mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 16:31:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Jun
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 14   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jun  (Prebrano 73804 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #75 : sobota, 12.04.2008 : 21:36:44 »

..jaz lahko le pripomnim, da ni tako slabo imet kakšnega psa tud v kopalnici.... Cheesy Tongue..Nisi nikoli sam.............. Cheesy Cheesy Grin

A bejž  Tongue.

Do sedaj smo zvozili z njim brez enega samega ugriza. Zagoni se še kdaj, ugriznil ni nikoli. Zdaj poje hrano takoj in je ne čuva več, si je pa zamislil, da je krasno iz zaprtega koša za perilo potegnit trenirko in jo razstavit v prafaktorje, pa če ga slučajno zmotiš... hja, ga dobiš nekam v kolena, pa grozi zraven kot pri norcih. Po drugi strani se je navadil stiskat se in lupčke talat kot malokateri horjulc. S katerokoli samico ni nobenega problema, jim pusti, da ga celo vlačijo okoli in mu maksimalno težijo, pa se zraven dela, kot da ni nič, kar stran gleda. Živi sam, torej v njegovem prostoru ni nikogar, ker nisem prepričana, da bi mu to ob vseh trenirkah, brisačah, postelji ipd. (kar pač mora čuvat) zneslo. Samcev in mačk ne mara in to ful ne mara. Pa večji kot je samec, slabše je. Danes je dojel, da je Garf tukaj. Se je na drugi strani ograje tako šopiril, da se je Garfu čisto snelo, menda je hotel kar pesjak podreti, pa sta bili vmes dve ograji in vsaj deset metrov. Do tujcev je v bistvu plašen, ne bi se pustil prijeti, če ga držim, gleda stran tako zelo, da si skoraj vrat zlomi in nadvse se mu gabi, da bi ga tujec božal.
No, tak je. Idealna zanj bi bila hiša z ograjenim vrtom in še eno psico, po možnosti vsaj toliko veliko, kot je on. Sprehodov se on ne bi šel, pa živel bi v hiši in imel bi prostor le zase. Je še kje kdo, ker si jaz v bistvu ne predstavljam imeti šnavcerja v kopalnici še naslednjih 10 let?
Logiran

binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #76 : četrtek, 15.05.2008 : 15:14:25 »

Tale Jun je pa res faca. Pravi model Roll Eyes
Sem se včeraj namenila v njegovo Tongue kopalnico...Stopim noter, Jun gleda v tla in drži med prednjimi nogami (kako se že reče pravilno slovensko...hmmm) gate Grin Zraven je spuščal nič kaj prijazne zvoke. Ok...pa sem nekaj časa tulila "Juuuuun pust pr miru!!!" Nič. Potem  sem se namenila, da mu njegovo pridobitev z nogo poskušam sunit izpred gobca. Jao napaka!! Namesto, da bi rešila gate, se je moja noga znašla poleg njih med Junovima sprednjima šapama.  Shocked Vsakič, ko sem želela nogo umaknit, je zarenčal in še bolj prijel. In tako sva se šla nekaj časa...jaz tuleč na Juna naj pusti, on renčeč in oklepajoč  mojo supergo, ki je vmes postala "njegova superga". Po nekaj trenutkih kričanja, je mojo nogo in vse ostalo Tongue rešila Maša. Jun je pa gledal, kot da se ni nič zgodilo in kot da se njega vsa stvar v bistvu sploh ne tiče. Smiley  Grin Faca res Wink Cool
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #77 : četrtek, 15.05.2008 : 15:21:08 »

a dej binulja,

supergo bi mu pa že lahko pustila, če mu je bila tako všeč Tongue Grin
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #78 : četrtek, 15.05.2008 : 16:31:39 »

supergo bi mu pa že lahko pustila, če mu je bila tako všeč Tongue Grin

 Grin Če mu že gat nisi Grin Grin.

Pravi čuvaj Wink.

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #79 : četrtek, 15.05.2008 : 16:40:02 »

gargamel, zdaj mora pa samo še tebe obdelat  Grin Grin.
A je slučajno kje kdo, ki bi ga posvojil? Drugačen ne bo nikoli, ampak je treba vedet, da kadar ne čuva, je pa ful zlat. Samo na sprehod s tujcem mi ga ne uspe spravit, pa iz kopalnice tudi ne, sicer pa kar uboga, celo združljiv je tudi s kakšnim samcem(bom fotkala  Smiley), res je fajn pes. No?
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #80 : četrtek, 15.05.2008 : 16:56:08 »

gargamel, zdaj mora pa samo še tebe obdelat  Grin Grin.

sej ti pravim, da mi je ziher že kdaj grozil, ampak sem mu vedno tako vneto prigovarjala, da sem slišala samo sebe Smiley Drugače pa čuva ponavadi kaj novega (nekaj kar mu recimo rata iz zaprtega koša za perilo spravt)...njegovo ležišče sem že prakrat pulila izpod njega (z namenom, da ga prestavim na manj moteče mesto), pa mu zraven govorila kok je lep, pa mi je lupčka dal, norc mali Smiley Štumfe in druge zadeve pa pustim kjer so hehe - do tja še nisva prišla Grin

Drugače je pa res zlat. Ko je prišel v zavetišče, je bil res revež (psihično), zdaj pa tudi že lupčke tala, pa čohal bi se Smiley tak poseben zlatko je, ki pač rad čuva Cool
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #81 : četrtek, 15.05.2008 : 17:13:57 »

jaz se še vedno ponujam za vadit sprehod s tujcem (pa mama tudi), tako da če želite, samo povejte, pa prideva Cheesy
lp, maja
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #82 : četrtek, 15.05.2008 : 17:24:07 »

Grin Če mu že gat nisi Grin Grin.

Sej sem mu prigovarjala med vrsticami...Junči, kr mej gatke, sej jih ne rabim...res ne...sploh me ne zanimajo...res me ne, komot jih obdržiš... sam daj mi prosim vrn mojo nogo!!!  Grin Grin Grin

Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #83 : četrtek, 15.05.2008 : 18:01:34 »

Huh, kolk sem vesela, da mene pri vas nikol na wc ne prime, ha ha.... Roll Eyes Grin Grin

lp, Katarina
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #84 : petek, 16.05.2008 : 08:48:43 »

Hehe, Xena, na wc lahko greš, samo prej Juna na sprehod spustiš (taktika, taktika). Smiley Grin
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #85 : nedelja, 18.05.2008 : 10:30:09 »

...sicer pa kar uboga, celo združljiv je tudi s kakšnim samcem(bom fotkala Smiley), res je fajn pes. No?

Prijatelja...

http://www.moj-album.com/slike/76039/byUMu2aIkX_e6cVg.v.jpg

http://www.moj-album.com/slike/76039/grfZCL4ccHb9teRs.v.jpg

Saj če je Smetkino koleno vmes, še kar gre.... Grin

http://www.moj-album.com/slike/76039/ULggT2ZPcNLbIyxp.v.jpg

Taka prjatla, da gresta k Smetki  še K SPOVEDI skupaj! Roll Eyes Cool
"Sveta Smetka, odpusti nama vse grehe, kajti grešila sva.... " Smiley

http://www.moj-album.com/slike/76039/U4ZoOXOZEnyT9TCj.v.jpg


Logiran
Lucija_p
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 212


« Odgovor #86 : nedelja, 18.05.2008 : 10:33:40 »


"Sveta Smetka, odpusti nama vse grehe, kajti grešila sva.... " Smiley

 Grin Grin Grin
Posrečena fotka, čestitke fotografinji Wink
Logiran
Podencica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 651


« Odgovor #87 : nedelja, 18.05.2008 : 15:29:47 »

Jun je res prava faca ...ima ravno pravšnji  zadržan in rezerviran "šnavcerski pogled"..., kateri seveda ne pomeni nič slabega.  Wink
Šnavcerji so pač takšni ...svojega gospodarja imajo povsem dovolj, ne rabijo neke pretirane gneče ostalih štirinožcev okrog sebe.

Krasna pasma za gospodarja, ki želi do konca vdanega, malo muhastega in ljubečega psa .....

Lepo ga je videti v družbi prijateljčka (sem vedela, da bo tako lepo napredoval), ...res krasen pes je tale Jun.  Cheesy

Hehe, glede praznjenja koša v kopalnici pa ....nič ne more biti tako skrito šnavcerskim očem, da bi se oni ne dokopali do tega ... Grin...
Ampak verjemite, z leti jih tudi to mine ...nikar obupati ...
Je pa tako, da šnavcerju je pač odpuščeno vse, tudi malo razmetavanja po hiši ..., ker njegov pogled v trenutku izniči vso jezo v nas ... Kiss
Verjetno je kakšna posebna šnavcerska magija vpletena ... Shocked Tongue
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #88 : nedelja, 18.05.2008 : 16:01:24 »


"Sveta Smetka, odpusti nama vse grehe, kajti grešila sva.... " Smiley

http://www.moj-album.com/slike/76039/U4ZoOXOZEnyT9TCj.v.jpg


 Grin skesanca........amen

Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #89 : ponedeljek, 19.05.2008 : 12:00:03 »

NAGRADNO VPRAŠANJE!!!!

(zmagovalec prejme čokolado z okusom pa lastni izbiri!)

Torej, vprašanje se glasi: ZAKAJ JE VČERAJ PO PRETEŽNO CELI SLOVENIJI DEŽEVALO?

LP, Katarina

P.s. Odgovore zbiramo danes do 24.00. Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 14   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Jun
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines