mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 19.03.2024 : 05:24:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Istrski gonič Ton
Strani: 1 2 3 4 [5]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Istrski gonič Ton  (Prebrano 23061 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #60 : torek, 08.01.2008 : 01:00:01 »

Super krasna posvojitev.......pa še tko fejst pasja punca ga je prišla iskat  Smiley
Srečno vsem  Smiley
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #61 : torek, 08.01.2008 : 09:07:45 »

Odlično! Najtežje je najti delovnemu "lovcu" dober in razumevajoč dom. Smiley

lp, Katarina
Logiran
montana wildhack
novinec
*
Sporočil: 28


« Odgovor #62 : četrtek, 14.02.2008 : 15:58:03 »

En pasji pozdrav v Horjul, Tom ravno leži pod mizo in žveči neko zeleno reč za čiščenje zob. Danes sem ga tehtala, ponosnih 15,2 kg, kar se mi zdi odlično glede na to, da jih ima Una 21,5 ampak je deset centimetrov višja, daljša, pa precej zimsko porejena. Še kakšno kilco pa smo zmagali.
Sprehodi so vse lažji, poguma je vsak dan več. Tako sta na vrvicah dva lovca, en se boji psov, en ljudi, in drug drugemu sta v oporo. Tomu je v avtu slabo, bruha, prvič v moji dolgi pasji zgodovini se srečujem s tem, in srčno upam da se bo vožnje navadil, ali pa da obstajajo kakšne tablete, ker pse pač vlačim s sabo povsod, in to včasih pomeni tudi nekaj urno vožnjo. Kakšen nasvet glede tega bi mi prišel prav Smiley.
Tom je dovolj sproščen da smo začeli tudi z vzgojo. Ker očitno ni vajen stanovanja je trikrat polulal vogal od mize, splezal nanjo in brezbrižno poležaval na prtu, zgrizel en internetni kabel, eno supergo, ene copate in načel celo en električni kabel. Glede na to da ga ni pregriznil bi rekla da je povsem verjetno da ga je malo streslo, ker od takrat naprej ni poskusil zgristi ničesar več, me je pa to tako prestrašilo da redno izklapljam vse električne naprave v njegovem dosegu. Aktivirala sem par igrač, od žog do vrvi pa ga ne zanima, igramo se pač tako, da se lovimo po stanovanju, kar je itak obema z Uno cel žur. Piskajočo kuro smo pa morali skriti, Toma je namreč piskanje tako zelo razburilo, da je od hudega cvilil in potem kuro kljub strahu "ukradel" in jo nežno odnesel nekam skrit, pa potem budno pazil nanjo. Tak malo materinski nagon, niti najmanj ga ne zabava tisto piskanje, imam občutek da to dojema kot mučenje, al kaj jaz vem. Pač ni mu fajn, pa trese se zraven. Med igro sicer tudi laja, zaupa mi dovolj da več ne trza kadar se mu približam, zdaj k meni pride tudi sam od sebe, navadila sva se nekakšnega načina sporazumevanja, ve se kdaj se bo kaj zgodilo, od hranjenja, do pripenjanja povodca, do igre in božanja. Občasno si tudi prilasti Unin fotelj, po principu kdor prvi pride, prvi melje, pa tudi Unina jeza ga več ne iztiri. Še kakšen teden, pa se oglasim zaradi kastracije, se mi zdi da bo počasi dovolj fizično in psihično pri močeh. Kakšna fotka al pa krajši video pa tudi kmalu.

Lp
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #63 : četrtek, 14.02.2008 : 16:33:10 »

Vau, vam se pa dogaja. Cheesy
Logiran
zvesta
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 71


« Odgovor #64 : četrtek, 14.02.2008 : 18:22:26 »

Take zgodbe me vedno ganejo. Vse čestitke!

Tomu želimo vse najboljše, za kar pa nas niti ne skrbi, ker je dobil odlične/najboljše/najprimernejše skrbnike. Pošiljamo  Kiss Kiss Smiley
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #65 : četrtek, 14.02.2008 : 18:26:57 »

Ste fajn napredovali,čestitke. Uživajte še naprej! Wink
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #66 : četrtek, 14.02.2008 : 18:52:15 »

Tole branje me je spravilo v dobro voljo. Lepo se imejte še naprej in vi in Ton.  Wink
Naši psici proti bruhanju ne pomaga niti dvojna doza "potovalnih" tablet, ampak ona začne s slinjenjem takoj, ko jo daš na sedež. Tako, da je verjetno drugačen vzrok.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Istrski gonič Ton
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines