne bi nabrala 450€. Ko bi odplačala za nazaj, bi pa začela zbirat finance za novega psa.
Logiran
1.lastnica Kana
novinec
*
Sporočil: 32


WWW
« Odgovor #311 : torek, 18.12.2007 : 11:51:32 »

Hmmm..nekje na zacetku vasega javljanja pa ste napisala, da niste imeli casa da bi sli h Kanu, zaradi bolezni vase hcerke..
Tam niste nikjer omenjala, da ste bili dogovorjeni pa se ga je potem ze prej odkrilo..

Gospa 1.lastnica Kana..ce ze lazete, potem delajte vsaj to v redu..In ne na eni strani pisati nekaj, na drugi pa spet nekaj drugega Roll Eyes
Ne zanikam dejstva,da sem rekla,da je hčerka zbolela.Takrat tako ali tako nebi mogla it tja.Sem pa že napisala,da je bil okvirni rok postavljen.Torej poglejte,kdaj je bil Kan oddan in kdaj so ga odkrili z DZZŽ in do kdaj bi ga sama lahko prišla pogledat po tistem dogovoru-torej pribljižno mesec oz. mesec in pol po oddaji.Obtoževali pa ste me,zakaj ga nisem šla pogledat prej,preden so ga z DZZŽ odkrili.Upam,da zdaj razumete.Če pa ne,vam pa lahko odg.tudi drugače-po datumih,ki ste jih vi navedli.
Logiran
1.lastnica Kana
novinec
*
Sporočil: 32


WWW
« Odgovor #312 : torek, 18.12.2007 : 12:03:34 »

Ja, samo odgovoren človek bi najprej razrešil stvari za nazaj, pa si potem zamišljal stvari za naprej. Recimo, da si gospa ne bi omislila novega psa, pa tisti denar, ki ga bo sedaj porabila za njegovo hrano, cepljenja, veterinarja, dajala na stran, dokler ne bi nabrala 450€. Ko bi odplačala za nazaj, bi pa začela zbirat finance za novega psa.
Res je,žival stane.In če bi vedela,da bo prišlo do takih stroškov,garant nebi vzela tega kuža-vsaj zdaj ne!Morda pa kasneje,ko bi bil dolg odplačan.Ta kuža pa je prišel k hiši že veliko pred tem.Tako,da žal zdaj ne morem ničesar več storiti.
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #313 : torek, 18.12.2007 : 12:05:51 »

Zdaj ko smo predelali zadevo po dolgem in počez, levo in desno, in ko gospa zatrjuje, da ve, da je naredila napako in ji je žal, ostaja odprto vprašanje, kdaj boste torej povrnili 450 €?
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #314 : torek, 18.12.2007 : 12:10:58 »

MaxyTT: jaz bi najprej vprasala ce se gospe zdaj zdi fer, da ona poravna ta dolg, ali se vedno misli da se ji dela krivica..
Logiran
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Moj dudar Kan
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines